סינון לפי מחיר

אקווריום מים מתוקים

 

אנחנו שמחים להציג לכם קורס אונליין מקצועי ומקיף בנושא אקווריום מים מתוקים. את הקורס העברנו למאות חובבים ברחבי הארץ במסגרת " האקדמיה לדגי נוי " ואנחנו מעניקים אותו ללא עלות לעוקבים שלנו. הירשמו עכשיו לאקדמיה וקבלו גישה מלאה לכל הקורסים וההרצאות - מספר המקומות מוגבל - הזדרזו להירשם. 

 

הירשמו עכשיו לאקדמיה לדגי נוי - ההרשמה חינם! 

 

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 3 - בקטריה
האקווריום, ביתם של דגי הנוי, מתפקד כמערכת ביולוגית לכל דבר ועניין - מערכת אשר מבטיחה את קיומם של הדגים, תוך שמירה על איזון עדין ומוקפד בין כמה וכמה גורמים, אשר יחד יוצרים מים איכותיים וראויים לדגי הנוי. אחד הגורמים החשובים במערכת הזו הוא ייצורם הקבוע של חיידקים טובים במים (בקטריות), אשר מסייעים בפירוק הרעלים שמופקים באופן טבעי על ידי שוכני האקווריום.
 
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 4 - תאורה נכונה באקווריום
תפקיד התאורה באקווריום הינו מעל לכל, הבטחת תהליך הפוטוסינתזה באקווריומים בהם יש צמחיה, מה שישפיע על איכות המים ועל איכות חיי הדגים. מלבד זאת, התאורה עשויה להשפיע על צבעם של הדגים עצמם ומשמשת כמובן גם לטובת אפקטים וויזואליים שונים.
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 5 - טיפים לאקווריום בריא
שמירה על אקווריום נקי חשובה לנו כדי שנוכל להמשיך ליהנות ממנו, אך מעבר לניקיון האקווריום, יש לשמור גם על איכות מים טובה ויציבה לאורך זמן וכן על יציבות ביולוגית
 
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 6 - קליטת דגים חדשים באקווריום
הוצאת דגים מהאקווריום והעברתם למשכנם החדש הינו פעולה לא נעימה עבור הדגים ולעיתים גורמת להם עקה (סטרס), דבר שהופך אותם לרגישים יותר למחלות על-מנת להפחית את רמות העקה אצל הדגים, רצוי לפעול בצורה נכונה בעת העברת דגים ולפעול ע"פ סדר פעולות שנביא בהמשך שיעזרו לנו לשמור על האקווריום ודגי הנוי שבו לאורך זמן...
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 7 - כללים לאקווריום צלול
לעיתים תכופות עולה הבעיה של מים עכורים באקווריום ובבריכת הנוי העכירות מתבטאת במים לא צלולים הנראים לעיתים מעט לבנים או חלביים.
 
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 8 - עצה לאצה
אצות הן מטרד לכל אקווריום,  צמיחת אצות בלתי מבוקרת משאירה רושם של אקווריום מלוכלך ולא יפה, בכדי להצליח להלחם באצות ראשית עלינו לדעת שהמטרה היא למנוע את התפתחות האצות ולא להלחם בהם, אחרי שנבין מהם הגורמים לאצות באקווריום ומהי הדרך למנוע אצות באקווריום, נוכל בקלות יחסית למנוע את התפתחות האצות באקווריום. במאמר הבא נביא את הגורמים לאצות, מניעתם ומענה ראוי לטיפול באצות.
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 9 - תחזוקת אקווריום
ניתן למנוע בעיות רבות וזמן יקר על ידי תחזוקה של שלוש צעדים פשוטים פעם בשבועים. הגורם החשוב ביותר הוא יציבות האקווריום. כל עוד הכל פועל כראוי והדגים בריאים, אין צורך בשינוי משמעותי.
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 10 - ניקוי מסנן חיצוני
כשאנו ניגשים לנקות את הפילטר החיצוני כדאי שנדע כמה נקודות מנחות לניקוי נכון שיבטיח מוצר תקין ויעיל גם לאחר הניקוי.
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 11 - הפעלת מסנן חיצוני
הפעלת פילטר חיצוני צריך שיעשה בשלבים מסודרים ונכונים כדי להבטיח שלא ייגרם שום נזק לדגי הנוי או לציוד אותו אנחנו מתקינים סידור מדיות
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 12 - מיקום והעברת האקווריום
תתחדשו! קניתם אקווריום חדש ודגי נוי מרהיבים ועכשיו עומדת לפניכם החלטה חשובה – באיזה פינה של הבית או של המשרד שלכם הכי כדאי
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 13- שאיבות רפש
אחת מהפעולות החשובות ביותר למען ניקיון מי האקווריום היא שאיבת רפש. זוהי פעולה שניתן לבצע בצורה פשוטה, בעזרת צינור (ולמתקדמים - בתוספת בקבוק פלסטיק חתוך המוצמד אליו), או באמצעות שואב רפש מקצועי.
 
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 14 - מלח לאקווריום
המלח הוא מוצר נדרש - הן באקווריום מים מלוחים, והן באקווריום מים מתוקים. באחד הוא משמש ליצירת הסביבה הטבעית של הדגים, דגי הים, ובשני הוא משמש למטרות שונות. כך או כך, ובניגוד למה שנהוג לחשוב, מלח הוא חומר מבוקש לכל מי שיש ברשותו אקווריום, ולא משנה מהו סוגו.