Logo
חייגו לייעוץ חינם |
קטגוריות
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[4]
[4]
[3]
[6]
[2]
[3]
[1]
[9]
[4]
מותגים
[1]
[4]
[1]
[1]
[25]
[1]

אוכל לדגים

אוכל לדגים - דגי הנוי מסתמכים על מקורות מזון שונים כדי לגדול, להתפתח ולשרוד, אך באקווריום הם אינם זוכים לו באופן טבעי. מזון לדגי נוי מהווה תחליף למקורות המזון הטבעיים ולכן, חשוב לספק להם אוכל לדגים 'בהתאמה אישית'. כמות המזון ותדירות ההאכלה תלויות בגודל הדגים ובמספרם באקווריום אך חשוב לזכור שלרובם יש תיאבון כמעט חסר מעצורים ולכן, המגדל הוא שצריך לדעת להציב את הגבולות.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Seraסרה תוכי 1 ליטר / 330 גרם Sera Red Parrot
מזון גרגירים יבש, צף מבית Sera אשר מיועד לדגי הציקלידים והתוכי. כולל רכיבים מן הצומח (חיטה, תרד ועוד) וכן מזון מן החי (קמח דגים, שומן כבד דג קוד) ובנוסף, יש בו פיגמנט לחיזוק צבעם של הדגים.
89 ₪
Seraסרה סאן קולור 1 ליטר / 210 גרם Sera San Color
מזון דגים מחזק צבע משופר עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חוליות. פיתוח הצבעים משופר אך ורק על ידי המרכיבים הטבעיים כמו אצות המטוקוקוס העשירות באסטקסנטין וקריל. תכולה 1 ליטר 210 גרם.
145 ₪
Seraסרה מרין 1 ליטר / 210 גרם Sera Marine GVG-Mix Nature
מזון טבעי לדגי מים מלוחים מבית סרה. המזון אינו מכיל צבע או חומר משמר. תזונה מגוונת עם מרכיבים הקרובים לטבע היא ההגנה הטובה ביותר מפני מחלות, ותומכת בבריאות הדג ובחייו. המזון מכיל רכיבים טבעיים כמו ספירולינה, קריל ומגוון מרכיבים טבעיים.
145 ₪
Seraסרה לשרימפס 100 מל / 55 גרם Sera Shrimps Nature
מזון בסיסי המורכב מגרגירים המיוצרים ללא צבעים וחומרים משמרים לכל השרימפס במים מתוקים ומלוחים. ההרכב המאוזן עם מרכיבים קרובים לטבע, כמו ספירולינה ושבבי עץ, המזון מספק את כל מה שהשרימפס דורשים לצמיחה בריאה פוריות, צבעוניות נהדרת ועמידות למחלות. הגרגירים הקטנים השוקעים שומרים על צורתם לאורך זמן רב מאוד, ובכך מאפשרים לשרימפסים - על פי הרגלי האכלה הטבעיים שלהם - לתפוס אותם ולאט לאט לאכול אותם מבלי לזהם את המים.
45 ₪
Seraסרה לדגי זהב 250 מל / 95 גרם Sera Goldy Color Spirulina
מזון גרגירים צפים מחזק צבע עבור דגי זהב ללא צבעים וחומרים משמרים ההרכב המאוזן והקל לעיכול עם מרכיבים יקרי ערך כגון ספירולינה (10%) תומך ביצירת צבעים טבעית של דגי הנוי.. הצבעים נעשים עזים וטהורים יותר, ומופרדים בבירור זה לזה. תמיכה בהתפתחות בריאה ועמידות למחלות של הדגים. הגרגירים הצפים שומרים על צורתם ואינם מזהמים את המים.
45 ₪
Seraסרה לדגי זהב 1 ליטר / 300 גרם Sera Goldy Gran
מזון בסיסי לדגי זהב ללא צבעים וחומרים משמרים, בשל מרכיביו האיכותיים, כגון זחלים, חומצות שומן אומגה , המזון ניתן לעיכול מעולה ומספק אפילו את הגרסאות המהודרות והמתוחכמות ביותר עם כל החומרים המזינים הנדרשים. כך הדגים יגדלו חזק ללא פיטום ועמידות למחלות תוגבר. הגרגירים הצפים שומרים על צורתם ואינם מזהמים את המים.
79 ₪
Seraסרה ויפורמו 250 למל / 160 גרם Sera Viformo
מזון טבליות שוקע לדגי קרקעית, המזון מכיל אצת ים וספירולינה עם ויטמינים, עשיר בחלבונים ומינרלים, מזון איכותי אינו מעכיר את המים. 

99 ₪
Seraסרה דיסקוס 1 ליטר / 480 גרם sera Discus Granules
מזון מגורען סופר פרימיום שוקע בקצב איטי מתאים לדגי דיסקוס ודגים טרופיים אחרים אוכלי כל או אוכלי בשר, מסייע מאוד לתזונת הדג ומעניק לו רכיבים תזונתיים הכרחיים להתפתחותו, מחזק את הצבעיים הטבעיים בדג תוצרת סרה גרמניה.
145 ₪
Seraסרה גרנורד 1 ליטר / 565 גרם Sera Granured
מזון דגים המיועד בעיקר לדגים אוכלי בשר, ובייחוד ציקלידים צבעוניים מאגמי טנגניקה ומאלווי. עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חליות. יכול להתאים גם לאוכלי כל ותורם לחיזוק צבעיו הטבעיים של הדג. תכולה 1 ליטר 565 גרם.
139 ₪
Seraסרה גרנוגרין 1 ליטר / 565 גרם Sera Granugreen
גרנגורין של חברת סרה (Sera) הוא מזון מים מתוקים המיועד לדגי ציקליד מלאווי וטנגניקה החיים באזורים סלעיים. מזון זה עשוי נבטי חיטה ואצת ספירולינה ומסייע מאוד בשמירת צבעיהם המרהיבים של הציקלדים. 
139 ₪
Seraסרה ארואנה 1 ליטר / 360 גרם Sera-Arowana
מזון צף לדגים טורפים, עשוי דגים, שרימפסים, רכיכות ועוד. זהו מזון איכותי המיועד לארואנות וציקלידים גדולים, מסייע לעיכול מהיר, לבריאות ולחיזוק הצבע. מספק תחליף למזון חי ומשמש גם כמזון דיאטטי במקרה הצורך.
95 ₪
Seraסרה קולור 1 ליטר / 170 גרם Sera Pond Color Sticks Nature
מזון לדגי זהב ובריכה מחזק צבע המורכב מגרגירים מעובדים בקפידה ללא צבעים וחומרים משמרים. מרכיבים יקרי ערך כמו קריל (4%), העשירים מאוד בקרוטנואידים טבעיים, תומכים בצבעוניות וטוהר הצבעים האופטימלי. ההרכב המאוזן והקל לעיכול ועשיר בחומצות שומן אומגה, ויטמינים, יסודות קורט ומינרלים תומך בהתפתחות בריאה, עמידות למחלות וחיות. מתאים כתזונה בריאה לאורך כל השנה. תוצרת סרה גרמניה.

39 ₪
 
 

אחד התפקידים החשובים ביותר של אוכל לדגים שאנחנו מספקים לדגי הנוי שלנו, הוא מתן כל אבות המזון לדג – באיכות בכמות ובאיזון הדרוש. 
מזון איכותי ישפיע רבות על בריאות דגי הנוי שלנו, הוא מחזק אותם, יכול להשפיע על צבעם וגם לשפר את תפקודם.
מזון לדגים איכותי מכיל בעיקר פרוטאין (חלבון), חומצות אמינו, ויטמינים ושומן ועוד שלל יסודות חשובים, אשר תורמים לבריאותו של הדג ואף מסייעים לתפקוד תקין של מערכת העיכול שלו.

את האוכל לדגים, ניתן לחלק לקטגוריות הבאות :

מזון לדגים מן הצומח:

אצות, ספירולינה, אצות ים, נבטי חיטה, עדשי מים ועוד. יכול להתאים לדגים המתבססים על מזון צמחי, וכן לדגים אשר זקוקים למקורות מזון מן הצומח.

מזון לדגים בשרי:

מדובר במזון מן החי כגון דגים, רכיכות, חסרי חוליות, תולעים, זחלים, פלנקטון ועוד. המזון מיובש בטכניקות שונות כדי להפוך אותו לעמיד יותר. המזון מגיע בשלל צורות: קוביות, כדורים, רקיקים, טבליות או מקלות מיוחדים.  מיועד לכל סוגי הדגים ומומלץ לשלב אותו עם מזון מן הצומח.