מזרקות ומפלי מים לגינה

 

בבית הובי תמצאו מבחר רב של מפלי מים לגינה, מזרקות מים לגינה ובריכות נוי לגינה בעיצובים מיוחדים שיתאימו לכם בדיוק לעיצוב הגינה. מים לא אחת נתפסים בעיננו כמקור למרגוע ושלווה. עוד מינקות המים סובבים אותנו ומחברים אותנו לטבע. לכן תוספת של מזרקות ומפלי מים לגינה בהחלט יעניקו ערך מוסף מעבר לעיצוב. אנו מחזיקים מפלים ומזרקות המעוצבים מעץ, ודמוי אבן טבעית ובקשת רחבה של סגנונות קלאסיים, מודרניים, מפוסלים ועתיקים ועוד. את המזרקות והמפלים ניתן למקם בכל מקום בגינה, במיכל עם צמחי מים או בקיר עיצוב מודרני. ניתן לשלב עם מערכת אור מותאמת למפל. על מנת להתאים את סוג מפל המים או המזרקה לגינה, אנו בבית הובי נשמח להעניק לכם יעוץ והכוונה במלוא תשומת הלב. 

 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[11]
[4]
[4]
מותגים
[5]
מפל מים לגינה דמוי אבן מדרגות
מפל מים לגינה מעוצב לגינה דמוי אבן טבעית במידות גובה 58 ס"מ, רוחב 37, עומק 42 ס"מ | המפל מגיע עם משאבת מים איכותית ותאורת מים במתח נמוך כולל שנאי ומחברים. 
1249 ₪
מפל מים לגינה מזרקה קלאסית 4 קומות
מפל מים לגינה מעוצב לגינה קלאסי 4 קומות במידות גובה 115 ס"מ, רוחב 60 , עומק 60 המפל מגיע עם משאבת מים איכותית כולל שנאי ומחברים. זמין בצבע בהיר או כהה 
2950 ₪
מפל מים לגינה דמוי אבן
מפל מים לגינה מעוצב לגינה דמוי אבן טבעית במידות גובה 39.5 ס"מ, רוחב 30, עומק 35 ס"מ המפל מגיע עם משאבת מים איכותית ותאורת מים במתח נמוך כולל שנאי ומחברים. 
795 ₪
מפל מים לגינה חבית עץ עם ברז
מפל מים לגינה מעוצב לגינה דמוי חבית עץ עם ברז במידות גובה 75 ס"מ, קוטר 60 , המפל מגיע עם משאבת מים איכותית ותאורת מים במתח נמוך כולל שנאי ומחברים. 
1190 ₪
מפל מים לגינה חבית עץ
מפל מים לגינה מעוצב לגינה דמוי צדף במידות גובה 72 ס"מ, רוחב 59 , עומק 46 המפל מגיע עם משאבת מים איכותית כולל שנאי ומחברים. 
1790 ₪
UBBNIKמפל מים לגינה UBBINK AMPHORA
מפל כד דקורטיבי לגינה, התקנה קלה, עשוי טרקוטה, קוטר 28 ס"מ, אורך 60 ס"מ כולל: משאבת מים 900 ל"ש, 2 מ' צינור, אמצעי סינון. פתח עליון לבקרה וניקוי.
1390 ₪
UBBNIKמפל נחל לגינה UBBINK NOVA SCOTIA
מפל נחל דקורטיבי לגינה  זרימת מים דרך 3 קערות בגדלים שונים , התקנה קלה, עשוי מפוליסטון עמיד, קוטר הקערות כ- 45 ס"מ החבילה כוללת: משאבת מים 1600 ל"ש, 3 מ' צינור, מתאמים לצנרת ויריעה PVC 1.5*2
1690 ₪
מפל מים לגינה מזרקה קלאסית קומות ארמון
מפל מים לגינה מעוצב לגינה קלאסי קומות במידות גובה 105 ס"מ, רוחב 90 , עומק 90 המפל מגיע עם משאבת מים איכותית כולל שנאי ומחברים.
2950 ₪
מפל מים לגינה ילדים
מפל מים לגינה מעוצב לגינה דמוי ברז מים עם ילדים במידות גובה 79 ס"מ, רוחב 60 , עומק 40 המפל מגיע עם משאבת מים איכותית כולל שנאי ומחברים. 
1990 ₪
מפל מים נירוסטה לבריכות TF60987
מפל מים לגינה עשוי נירוסטה לבריכות שחייה ונוי, רוחב משפך 30, גובה 66, עומק 37, כניסה תחתונה "1 התקנה קלה

2190 ₪
מפל מים נירוסטה לבריכות TF60926S
מפל מים לגינה עשוי נירוסטה לבריכות שחייה ונוי, רוחב המשפך 31, גובה 58.5, עומק 21, כניסה אחורית "1 התקנה קלה

1690 ₪
מפל מים נירוסטה לבריכות TF60962
מפל מים לגינה עשוי נירוסטה לבריכות שחייה ונוי, רוחב משפך 30, גובה 35, עומק 60, כניסה תחתונה "1 התקנה קלה

2990 ₪
 
 
בריכות נוי הן היום דבר נפוץ למדי – הן בבתים פרטיים והן בבניינים משותפים, ואף בבנייני משרדים. היופי הרב שהן מוסיפות לסביבתן, גורם לרבים לבחור בהן כאמצעי עיצובי מרכזי בגינה. לבריכת הנוי ניתן להוסיף אלמנט דקורטיבי יפהפה ויעיל כאחד: מפל מים לגינה או מזרקת מים, שיסייעו בתהליך המִחזור החשוב של מי הבריכה, וישדרגו פי כמה את המראה שלה.
 
ראשית נציין את חשיבותו של תהליך המחזור (הסירקולציה) של מי הבריכה: במאגרי המים הטבעיים מדובר באחד התהליכים החשובים ביותר, ששומרים על צלילות המים, על רמת החמצן בהם ועל הטמפרטורה הרצויה בהם. גם במערכת מים סגורה כמו בריכת נוי יש לסירקולציה חשיבות עצומה, שכן בלעדיה דגים וצמחי מים לא יוכלו לשרוד.
 
מפלי מים לגינה עובדים על בסיס משאבת מים לבריכה, מדובר לרוב במשאבה טבולה, כלומר כזו שנמצאת בתוך המים, ותפקידה 'לשלוח' את מי הבריכה לקצה המפל, כדי שיזרמו במורד שוב, אל המשאבה – וחוזר חלילה
 
את המשאבה יש למקם בנקודה הנמוכה ביותר בבריכה, והרחוקה ביותר מהמפל. בדרך זו הסירקולציה תתרחש ביעילות גבוהה וזרימת המים תתנהל בצורה מיטבית
 
בראש המפל ימוקמו פילטר לבריכת דגים אלו מסננים חזקים ויעילים מאוד, אשר מנצלים את כוח הכבידה כדי לסנן כמויות גדולות מאוד של מים, כפי שנדרש בבריכות נוי. מאחר שראש המפל הוא הנקודה הגבוהה ביותר בבריכה, זהו המקום שהמסננים יפעלו בצורה היעילה ביותר
 
 
הרכיבו מפל חסכוני: חשוב מאוד להשקיע תשומת לב נרחבת ליעילות המפל, ובמילים אחרות – להבטיח שהוא יהיה חסכוני במים עד כמה שניתן. 
 
האם ניתן להקים מפל מים לגינה באופן עצמאי?
 
כיום נמצאים בשוק, בזמינות גבוהה, כל הפריטים הנדרשים כדי להקים מפל מים לגינה  או מזרקת מים בשיטת 'עשה זאת בעצמך'. לא נדרש כאן ידע רב וניסיון עצום בעבודת כפיים – רק תכנון מוקפד וביצוע מדויק. השוק מציע לכם אינספור אפשרויות – מפלים עשויים נירוסטה, מפלים מ-PVC, מפלים מפלסטיק קשיח ועוד ועוד. ניתן גם לשלב תאורה למפל. המפלים מגיעים בשלל עיצובים, ובהתאם לסוג המפל שתבחרו תוכלו לתכנן את המערכת כולה.