אוכל לדגים

 
אוכל לדגים - דגי הנוי מסתמכים על מקורות מזון שונים כדי לגדול, להתפתח ולשרוד, אך באקווריום הם אינם זוכים לו באופן טבעי. מזון לדגי נוי מהווה תחליף למקורות המזון הטבעיים ולכן, חשוב לספק להם אוכל לדגים 'בהתאמה אישית'. כמות המזון ותדירות ההאכלה תלויות בגודל הדגים ובמספרם באקווריום אך חשוב לזכור שלרובם יש תיאבון כמעט חסר מעצורים ולכן, המגדל הוא שצריך לדעת להציב את הגבולות.
 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[4]
[4]
[3]
[4]
[1]
[3]
[2]
[5]
[3]
מותגים
[1]
[2]
[1]
[22]
Seraסרה ויפגראן Sera Vipagran Nature
מזון מגורען ובריא במיוחד לדגי נוי וקהילה מבית Sera, מכיל שלל רכיבים תזונתיים חשובים ועשיר בויטמין C אשר מסייע למערכת החיסונית של הדג. מחזק את צבעי הדג, קל לעיכול ואינו מתפרק במים.
החל מ - 119 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה תוכי 1 ליטר / 330 גרם Sera Red Parrot
מזון גרגירים יבש, צף מבית Sera אשר מיועד לדגי הציקלידים והתוכי. כולל רכיבים מן הצומח (חיטה, תרד ועוד) וכן מזון מן החי (קמח דגים, שומן כבד דג קוד) ובנוסף, יש בו פיגמנט לחיזוק צבעם של הדגים.
89 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה סאן קולור 1 ליטר / 210 גרם Sera San Color Nature
מזון דגים מחזק צבע משופר עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חוליות. פיתוח הצבעים משופר אך ורק על ידי המרכיבים הטבעיים כמו אצות המטוקוקוס העשירות באסטקסנטין וקריל. תכולה 1 ליטר 210 גרם.
145 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה מרין 1 ליטר / 210 גרם Sera Marine GVG-Mix Nature
מזון טבעי לדגי מים מלוחים מבית סרה. המזון אינו מכיל צבע או חומר משמר. תזונה מגוונת עם מרכיבים הקרובים לטבע היא ההגנה הטובה ביותר מפני מחלות, ותומכת בבריאות הדג ובחייו. המזון מכיל רכיבים טבעיים כמו ספירולינה, קריל ומגוון מרכיבים טבעיים.
145 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה לשרימפס 100 מל / 55 גרם Sera Shrimps Nature
מזון בסיסי המורכב מגרגירים המיוצרים ללא צבעים וחומרים משמרים לכל השרימפס במים מתוקים ומלוחים. ההרכב המאוזן עם מרכיבים קרובים לטבע, כמו ספירולינה ושבבי עץ, המזון מספק את כל מה שהשרימפס דורשים לצמיחה בריאה פוריות, צבעוניות נהדרת ועמידות למחלות. הגרגירים הקטנים השוקעים שומרים על צורתם לאורך זמן רב מאוד, ובכך מאפשרים לשרימפסים - על פי הרגלי האכלה הטבעיים שלהם - לתפוס אותם ולאט לאט לאכול אותם מבלי לזהם את המים.
45 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה לסרטנים 100 מל / 30 גרם Sera Crabs Nature
מזון בסיסי לכל סוגי הסרטנים במים מתוקים ומלוחים. המזון ללא צבעים וחומרים משמרים עם ההרכב המאוזן המכיל מרכיבים קרובים לטבע, כמו ספירולינה ודגי ים מספק את כל מה שחייבים סרטנים לצמיחה בריאה ובטוחה. פוריות, צבעוניות וכוחות הגנה מתחזקים במיוחד. הכופתיות השוקעות נשארות יציבות לאורך זמן רב, ולכן הסרטנים - על פי הרגלי האכלה הטבעיים שלהם - יכולים לתפוס אותם בקלות, לסחוב אותם ולאכול אותם במקום מסתור מבלי לזהם את המים. 
45 ₪
Seraסרה לדגי נקאי Sera Catfish Tabs XXL

מזון טבליות המיועד לדגי נקאי ודגי קרקעית גדולים. ניתן להדביק את טבלית המזון לזכוכית האקווריום ולהתבונן בזמן שהדגים אוכלים. במזון זה ריכוז גבוהה של אצת ספירולינה (21%) בתוספת חומרים ומינרליים חיוניים רבים התומכים בעיכול, פיתוח צבע ובריאות הדגים. מכיוון שטבלית המזון שומרות על צורתה לאורך זמן הדבר מאפשר לדגים לאכול לאט מבלי לזהם את המים.

החל מ - 89 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה לדגי נקאי 250 מל / 95 גרם Sera Catfish Tabs
מזון טבליות המיועד לדגי נקאי ודגי קרקעית אחרים. ההרכב המאוזן עם כמות גבוהה של סיבים (בין היתר מסיבי קליפת ערבה וקונוסי אלמון) וכן ספירולינה טבעית, המזון תומך בעיכול ובפיתוח בריאים. השבבים השוקעים במהירות , שומרים על צורתם לפחות 24 שעות ואינם מזהמים את המים. לכן הם מאפשרים לדגי הנקאי לאכול לאט ללא בעיות, דבר העונה על הרגלי האכלה הטבעיים שלהם.
79 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה לדגי זהב 1 ליטר / 300 גרם Sera Goldy Gran
מזון בסיסי לדגי זהב ללא צבעים וחומרים משמרים, בשל מרכיביו האיכותיים, כגון זחלים, חומצות שומן אומגה , המזון ניתן לעיכול מעולה ומספק אפילו את הגרסאות המהודרות והמתוחכמות ביותר עם כל החומרים המזינים הנדרשים. כך הדגים יגדלו חזק ללא פיטום ועמידות למחלות תוגבר. הגרגירים הצפים שומרים על צורתם ואינם מזהמים את המים.
79 ₪
Seraסרה טבליות הדבקה Sera O-Nip Nature
סרה O-Nip הוא מזון טבליות טבעי ללא צבעים וחומרים משמרים המיוצרות בעדינות הניתנות להדבקה על זכוכית האקווריום על ידי לחץ אצבעות קל. המזון מאפשר צפייה בדגים בזמן שהם אוכלים. מכיל תולעי הדם, טוביפקס ומעל 7% קריל. בשל מרכיבים אלו, הלשוניות עשירות מאוד ובעלות ערך מיוחד לתזונה מתאימה. מרכיבים טבעיים כמו גם כמות חלבון גבוהה תומכים בהתפתחות בריאה, מראה נהדר והתנהגות הולמת. תכולה 24 טבליות.
49 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה ויפורמו 250 למל / 160 גרם Sera Viformo Nature
מזון טבליות שוקע לדגי קרקעית, המזון מכיל אצת ים וספירולינה עם ויטמינים, עשיר בחלבונים ומינרלים, מזון איכותי אינו מעכיר את המים. 

99 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה דיסקוס 1 ליטר / 480 גרם Sera Discus Granules Nature
מזון מגורען סופר פרימיום שוקע בקצב איטי מתאים לדגי דיסקוס ודגים טרופיים אחרים אוכלי כל או אוכלי בשר, מסייע מאוד לתזונת הדג ומעניק לו רכיבים תזונתיים הכרחיים להתפתחותו, מחזק את הצבעיים הטבעיים בדג תוצרת סרה גרמניה.
145 ₪
 
 

אחד התפקידים החשובים ביותר של אוכל לדגים שאנחנו מספקים לדגי הנוי שלנו, הוא מתן כל אבות המזון לדג – באיכות בכמות ובאיזון הדרוש. 
מזון איכותי ישפיע רבות על בריאות דגי הנוי שלנו, הוא מחזק אותם, יכול להשפיע על צבעם וגם לשפר את תפקודם.
מזון לדגים איכותי מכיל בעיקר פרוטאין (חלבון), חומצות אמינו, ויטמינים ושומן ועוד שלל יסודות חשובים, אשר תורמים לבריאותו של הדג ואף מסייעים לתפקוד תקין של מערכת העיכול שלו.

את האוכל לדגים, ניתן לחלק לקטגוריות הבאות :

מזון לדגים מן הצומח:

אצות, ספירולינה, אצות ים, נבטי חיטה, עדשי מים ועוד. יכול להתאים לדגים המתבססים על מזון צמחי, וכן לדגים אשר זקוקים למקורות מזון מן הצומח.

מזון לדגים בשרי:

מדובר במזון מן החי כגון דגים, רכיכות, חסרי חוליות, תולעים, זחלים, פלנקטון ועוד. המזון מיובש בטכניקות שונות כדי להפוך אותו לעמיד יותר. המזון מגיע בשלל צורות: קוביות, כדורים, רקיקים, טבליות או מקלות מיוחדים.  מיועד לכל סוגי הדגים ומומלץ לשלב אותו עם מזון מן הצומח.