קטגוריות משנה
סינון לפי מחיר
מותגים
[8]
[1]
[1]
[8]
[1]
[20]
[7]
[8]
[9]
כדאי לדעת
תזונת דגי הנוי - שיעור מספר 1 - מבוא
האקווריום ובריכת הנוי הם מערכות מים אשר למעשה מנתקות את דגי הנוי מהסביבה ומהטבע. ככאלו, הן גם מנתקות את מקורות המזון הטבעיים של הדגים, מה שהופך אותנו, המגדלים, לספק העיקרי (ולעיתים היחיד) של המזון שהם אוכלים.

אוכל לדגים

 
כמו כל יצור חי, גם הדגים מסתמכים על מקורות מזון שונים כדי לגדול, להתפתח ולשרוד, אך באקווריום הם אינם זוכים לו באופן טבעי. מזון לדגי נוי מהווה תחליף למקורות המזון הטבעיים ולכן, חשוב לספק להם אוכל לדגים 'בהתאמה אישית'. כמות המזון ותדירות ההאכלה תלויות בגודל הדגים ובמספרם באקווריום אך חשוב לזכור שלרובם יש תיאבון כמעט חסר מעצורים ולכן, המגדל הוא שצריך לדעת להציב את הגבולות. קראו עוד אודות אוכל לדגים
 
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Super Color Pellets
מזון גרגירים שוקע הנועד לחזק את צבעם של דגי הנוי בצורה ייחודית. המזון מכיל סלמון ובטא קרוטן המחזקים את צבעם של הדגים. המזון מאוזן במרכיבים בשריים וצמחיים ומכיל חלבון דגי מים קרים בלבד ולכן עשיר באומגה 3,6 אשר מחזקים את המערכת החיסונית של הדג. 
 
149 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Super Color Cichlid Pellets
מזון גרגירים לדגי ציקליד המזון נועד לחזק את הצבע הטבעי של דגי הציקליד. המזון מכיל סלומון ובטא קרוטן ומאוזן במרכיבים בשריים וצמחיים מתאים גם לדגים בררניים ביותר
 
199 ₪
Seraסרה גרנורד Sera Granured
מזון דגים המיועד בעיקר לדגים אוכלי בשר, ובייחוד ציקלידים צבעוניים מאגמי טנגניקה ומאלווי. עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חוליות. יכול להתאים גם לאוכלי כל ותורם לחיזוק צבעיו הטבעיים של הדג.
135 ₪
Seraסרה גרנוגרין Sera Granugreen
גרנגורין של חברת סרה (Sera) הוא מזון מים מתוקים המיועד לדגי ציקליד מלאווי וטנגניקה החיים באזורים סלעיים. מזון זה עשוי נבטי חיטה ואצות ספירולינה ומסייע מאוד בשמירת צבעיהם המרהיבים של הציקלדים. 
135 ₪
Tetraטטרה ביטס 1.25 ליטר / 375 גרם Tetra Bits
מזון דגים אשר מיועד לדגי דיסקוס ודגים טרופיים אחרים. מכיל ויטמינים וערכים חשובים להתפתחותו של הדג ולשמירה על צבעו ומשמש גם כמזון דיאטטי.****מבצע +25% תוספת **** 
135 ₪
DAINICHI אוכל לדגים DAINICHI XL Pro
מזון ציקלידים כללי, מתאים לכל הציקלידים אוכלי בשר. המזון משלב תערובת מזינה במיוחד של רכיבים טבעיים וארגניים מובחרים. המזון מועשר בקריל אנטקטי וספירולינה, מחזק בעיקר צבע כחול ומתאים לכל סוגי הציקלידים גם לציקלידים גדולים כמו פרונטוזות
99 ₪
JBLנובו ארטמיה להבקעה JBL Artemio Pur
JBL Artemio Pur - ביצי ארטמיה להבקעה, מיועד לטובת האכלת דגיגים צעירים בעיקר, למען התפתחותם התקינה. הארטמיה, סרטן זעיר, מהווה מקור מזון חי ואיכותי כמעט לכל סוגי הדגים.
119 ₪
JBLנובו ארטמיה JBL NovoArtemio
מזון סופר פרימיום מבית JBL הכולל ארטמיה בוגרת קפואה מיובשת, במצבן הטבעי, מה שמהווה מקור מצוין של חלבונים. מזון זה עשיר באנרגיה. כולל את כל הרכיבים התזונתיים הנדרשים לדגים, ומסייע להם לשמור על הצבעים הטבעיים שלהם. מגיע בצורת קוביות שניתן להצמיד לזכוכית.
79 ₪
JBLנובו ריפט JBL Novo Rift

מקלות מזון המיועדים לציקלידים אפריקניים, ומכיל מזון צמחי רב וחלבונים. שוקע לאט ואינו מתפרק, כך שימנע זיהום של המים בעת ההאכלה. מכיל כמות גדולה של אצות ספירולינה.

135 ₪
JBLנובו קרבס JBL Novo Crabs
מזון שוקע בצורת טבליות מתאים לסרטנים ולובסטרים וכן לשוכני הקרקעית בגודל של 5 עד 20ס"מ
69 ₪
JBLנובו פקס JBL Novo Fex
מזון איכותי מבית JBL המיועד לדגי דיסקוס ולדגים אחרים. המזון כולל תולעי טוביפקס מוקפאות, במצבן הטבעי, מה שמהווה מקור מצוין של חלבונים. מזון זה עשיר באנרגיה, ולכן מתאים במיוחד לדגים חלשים. כולל את כל הרכיבים התזונתיים הנדרשים לדגים, ומסייע להם לשמור על הצבעים הטבעיים שלהם. מגיע בצורת קוביות שניתן להצמיד לזכוכית.
79 ₪
JBLנובו פלקו JBL NovoPleco XL
נובו-פלקו XL מזון יבש אשר מגיע בצורת טבליות (כדוריות) ומיועד לדגים שוכני קרקעית גדולים בין 12 - 50 ס"מ, ובראשם הפלקו. אלו טבליות קשיחות אשר כוללות סיבי עץ (בשיעור 10%) - שתי תכונות חיוניות לבריאותם של שוכני הקרקעית. הטבליות שוקעות ואינן מתמוססות בקלות במים.
199 ₪