סינון לפי מחיר
מותגים
[2]
[2]
[26]
[11]
[1]
[8]
סוג המוצר
[8]
[41]
סוג הדגים
[8]
[10]
[4]
[4]
[5]
[2]
[5]
סוג המזון
[6]
[22]
[5]
[8]
כדאי לדעת
תזונת דגי הנוי - שיעור מספר 1 - מבוא
האקווריום ובריכת הנוי הם מערכות מים אשר למעשה מנתקות את דגי הנוי מהסביבה ומהטבע. ככאלו, הן גם מנתקות את מקורות המזון הטבעיים של הדגים, מה שהופך אותנו, המגדלים, לספק העיקרי (ולעיתים היחיד) של המזון שהם אוכלים.

אוכל לדגים

 
כמו כל יצור חי, גם הדגים מסתמכים על מקורות מזון שונים כדי לגדול, להתפתח ולשרוד, אך באקווריום הם אינם זוכים לו באופן טבעי. מזון לדגי נוי מהווה תחליף למקורות המזון הטבעיים ולכן, חשוב לספק להם אוכל לדגים 'בהתאמה אישית'. כמות המזון ותדירות ההאכלה תלויות בגודל הדגים ובמספרם באקווריום אך חשוב לזכור שלרובם יש תיאבון כמעט חסר מעצורים ולכן, המגדל הוא שצריך לדעת להציב את הגבולות. קראו עוד אודות אוכל לדגים
 
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
-15 %
Seraסרה תוכי Sera Red Parrot
מזון גרגירים יבש, צף מבית Sera אשר מיועד לדגי הציקלידים והתוכי. כולל רכיבים מן הצומח (חיטה, תרד ועוד) וכן מזון מן החי (קמח דגים, שומן כבד דג קוד) ובנוסף, יש בו פיגמנט לחיזוק צבעם של הדגים.
94 ₪
79 ₪
Seraסרה ויפגראן Sera Vipagran
מזון הדגים המגורען והבריא במיוחד מבית Sera, מכיל שלל רכיבים תזונתיים חשובים ועשיר בויטמין C אשר מסייע למערכת החיסונית של הדג. מחזק את צבעי הדג, קל לעיכול ואינו מתפרק במים.
119 ₪
Seraסרה ויפאן Sera Vipan
מזון עלים מבית Sera - מזון המיועד לאקווריום 'קהילתי', ומתאים לכל סוגי הדגים. במזון זה 40 רכיבים שונים, בריכוז אשר גובש בצורה מוקפדת ושומר על איזון מבחינת הערכים התזונתיים שבו. אינו מתפרק במים.
99 ₪
Seraסרה דיסקוס Sera-Discus-Granulat
מזון דגי הדיסקוס המגורען מבית Sera. מדובר במזון שוקע בקצב איטי, שאינו מתפרק במים ולא מתנפח. מתאים לדגים גדולים, אוכלי כל או אוכלי בשר, מסייע מאוד לתזונת הדג ומעניק לו רכיבים תזונתיים הכרחיים להתפתחותו.
149 ₪
Seraסרה גרנורד Sera Granured
מזון דגים המיועד בעיקר לדגים אוכלי בשר, ובייחוד ציקלידים צבעוניים מאגמי טנגניקה ומאלווי. עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חוליות. יכול להתאים גם לאוכלי כל ותורם לחיזוק צבעיו הטבעיים של הדג.
135 ₪
Seraסרה גרנוגרין Sera Granugreen
גרנגורין של חברת סרה (Sera) הוא מזון מים מתוקים המיועד לדגי ציקליד מלאווי וטנגניקה החיים באזורים סלעיים. מזון זה עשוי נבטי חיטה ואצות ספירולינה ומסייע מאוד בשמירת צבעיהם המרהיבים של הציקלדים. 
135 ₪
Seraסרה ארואנה Sera-Arowana
מזון צף לדגים טורפים, עשוי דגים, שרימפסים, רכיכות ועוד. זהו מזון איכותי המיועד לארואנות וציקלידים גדולים, מסייע לעיכול מהיר, לבריאות ולחיזוק הצבע. מספק תחליף למזון חי ומשמש גם כמזון דיאטטי במקרה הצורך.
95 ₪
SeraSera Catfish Tabs XXL
מזון טבליות המיועד לדגי נקאי ודגי קרקעית אחרים. ניתן להדביק את טבלית המזון לזכוכית האקווריום ולהתבונן בזמן שהדגים אוכלים. במזון זה ריכוז גבוהה של אצת ספירולינה (21%) בתוספת חומרים ומינרליים חיוניים רבים התומכים בעיכול, פיתוח צבע ובריאות הדגים. מכיוון שטבלית המזון שומרות על צורתה לאורך זמן הדבר מאפשר לדגים לאכול לאט מבלי לזהם את המים.
89 ₪
Tetraטטרה ביטס 1.25 ליטר / 375 גרם Tetra Bits
מזון דגים טטרה ביטס אשר מיועד לדגי דיסקוס ודגים טרופיים אחרים. מכיל ויטמינים וערכים חשובים להתפתחותו של הדג ולשמירה על צבעו ומשמש גם כמזון דיאטטי.
135 ₪
JBLנובו פלאוור מקסי JBL Flower Maxi
מזון מקלות יבש אשר מיועד לציקלידים בגודל של 12 ס"מ ומעלה, אך בעיקר עבור ציקליד הפלאוור הורן היפהפה. מזון זה, שנחשב לאחד האיכותיים מסוגו, מחזק את המערכת החיסונית של הדג, כמו גם את צבעו הטבעי.
125 ₪
JBLנובו פיל JBL Novo Fil
נובו פיל תולעי דם יבשות מזון מן החי, מיובש בהקפאה בשיטת וואקום מיוחדת אשר שומרת על ערכי המזון בשלמותם. הנובו פיל עשוי זחלי יתוש אדום ומבטיח פחות לכלוך באקווריום לעומת מנות קפואות רגילות. מסייע מאוד לפריון הדג ומעודד רבייה. המזון כשר לפסח 
49 ₪
JBLנובו סטיק JBL NovoStick M
מזון מקלות מבית JBL, המיועד, בראש ובראשונה, לציקלידים טורפים ולזנים גדולים אחרים של דגים. מזון איכותי זה כולל רכיבים מן הצומח ומן החי, המשלימים את תמונת התזונה של הדגים. המזון מקיים יחסים מאוזנים של חלבון ושומן, מסייע לגדילה תקינה של הדג ואינו מביא להעכרה של מי האקווריום.
119 ₪