קטגוריות משנה
סינון לפי מחיר
מותגים
[1]
[2]
[1]
כדאי לדעת
אקווריום צמחייה - שיעור 4 - תאורה לצמחייה
צמחי המים הם אחד הדברים היפים והמיוחדים ביותר באקווריום צמחייה. למעשה, הם אלו שמייחד אותו, יותר מכול, מאקווריומים אחרים. אך לא פשוט כלל לגדל צמחי מים באקווריום: רבים וטובים ניסו, ונותרו עם צמחים נבולים, במקרה הטוב, ועם חלקי צמחייה מתים במקרה הרע. אם כן, מה המפתח לצמחייה בריאה ומשגשגת באקווריום שלכם? במילה אחת: תאורה.
 

תאורה לאקווריום

תאורה לאקווריום משמשת את מגדלי הדגים ליצירת מראה ייחודי ומרהיב באקווריום, על ידי הדגשת והבלטת עצמים, תוך שימוש בצבעים ובעוצמות שונות. אבל, כמעט כל גוף תאורה לאקווריום יכול לשמש גם כזרז לתהליך הפוטוסינתזה של צמחי האקווריום, מה שיתרום משמעותית לאיכות המים. לכן, מומלץ להתקין תאורת אקווריום רק לאחר התייעצות עם מומחים לעניין, כמו אלו אשר עומדים לרשותך ברשת בית הובי.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
DGתאורת לד לאקווריום DG COB-RGB
תאורת LED לאקווריום, תאורת RGB מיוחדת להבלטת הצבע של דגי הנוי,  למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה , כולל מחברים לתליית התאורה, גוף מוגן מים, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
249 ₪
-10 %
DGתאורת לד לאקווריום DG 2LRGB
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
395 ₪
355 ₪
Odyssea גוף תאורה T-5 לאקווריום Odyssea

גוף תאורה לאקווריום כולל נורות פלוראסצנטיות T-5 בצבע כחול אקטיניק ולבן אור יום , הגוף מגיע עם שקעי T5 סטנדרטיים, כולל תושבת הניתנת להרחבה, כולל רפלקטור, 12 חודשי אחריות. צבע: שחור


478 ₪
JBLנורות לאקווריום JBL T-5
נורות פלואורסצנטיות T-5 לאקווריומים המכילים את כל רכיבי ספקטרום האור, קל להתקנה, טמפרטורת צבע אידיאלית לביצועים פוטוסינתטיים מלאים, יעילות אנרגיה גבוהה. נבדק מדעית על ידי IFM Geomar ספקטרום מלא מובטח לשנתיים. תוצרת JBL גרמניה. 
145 ₪