בניית אקווריום לפי מידה

אנחנו מתמחים בבניית אקווריומים
מעוצבים בהתאמה אישית

מה אנחנו מציעים

פתרון כוללפתרון כולל
כבר מעל 50 שנה אנחנו מספקים פתרון כולל של בניה, הקמה ותחזוקה של אקווריומים
שירות אישישירות אישי
המומחים שלנו ילוו אותך באופן אישי החל מעיצוב האקווריום דרך בחירת דגי הנוי ועד התחזוקה השוטפת
מערכות מתקדמותמערכות מתקדמות
בעזרת טכנולוגיות חדשות אנו יכולים להפוך את התחזוקה לאוטומטית

אנחנו במספרים

0
שנות ותק
0
אקווריומים שבנינו
0
דגי נוי
0
לקוחות

ממליצים עלינו

 

לייעוץ מקצועי ללא עלות

 
 
 

בניית אקווריום לפי מידה - שיקולים ודגשים


בניית אקווריום לפי מידה היא למעשה מלאכה עיצובית מחושבת מאוד, שמתאימה את האקווריום לצרכים שלכם. במילים אחרות, זהו אינו אקווריום 'מן המוכן' אלא כזה שנבנה בהתאם לצרכים שלכם, להעדפות שלכם ולממלכה שאתם רוצים להקים.

השיקולים הנלקחים בחשבון בעת הקמת אקווריום לפי מידה הם :

סוג האקווריוםאיזה אקווריום תרצו שיהיה לכם? אקווריום מים מתוקים, אקווריום מים מלוחים (ריף, מרינה...), אקווריום צמחייה? 
 
• ה'דיירים' : כמה דגים אתם רוצים שיהיו באקווריום שלכם, ומאילו סוגים? האם אתם רוצים שתהיה בו צמחייה רבה, או חסרי חליות?

הנפח הרצוי : האם השאיפה שלכם היא אקווריום סטנדרטי יחסית מבחינת גודלו ונפחו, או שאתם מעוניינים באקווריום עצום שיתפרש על שטח ענק?

מיקום האקווריום :  גם למיקום האקווריום יש השפעה על הכנתו, על החומרים שמהם הוא ייוצר ועוד.

התקציב : אקווריום לפי מידה הוא כזה אשר 'תפור' למידותיכם גם מבחינת התקציב שעומד לרשותכם – מה שישפיע רבות על התוצאה הסופית.
 

בניית אקווריום לפי מידה - לדעת שיש לכם את המוצר הטוב ביותר


אקווריום שתפור למידותיכם הוא כזה שמיוצר מהחומרים המשובחים ביותר, ע"י אנשי המקצוע המיומנים והמקצועיים ביותר. באקווריומים כאלו מושקעת מחשבה רבה, כדי לספק ללקוח את המוצר הכי טוב שיש.

אבל העניין אינו מסתיים רק באספקת המוצר הטוב ביותר : מומחים לבניית אקווריומים לפי מידה יודעים גם כיצד להתאים את המבנה לדרישותיכם, כיצד לדאוג שיהיה המוצלח ביותר מבחינת מטרות שאתם הצבתם לעצמכם בכל הנוגע לגידול הדגים, וכיצד להדריך אתכם בצורה נכונה, ואף ללוות אתכם אישית לאורך כל התהליך – גם בביתכם שלכם – כדי לוודא שהתהליך כולו מתקיים כמתוכנן.


מה חשוב לדעת בתהליך בניית אקווריום ?


בין אם מדובר בהקמת אקווריום רגיל ובין אם מדובר באקווריום לפי מידה, יש כמה דברים שצריך לדעת ולשים אליהם לב בעת ההקמה :

• חשוב לדאוג שבאקווריום יהיו דגים אשר יכולים לחיות אחד עם השני 'בשלום', בלי מאבקי טריטוריה או סכנת טריפה.
 
• יש להשתמש  בתאורה לאקווריום שמתאימה לאופי הדגים ולצורכיהם, ורצוי שזו תהיה תאורה חסכונית ויעילה, לדוגמה, תאורת לד לאקווריום.
 
• יש לבנות מערך משאבות ופילטרים איכותי, כזה שיבטיח את ניקיון האקווריום ויספק לדגים די חמצן 'מסביב לשעון'.
 
• חשוב מאוד ליצור עבור הדגים את הסביבה הדומה ביותר לסביבתם הטבעית, מבחינת הצמחייה באקווריום, טמפרטורת המים וה'אקלים' באקווריום, אספקת מזון מתאים וכדומה.

לפני סיום נציין כי גם לשלבי הקמת האקווריום ישנה חשיבות רבה - אי אפשר פשוט למלא מים 'לזרוק' אליהם דגים ללא תכנון ובנייה מוקפדת של הסביבה. סיוע מצד מומחים לבניית אקווריום לפי מידה, כדוגמת אנשי בית הובי שעושים זאת כבר שנים ארוכות, יבטיח לכם הקמה חכמה, מושכלת ונכונה שתתחשב בכל פרט ופרט ותקים יחד אתכם אקווריום לתפארת.

לנוחיותכם תוכלו להשתמש בשירותי תחזוקת אקווריום המסופקים ע"י אנשי המקצוע מצוות בית הובי הכוללים ביולוגים ימיים , טכנאים ומומחים בתחזוקת אקווריומים. כך תוכלו להחזיק אקווריום לתפארת ולהשאיר את העבודה הקשה למומחים.
 
בגלרית העבודות שלנו תמצאו תצוגה של מגוון סוגי אקווריומים המסודרים על פי "עולמות מים" – כל עולם והסגנון העיצובי, בעלי החיים והצמחייה שמאפיינים אותו. כך תוכלו לבחור את הסגנון המתאים לכם ביותר ולקבל פתרון כולל ומקצועי.  
 
 

בניית אקווריום לפי מידה – איך עושים את זה?


תהליך בניית אקווריום הוא תהליך שדורש ידע מסוים וניסיון כלשהו בתחום. הרי אנחנו למעשה יוצרים כאן ממלכת מים חדשה, יש מאין כביכול. לכן חשוב להתמקד בהרבה מאוד פרמטרים, כשאחד מהם הוא ההתאמה המדויקת למיקום המיועד.
 
מדוע זה חשוב כל כך? משום שהצבת אקווריום ומילויו במים ובדגים הם לא הדברים היחידים שיש לחשוב עליהם. צריך לחשוב גם על הנקודה שבה ימוקם האקווריום, על הנפח שלו, על גובהו ורוחבו, על צורתו ואפילו על עיצובו. רק שילוב של כל אלו יחד יוכל להבטיח לכם אקווריום מקצועי, חשוב מזה – איכותי וראוי לשוכני המים שלכם. בניית אקווריום לפי מידה, בידי מומחים לעניין, היא הדרך הבטוחה לעשות זאת.