פילטר לאקווריום

 
פילטר לאקווריום זה הפתרון המושלם למי האקווריום, שאינם נהנים מסירקולציה טבעית ונוטים עם הזמן לצבור לכלוך, שאריות ופסולת שיפגעו באיכות חיי הדגים. כדי למנוע זאת אפשר להחליף את המים בתדירות גבוהה - או לחבר פילטר לאקווריום, אשר יבצע סינון קבוע. באתר בית הובי אונליין תמצאו פילטר לאקווריום מכל הסוגים כגון פילטר פנימי לאקווריום הפועל בתוך המים עצמם ולעומתו פילטר חיצוני לאקווריום הנמצא בקרבתו ומשתמש בצינוריות לשאיבת המים אל הפילטר לאקווריום ולהחזרתם לאקווריום.
 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[21]
[8]
[2]
[1]
הספק (ליטר בשעה)
[1]
[6]
[5]
[10]
[5]
[3]
מותגים
[8]
[3]
[15]
[4]
[3]
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE Filtosmart 60
הספק: 300 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 60 ליטר 
צריכת חשמל: 5 וואט 
יצרן: OASE אחריות: 3 שנים 
מידות: אורך: 15 ס"מ, רוחב: 9 ס"מ, גובה: 16.4 ס"מ

 
פילטר חיצוני לאקווריום מקצועי ואיכותי תוצרת אואזה גרמניה בהספק של 300 ל"ש, קל לניקוי וטיפול, סינון מוגבר, מתאים לאקווריום עד 60 ליטר, סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיות, צנרת וחלקים. קומפקטי, חסכוני בצריכת חשמל. ניתן למקם בקרבת האקווריום או לתלות על דופן האקווריום.
499 ₪
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE Filtosmart 100
הספק: 600 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 100 ליטר 
צריכת חשמל: 11 וואט 
יצרן: OASE אחריות: 3 שנים 
מידות: אורך: 20.5 ס"מ, רוחב: 13.9 ס"מ, גובה: 26 ס"מ


פילטר חיצוני לאקווריום מקצועי ואיכותי תוצרת אואזה גרמניה בהספק של 600 ל"ש, קל לניקוי וטיפול, סינון מוגבר, מתאים לאקווריום עד 100 ליטר, סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיות, צנרת וחלקים. קומפקטי, חסכוני בצריכת חשמל. ניתן להוסיף גוף חימום לתוך הפילטר (לא כלול), אפשרות לויסות זרימת מים ע"י ברזים שעל הצינור יניקה. תוצרת אואזה גרמניה
749 ₪
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE Filtosmart 200
הספק: 800 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 200 ליטר 
צריכת חשמל: 17 וואט 
יצרן: OASE אחריות: 3 שנים 
מידות: אורך: 28.8 ס"מ, רוחב: 17.9 ס"מ, גובה: 33.7 ס"מ

פילטר חיצוני לאקווריום מקצועי ואיכותי תוצרת אואזה גרמניה בהספק של 800 ל"ש, קל לניקוי וטיפול, סינון מוגבר, מתאים לאקווריום עד 200 ליטר, סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיות, צנרת וחלקים. קומפקטי, חסכוני בצריכת חשמל. ניתן להוסיף גוף חימום לתוך הפילטר (לא כלול), אפשרות לויסות זרימת מים ע"י ברזים שעל הצינור יניקה. תוצרת אואזה גרמניה
849 ₪
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE Filtosmart 300
הספק: 1000 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 300 ליטר 
צריכת חשמל: 23 וואט 
יצרן: OASE אחריות: 3 שנים 
מידות: אורך: 28.8 ס"מ, רוחב: 17.9 ס"מ, גובה: 42.8 ס"מפילטר חיצוני לאקווריום מקצועי ואיכותי תוצרת אואזה גרמניה בהספק של 1000 ל"ש, קל לניקוי וטיפול, סינון מוגבר, מתאים לאקווריום עד 300 ליטר, סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיות, צנרת וחלקים. קומפקטי, חסכוני בצריכת חשמל. ניתן להוסיף גוף חימום לתוך הפילטר (לא כלול), אפשרות לויסות זרימת מים ע"י ברזים שעל הצינור יניקה. תוצרת אואזה גרמניה
949 ₪
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE BioMaster 250
הספק: 900 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 250 ליטר 
צריכת חשמל: 15 וואט 
יצרן: אואזה גרמניה אחריות: 4 שנים 
מידות: גובה – 37 ס"מ, אורך – 24 ס"מ, רוחב - 24 ס"מ
 
פילטר חיצוני לאקווריום תוצרת OASE גרמניה מיועד לאקווריום עד 250 ליטרים, כולל בתוכו קדם מסנן ייחודי ההופך את מלאכת הניקוי ליעילה הרבה יותר. כולל לחצן להפעלה מהירה, ברז נשלף עם וסת זרימה, מנגנון בטיחות לכניסת מים לא רצויים, נפח סינון גדול משולב בספוגים ביולוגיים מגיע עם כל הרכיבים הנדרשים להתקנה ולתפעול פשוטים. סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיה לפילטר, צינורות, מתאמים, וסתי זרימה וצינור זרימה, מפזר מים. ניתן להוסיף גוף חימום לתוך הפילטר (לא כלול).
1490 ₪
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE BioMaster 350
הספק: 1100 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 350 ליטר 
צריכת חשמל: 18 וואט 
יצרן: אואזה גרמניה אחריות: 4 שנים 
מידות: גובה – 43 ס"מ, אורך – 24 ס"מ, רוחב - 24 ס"מ
 
פילטר חיצוני לאקווריום תוצרת OASE גרמניה מיועד לאקווריום עד 350 ליטרים, כולל בתוכו קדם מסנן ייחודי ההופך את מלאכת הניקוי ליעילה הרבה יותר. כולל לחצן להפעלה מהירה, ברז נשלף עם וסת זרימה, מנגנון בטיחות לכניסת מים לא רצויים, נפח סינון גדול משולב בספוגים ביולוגיים מגיע עם כל הרכיבים הנדרשים להתקנה ולתפעול פשוטים. סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיה לפילטר, צינורות, מתאמים, וסתי זרימה וצינור זרימה, מפזר מים. ניתן להוסיף גוף חימום לתוך הפילטר (לא כלול).
1690 ₪
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE BioMaster 600
הספק: 1250 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 600 ליטר 
צריכת חשמל: 22 וואט 
יצרן: אואזה גרמניה אחריות: 4 שנים 
מידות: גובה – 48 ס"מ, אורך – 24 ס"מ, רוחב - 24 ס"מ

פילטר חיצוני לאקווריום תוצרת OASE גרמניה מיועד לאקווריום עד 600 ליטרים, כולל בתוכו קדם מסנן ייחודי ההופך את מלאכת הניקוי ליעילה הרבה יותר. כולל לחצן להפעלה מהירה, ברז נשלף עם וסת זרימה, מנגנון בטיחות לכניסת מים לא רצויים, נפח סינון גדול משולב בספוגים ביולוגיים מגיע עם כל הרכיבים הנדרשים להתקנה ולתפעול פשוטים. סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיה לפילטר, צינורות, מתאמים, וסתי זרימה וצינור זרימה, מפזר מים. ניתן להוסיף גוף חימום לתוך הפילטר (לא כלול).
1990 ₪
Oaseפילטר חיצוני לאקווריום OASE BioMaster 850
הספק: 1550 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 800 ליטר 
צריכת חשמל: 32 וואט 
יצרן: אואזה גרמניה אחריות: 4 שנים 
מידות: גובה – 54 ס"מ, אורך – 24 ס"מ, רוחב - 24 ס"מ

פילטר חיצוני לאקווריום תוצרת OASE גרמניה מיועד לאקווריום עד 800 ליטרים, כולל בתוכו קדם מסנן ייחודי ההופך את מלאכת הניקוי ליעילה הרבה יותר. כולל לחצן להפעלה מהירה, ברז נשלף עם וסת זרימה, מנגנון בטיחות לכניסת מים לא רצויים, נפח סינון גדול משולב בספוגים ביולוגיים מגיע עם כל הרכיבים הנדרשים להתקנה ולתפעול פשוטים. סט שלם להפעלה מהירה: כולל מדיה לפילטר, צינורות, מתאמים, וסתי זרימה וצינור זרימה, מפזר מים.
2190 ₪
Eheimפילטר חיצוני לאקווריום EHEIM classic 150
הספק: 300 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 150 ליטר 
צריכת חשמל: 5 וואט 
יצרן: EHEIM גרמניה אחריות: 2 שנים
מידות: גובה – 29 ס"מ  קוטר - 11 ס"מ 
 
495 ₪
Eheimפילטר חיצוני לאקווריום EHEIM classic 250
הספק: 440 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 250 ליטר 
צריכת חשמל: 8 וואט 
יצרן: EHEIM גרמניה אחריות: 2 שנים
מידות: גובה – 35.5 ס"מ  קוטר - 16 ס"מ 
 
550 ₪
Eheimפילטר חיצוני לאקווריום EHEIM classic 350
הספק: 620 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 350 ליטר 
צריכת חשמל: 15 וואט 
יצרן: EHEIM גרמניה אחריות: 2 שנים
מידות: גובה – 37 ס"מ  קוטר - 18.5 ס"מ 
 
780 ₪
Eheimפילטר חיצוני לאקווריום EHEIM classic 600
הספק: 1000 ליטר בשעה 
מיועד לאקווריום עד: 600 ליטר 
צריכת חשמל: 20 וואט 
יצרן: EHEIM גרמניה אחריות: 2 שנים
מידות: גובה – 40 ס"מ  קוטר - 21 ס"מ 
 
1090 ₪
 
 

 

מדוע צריך פילטר לאקווריום ?

פילטר לאקווריום תפקידו לקיים את יצירת התנאים המתאימים עבור הדגים, ממש כמו בטבע, שמירה על איכות גבוהה של המים, הקפדה על הערכים הדרושים, סינון יעיל של המים מפסולת ושאריות, ערבול המים והזנתם בכמות מספקת של חמצן. את כל אלו ניתן להשיג בעזרת פילטר לאקווריום. בגלל שמי האקווריום אינם נהנים מסירקולציה טבעית, הם נוטים עם הזמן לצבור לכלוך, שאריות ופסולת שיפגעו באיכות חיי הדגים. כדי למנוע זאת אפשר להחליף את המים בתדירות גבוהה - או לחבר פילטר לאקווריום, אשר יבצע סינון קבוע

כיצד פועל פילטר לאקווריום?

הפילטר מתפקד כסַנן חלקיקים וכן כמאזֵן בקטריאלי, שמאפשר חיים תקינים ובריאים באקווריום.
בכל מסנן חייבים להתבצע שלושה סוגי סינון עיקריים: סינון מכאני, ביולוגי וכימי.
המדיות המכאניות (הספוגים) תפקידן לנקות הלכה למעשה את הלכלוך המרחף במים.
המדיות הביולוגיות (מצע ביולוגי) תפקידן לווסת זרימות ולחצי מים בפילטר ולשמש מצע בקטריאלי חיובי.
המדיות הכימיות (הפחם פעיל) תפקידן לבטל חומרים כימים באקווריום ולהרחיק ריחות רעים וצבעים ממי האקווריום

איזה סוגי פילטר לאקווריום קיימים?

פילטר לאקווריום מתחלק לשני סוגים עיקריים:

פילטר פנימי לאקווריום

פילטר חיצוני לאקווריום

מה היתרונות והחסרונות פילטר חיצוני לאקווריום:

פילטר חיצוני לאקווריום הוא בעצם מיכל פלסטיק שלעתים קרובות יושב מתחת לאקווריום, עם צינורות כניסה ויציאה המגיעים לאקווריוםבעזרת מנוע, מים נשאבים לתוך האקווריום, עוברים דרך התאים של הפילטר שמלאים באמצעי הסינון ספוגים,מדיה, קרבון ואז לאחר כל המסע הארוך המים חוזרים לאקווריום.

היתרונות של פילטר חיצוני לאקווריום: 

ראשית פילטר חיצוני תופס מעט מאוד מקום בתוך האקווריום וניתן להתאימו הצורה אישית . עוצמת הסינון גדולה מאוד וניתנת להתאמה, נפח הסינון משאיר הרבה מקום להוספה של מדיות ומסננים שיעזרו לנו להשאיר את האקווריום צלול. מגוון הדגמים של הפילטר החיצוני נותן מענה להרבה פתרונות לדוגמא ישנם דגמים המגיעים עם מסנן UV המשולב בתוך הפילטר לאקווריום, כמו כן ישנם דגמים עם צינורות המשולבים עם סקימר לניקוי שטח המים ועוד.

החסרונות של פילטר חיצוני לאקווריום: 

קודם כל המחיר יקר יותר ביחס לפילטר פנימי, התחזוקה השוטפת קצת יותר מורכבת אם כי תדירות הניקוי היא בדר"כ פעם בשלושה חודשים, כמו כן הפילטר חייב להיות מתחת לפני המים, דבר נוסף מכיוון שהפילטר הוא חיצוני והצינורות יוצאים מחוץ לאקווריום יש סיכוי גדול יותר שבהפסקת חשמל החיידקים הטובים לא ישרדו...

לסיכום: בחירת פילטר חיצוני תהיה נכונה לנו כאשר יש לנו אקווריום גדול מעל 100 ליטר עם דגים שדורשים מים נקיים במיוחד כדוגמת דגי הדיסקוס או דגים שמלכלכים הרבה כדוגמת הציקלידים למיניהם, באחד מהמקרים האלו בחירת פילטר חיצוני היא הדבר הנכון ביותר עבורנו.  

היתרונות והחסרונות של פילטר פנימי לאקווריום:

פילטר פנימי לאקווריום הוא מיכל פלסטי היושב בתוך האקווריום ללא צינורות היוצאים החוצה. המים זורמים באמצעות משאבה פנימית דרך הפילטר ועוברים בתאים המכילים מדיה ספוגים וקרבון. דבר זה משפר מאוד את צמיחת החיידקים כי המדיה נמצאת במגע מתמיד עם החמצן.

היתרונות של פילטר פנימי לאקווריום: 

מחיר נמוך ביחס לפילטר החיצוני, אין צינורות שיוצאים מהמים הכל פנימי, מצע ביולוגי עשיר בחמצן, תחזוקה קלה מאוד, שימוש והפעלה פשוטים.

החסרונות של פילטר פנימי לאקווריום: 

מתאים לנפחי מים קטנים עד 100 ליטר, אינו מתאים לדגים גדולים או דגים הדורשים מים נקיים מאוד, מקום מצומצם מאוד למדיה או תוספים.

לסיכום :בחירת פילטר פנימי לאקווריום תהיה בחירה נכונה לאקווריום קטן או באקווריום שאין אפשרות להשתמש בפילטר חיצוני וכמובן מומלץ כתוספת לפילטר חיצוני על מנת ליהנות משפע של חיידקי חנקן מועילים.

איזה פילטר לאקווריום הכי מומלץ עבורי?

שאלת הזהב שכל חובב דגי נוי תמיד רוצה לדעת  ראשית, יש הרבה פילטרים לאקווריום נוספים שלא דיברנו עליהם למשל  פילטר UV, פילטר דיאטום, אוזונייזר פילטר ספוג וגם משאבת אוויר לאקווריום דבר שני, אין דבר כזה פילטר "הכי טוב" שמתאים לכל אחד, אלא כאשר בוחרים פילטר לאקווריום ישנם הרבה משתנים שצריך לקחת בחשבון למשל מיקום הפילטר, סוג הדגים, נפח המים, תדירות הניקוי תקציב ועוד עלינו לשקול לכל אקווריום בצורה נפרדת מה הכי טוב בשביל לקבל את התוצאה הכי טובה.

איזה סוגי פילטרים לאקווריום יש בבית הובי אונליין? 

באתר בית הובי אונליין תמצאו פילטר לאקווריום מכל הסוגים של המותגים המובילים בעולם עם אחריות יבואן רשמי ומשלוח מהיר עד הבית, יש לך שאלות על פילטר לאקווריום, רוצה עזרה בבחירת פילטר לאקווריום ? אנחנו אוהבים לשמוע ממך! מומחי דגי הנוי שלנו עומדים לרשותך על מנת לענות על כל השאלות ולשתף את הידע שלנו איתך.