אוכל לדגים

 
אוכל לדגים - דגי הנוי מסתמכים על מקורות מזון שונים כדי לגדול, להתפתח ולשרוד, אך באקווריום הם אינם זוכים לו באופן טבעי. מזון לדגי נוי מהווה תחליף למקורות המזון הטבעיים ולכן, חשוב לספק להם אוכל לדגים 'בהתאמה אישית'. כמות המזון ותדירות ההאכלה תלויות בגודל הדגים ובמספרם באקווריום אך חשוב לזכור שלרובם יש תיאבון כמעט חסר מעצורים ולכן, המגדל הוא שצריך לדעת להציב את הגבולות.
 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[4]
[3]
[4]
[1]
[3]
[1]
[1]
מותגים
[15]
Seraסרה תולעי דם 250 מל / 20 גרם Sera FD Bloodworms
מזון כשר לפסח המיוצר מתולעי דם יבשות מן החי, מיובש בהקפאה בשיטת וואקום מיוחדת אשר שומרת על ערכי המזון בשלמותם. המזון עשוי זחלי יתוש אדום ומבטיח פחות לכלוך באקווריום לעומת מנות קפואות רגילות. מסייע מאוד לפריון הדג ומעודד רבייה
99 ₪
Seraמאכיל אוטומטי לאקווריום Sera Automatic Feeder
מאכיל אוטומטי תוצרת Sera גרמניה, מיועד להאכלה של הדגים עד לפרק זמן של חודש, ומאפשר שש האכלות ביום. ניתן לשכן בתוכו 80 גרם של אוכל. פשוט מאד להרכבה ולשימוש, בטוח וקל לתחזוקה. 
295 ₪
Seraסרה ויפגראן Sera Vipagran Nature
מזון מגורען ובריא במיוחד לדגי נוי וקהילה מבית Sera, מכיל שלל רכיבים תזונתיים חשובים ועשיר בויטמין C אשר מסייע למערכת החיסונית של הדג. מחזק את צבעי הדג, קל לעיכול ואינו מתפרק במים.
החל מ - 119 ₪
Seraסרה סאן קולור 1 ליטר / 210 גרם Sera San Color Nature
מזון דגים מחזק צבע משופר עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חוליות. פיתוח הצבעים משופר אך ורק על ידי המרכיבים הטבעיים כמו אצות המטוקוקוס העשירות באסטקסנטין וקריל. תכולה 1 ליטר 210 גרם.
145 ₪
Seraסרה מרין 1 ליטר / 210 גרם Sera Marine GVG-Mix Nature
מזון טבעי לדגי מים מלוחים מבית סרה. המזון אינו מכיל צבע או חומר משמר. תזונה מגוונת עם מרכיבים הקרובים לטבע היא ההגנה הטובה ביותר מפני מחלות, ותומכת בבריאות הדג ובחייו. המזון מכיל רכיבים טבעיים כמו ספירולינה, קריל ומגוון מרכיבים טבעיים.
145 ₪
Seraסרה טבליות הדבקה Sera O-Nip Nature
סרה O-Nip הוא מזון טבליות טבעי ללא צבעים וחומרים משמרים המיוצרות בעדינות הניתנות להדבקה על זכוכית האקווריום על ידי לחץ אצבעות קל. המזון מאפשר צפייה בדגים בזמן שהם אוכלים. מכיל תולעי הדם, טוביפקס ומעל 7% קריל. בשל מרכיבים אלו, הלשוניות עשירות מאוד ובעלות ערך מיוחד לתזונה מתאימה. מרכיבים טבעיים כמו גם כמות חלבון גבוהה תומכים בהתפתחות בריאה, מראה נהדר והתנהגות הולמת. תכולה 24 טבליות.
49 ₪
Seraסרה דיסקוס 1 ליטר / 480 גרם Sera Discus Granules Nature
מזון מגורען סופר פרימיום שוקע בקצב איטי מתאים לדגי דיסקוס ודגים טרופיים אחרים אוכלי כל או אוכלי בשר, מסייע מאוד לתזונת הדג ומעניק לו רכיבים תזונתיים הכרחיים להתפתחותו, מחזק את הצבעיים הטבעיים בדג תוצרת סרה גרמניה.
145 ₪
Seraסרה גרנורד 1 ליטר / 565 גרם Sera Granured Nature
מזון דגים המיועד בעיקר לדגים אוכלי בשר, ובייחוד ציקלידים צבעוניים מאגמי טנגניקה ומאלווי. עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חליות. יכול להתאים גם לאוכלי כל ותורם לחיזוק צבעיו הטבעיים של הדג. תכולה 1 ליטר 565 גרם.
139 ₪
Seraסרה גרנוגרין 1 ליטר / 565 גרם Sera Granugreen Nature
גרנגורין של חברת סרה (Sera) הוא מזון מים מתוקים המיועד לדגי ציקליד מלאווי וטנגניקה החיים באזורים סלעיים. מזון זה עשוי נבטי חיטה ואצת ספירולינה ומסייע מאוד בשמירת צבעיהם המרהיבים של הציקלדים. 
139 ₪
Seraסרה ארואנה 1 ליטר / 360 גרם Sera-Arowana
מזון צף לדגים טורפים, עשוי דגים, שרימפסים, רכיכות ועוד. זהו מזון איכותי המיועד לארואנות וציקלידים גדולים, מסייע לעיכול מהיר, לבריאות ולחיזוק הצבע. מספק תחליף למזון חי ומשמש גם כמזון דיאטטי במקרה הצורך.
119 ₪
Seraפלנקטון 100 מל / 65 גרם Sera marine Plankton Tabs
מזון פלנקטון המורכב מטבליות המיוצרות בקפידה ללא צבעים וחומרים משמרים לכל הדגים הימיים וחסרי חוליות הניזונים בתחתית האקווריום. בשל הכמות הגבוהה של קריל (7%) ואורגניזמים אחרים של פלנקטון, המזון הניתן לעיכול בקלות תומך בהתפתחות צבע כמו גם בצמיחה בריאה, עמידות חזקה למחלות ופוריות באופן טבעי. הלשוניות השוקעות באטיות שומרות על צורתן לאורך זמן ואינן מזהמות את המים. תוצרת סרה גרמניה.

89 ₪
Seraסרה ספירולינה 250 מל / 120 גרם Sera Mrine Spirulina Grazer XL
מזון ספירולינה טבעי, ללא צבעים או חומרים משמרים. מיועד לכל סוגי הדגים במים מתוקים ולדגי מים מלוחים. הצבעים של סוגי המזון השונים נובעים מהמרכיבים הטבעיים. המזון עשוי מאצת ספירולינה ואצות ים טבעיים כולל ויטמינים ומינרלים המזון מסייע מאוד להגנה טבעית ומעודד רבייה תוצרת סרה גרמניה.

99 ₪
 
 

אחד התפקידים החשובים ביותר של אוכל לדגים שאנחנו מספקים לדגי הנוי שלנו, הוא מתן כל אבות המזון לדג – באיכות בכמות ובאיזון הדרוש. 
מזון איכותי ישפיע רבות על בריאות דגי הנוי שלנו, הוא מחזק אותם, יכול להשפיע על צבעם וגם לשפר את תפקודם.
מזון לדגים איכותי מכיל בעיקר פרוטאין (חלבון), חומצות אמינו, ויטמינים ושומן ועוד שלל יסודות חשובים, אשר תורמים לבריאותו של הדג ואף מסייעים לתפקוד תקין של מערכת העיכול שלו.

את האוכל לדגים, ניתן לחלק לקטגוריות הבאות :

מזון לדגים מן הצומח:

אצות, ספירולינה, אצות ים, נבטי חיטה, עדשי מים ועוד. יכול להתאים לדגים המתבססים על מזון צמחי, וכן לדגים אשר זקוקים למקורות מזון מן הצומח.

מזון לדגים בשרי:

מדובר במזון מן החי כגון דגים, רכיכות, חסרי חוליות, תולעים, זחלים, פלנקטון ועוד. המזון מיובש בטכניקות שונות כדי להפוך אותו לעמיד יותר. המזון מגיע בשלל צורות: קוביות, כדורים, רקיקים, טבליות או מקלות מיוחדים.  מיועד לכל סוגי הדגים ומומלץ לשלב אותו עם מזון מן הצומח.