קטגוריות משנה
סינון לפי מחיר
מותגים
[1]
[1]
[3]
[1]
[2]
[1]
[1]
כדאי לדעת
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 12 - מיקום והעברת האקווריום
תתחדשו! קניתם אקווריום חדש ודגי נוי מרהיבים ועכשיו עומדת לפניכם החלטה חשובה – באיזה פינה של הבית או של המשרד שלכם הכי כדאי

תאורה לאקווריום

תאורה לאקווריום משמשת את מגדלי הדגים ליצירת מראה ייחודי ומרהיב באקווריום, על ידי הדגשת והבלטת עצמים, תוך שימוש בצבעים ובעוצמות שונות. אבל, כמעט כל גוף תאורה לאקווריום יכול לשמש גם כזרז לתהליך הפוטוסינתזה של צמחי האקווריום, מה שיתרום משמעותית לאיכות המים. לכן, מומלץ להתקין תאורת אקווריום רק לאחר התייעצות עם מומחים לעניין, כמו אלו אשר עומדים לרשותך ברשת בית הובי.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
-20 %
DGתאורת לד לאקווריום DG COB-RGB
תאורת LED לאקווריום, תאורת RGB מיוחדת להבלטת הצבע של דגי הנוי,  למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה , כולל מחברים לתליית התאורה, גוף מוגן מים, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
249 ₪
199 ₪
-20 %
DGתאורת לד לאקווריום DG 2LRGB
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
395 ₪
316 ₪
-20 %
Odyssea גוף תאורה T-5 לאקווריום Odyssea

גוף תאורה לאקווריום כולל נורות פלוראסצנטיות T-5 בצבע כחול אקטיניק ולבן אור יום , הגוף מגיע עם שקעי T5 סטנדרטיים, כולל תושבת הניתנת להרחבה, כולל רפלקטור, 12 חודשי אחריות. צבע: שחור


478 ₪
382 ₪
JBLנורות לאקווריום JBL T-5
נורות פלואורסצנטיות T-5 לאקווריומים המכילים את כל רכיבי ספקטרום האור, קל להתקנה, טמפרטורת צבע אידיאלית לביצועים פוטוסינתטיים מלאים, יעילות אנרגיה גבוהה. נבדק מדעית על ידי IFM Geomar ספקטרום מלא מובטח לשנתיים. תוצרת JBL גרמניה. 
145 ₪
Juwelתאורת לד לאקווריום Juwel HeliaLux LED
מערכת תאורה אלקטרונית של חברת JUWEL הגרמנית בעלת רמת בטיחות מירבית בטכנולוגיית לד. מערכת אטומה למים, שילוב תאורה בגוונים לבן וכחול מאפשר ספקטרום אור רחב ומעניק מראה טבעי לאקווריום. טכנולוגיית לד מאפשרת לחסוך עד 50% בצריכת חשמל  בעלת תו תקן CE. אחריות לשנתיים.
1395 ₪
ATIנורות לאקווריום ATI T5
יותר מ 17 שנים של תוצאות מוכחות מאז שהנורות של ATI נכנסו לשוק בשנת 2000. נורות ATI T5 משתמשים בטכנולוגיה האחרונה של phosphors (החומר שעושה את הצבע בנורה) וטכניקות ייצור נוספות לייצר נורות עם תפוקה גבוהה יותר, צבע טוב יותר, ויציבות מתמשכת. ניתן להשיג בגדלים של 24W - 80W ובחמישה צבעים שונים: אקטיניק, קורל פלוס, בלו פלוס, בלו ספיישל, ופורפל פלוס. תוצרת ATI גרמניה.
199 ₪
EcoTech Marineתאורת לד לאקווריום RADION
תאורת רדיון לד לאקווריום בטכנולגיה שפותחה במיוחד עבור אקווריומים. טווח צבעים רחב להבלטה מירבית של צבעי הדגים ואלמוגים ,יכולת שליטה מלאה על ידי מחשב. תוצרת רדיון ארה"ב 
2890 ₪
ATIתאורת לד לאקווריום ATI SIRIUS
תאורת לד לאקווריום ניתן לשליטה מלאה על ידי מחשב, כל אשכול LED  כולל ערוצי צבע הניתנים לתכנות באופן עצמאי, ניתן לייצר השפעה של זריחה ושקיעה אור ירח ועננות, הגוף עמיד בפני חלודה, קל מאוד לשימוש, תוצרת ATI גרמניה.
2790 ₪
ATIגוף תאורה (T-5) לאקווריום ATI Sun Power
גוף תאורה (T-5) לאקווריום, כולל נורות T-5,  הגוף עמיד בפני חלודה, קל מאוד לשימוש, תוצרת ATI גרמניה.
4690 ₪
Dennerleנורות לאקווריום Dennerle T-5
נורות Dennerle נורות פלורסנט טרומיים עם 15,000 שעות פעילות, תוחלת חיים של עד 3 שנים. כתוצאה מכך, אין צורך להחליף אותם לאחר 12 חודשים בלבד. טכנולוגיה ייחודית (Trocal Longlife) המאריכה את חיי הנורה פי שלוש. צבע בוהק במיוחד בזכות טכנולוגיית עיבוד טווח אורכי גל. סינון של אור UV לא רצוי על ידי סרט הגנה UV.תוצרת Dennerle גרמניה.