אקווריום

 

בבית ההובי - יש מגוון עצום של אקווריומים למכירה במגוון גדלים וסגנונות. האקווריומים שלנו זמינים כך שתוכלו לשלב אותם עם עיצוב הבית. אנו עובדים עם האקווריומים של המותגים המובילים ומספקים עבורכם את כל הציוד הנדרש להקמת ממלכת דגי נוי מושלמת. יש לכם שאלה איזה אקווריום למכירה יתאים לכם? אנו זמינים עבורכם לכל שאלה או התלבטות.

 
גאוול Juwelאקווריום למכירה + שולחן JUWEL LIDO 120
אורך: 61 רוחב: 41 גובה:58 
תאורה: Juwel LED 2x12 W
נפח: 120 ליטר
2924 ₪
גאוול Juwelאקווריום למכירה דגם  JUWEL RIO 125 + שולחן
אורך: 81 רוחב: 36 גובה:50 
תאורה: LED 2x14 W
נפח: 125 ליטר
2964 ₪
גאוול JuwelJUWEL LIDO 200
אורך: 71 רוחב: 51 גובה:65 
תאורה: Juwel LED 2x14 W
נפח: 200 ליטר
3943 ₪
גאוול Juwelאקווריומים למכירה סדרת JUWEL
אורך: 101 רוחב: 41 גובה:50 
תאורה: Juwel LED 2x23 W
נפח: 180 ליטר
3682 ₪
גאוול JuwelJUWEL RIO 240
אורך: 121 רוחב: 41 גובה:55
תאורה:Juwel LED 2x29 W
נפח: 240 ליטר
4610 ₪
גאוול Juwelאקווריום למכירה עם שולחן JUWEL RIO 350
אורך: 121 רוחב: 51 גובה:66
תאורה: Juwel LED 2x29 W
נפח: 350 ליטר
6625 ₪
גאוול JuwelJUWEL RIO 450
אורך: 151 רוחב: 51 גובה:66
תאורה: Juwel LED 2x31 W
נפח: 450 ליטר
7951 ₪
גאוול JuwelJUWEL TRIGON 190
אורך: 99 רוחב: 70 גובה:60 
תאורה: Juwel LED 2x14 W
נפח: 190 ליטר
4914 ₪
גאוול Juwelאקווריום פינתי למכירה כולל שולחן  JUWEL TRIGON 350
אורך: 123 רוחב: 87 גובה:65 
תאורה: Juwel LED 2x23 W
נפח: 350 ליטר
8616 ₪
Aqua Studioאקווריום מים מלוחים Aqua_Studio_Saltwater_198
אורך: 60 רוחב: 60 גובה: 60 
נפח: 198 ליטר 
שולחן סנדוויץ צבע בתנור  
מערכת OverFlow + פילטר סאמפ
4490 ₪
Aqua Studioאקווריום מים מלוחים Aqua_Studio_Saltwater_425
אורך: 120 רוחב: 60 גובה: 60
נפח: 425 ליטר 
שולחן סנדוויץ צבע בתנור
מערכת OverFlow + פילטר סאמפ 
6990 ₪
Aqua Studioאקווריום מים מלוחים למכירה 648 ליטר
אורך: 150 רוחב: 60 גובה:60 
נפח: 540 ליטר 
שולחן סנדוויץ צבע בתנור 
מערכת OverFlow + פילטר סאמפ
8950 ₪
 
 

מדריך כל מה שחשוב לדעת :


ישנם אנשים המסוגלים לשבת שעות מול האקווריום ופשוט לבהות בו. כמהופנטים, הם לוכדים כל תנועה, עוקבים אחר שיוט הדגים במים, מוקסמים מהצבעים ומרותקים לזכוכית. הם יכולים לעשות זאת במשך שעות. אבל בניגוד למה שאפשר להניח, לא מדובר באנשים יוצאי דופן: אקווריום הפך עם השנים ליצירת מופת שכולה יופי ופאר, כזו שאי אפשר להתעלם ממנה.

מציאות זו יצרה למעשה 'זן' חדש של אקווריומים - כאלו המתפקדים כפריטים עיצוביים לכל דבר. כיום כבר לא מדובר באקווריום המלבני הסטנדרטי: כיום זהו מוצר שמשתלב בצורה מדהימה בכל חלל ולא פעם אף מעניק לחדר המעוצב את האופי הייחודי שלו.

כך יכול האקווריום לספק את 'הנגיעה' הטבעית בחלל המעוצב בסגנון כפרי; כך ניתן למקם אקווריום גדול באמצע החדר, שיהיה למעשה פריט עיצובי חי שיהפוך לבולט ביותר בחלל; כך אפשר לקבוע באחד הקירות אקווריום בעל תאורה כחולה מיוחדת, שיהווה תוספת עיצובית מרשימה לחלל המעוצב בסגנון מודרני.

אלו כמובן רק דוגמאות אחדות למגוון האפשרויות שמספק כיום האקווריום לעולם העיצוב, האדריכלות והסטייל. ההתקדמות המרשימה בתחום זה עם השנים הופכת אותו ממוצר המיועד לחובבי דגים, לחלומם של אנשים מקצוע רבים מעולם העיצוב. כי האקווריום מגיע כיום בשלל אפשרויות עיצוביות ובשפע שבעבר רק ניתן היה לדמיין.

למעשה, יצרני האקווריומים מציעים כיום 'בונוס' מדהים לכל אדם שהיופי הוא בנשמתו: עיצוב לפי הזמנה, בהתאמה אישית ובמראה חד פעמי. כך כל אדם בעל אמצעים יכול, בעידן הנוכחי, ליהנות מאקווריום במראה שאין עוד כמותו בשום מקום אחר.

יותר ויותר אנשים מגלים את היתרון שמציעים האקווריומים בכל הנוגע לעיצוב. הכנסתו לחדר מעשירה אותו בצבעים, מעניקה לו 'נגיעה' טבעית, מבטיחה דינאמיות ותנועה ומוסיפה לו ממד מרגיע ושלו. זהו פריט בודד אשר משפיע עיצוב החלל ועל אופיו של החדר יותר מכמה מוטיבים עיצוביים גם יחד. זוהי תוספת לא סטנדרטית, בלתי רגילה וייחודית שכל כולה יופי מתפרץ.


להכניס את הטבע הביתה - ובגדול


נדמה שהאקווריום נתפס לאורך השנים כ'בית' לגידול דגים ולא יותר. השנים האחרונות והמגמה החדשה בתחום מגלות שמדובר בטעות גדולה: האקווריום הוא לא רק בית גידול לדגים. הוא הדרך בה תוכלו להכניס פיסה של טבע, חלקת אלוהים קטנה, אליכם הביתה. והיא תשתלב בו בצורה מושלמת.

האקווריום של היום מציע טעימה הגונה מממלכת המים המופלאה. טעימה בה משתלבים יחד צבעים, צורות, בעלי חיים מגוונים, אמצעים דקורטיביים ומעל לכול - עוצמה. עוצמה כמו שרק הטבע יכול להציע.

העוצמה הזו, העושר הבלתי נתפס והשפע שאינו נגמר יכולים להיות חלק מהבית שלכם. בין אם אתם בעליו של משרד סטנדרטי או של בית פרטי, ובין אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים מנוסים, תגלו שבעזרת האקווריום של היום אפשר להגיע רחוק. רחוק מאוד.


עיצוב ושינוי החלל כולו


לא, זה לא 'עוד פרטי' עיצובי שתורם מעט משלו לעיצוב הכללי של החלל. זהו פריט שאיתו כל החלל אותו אתם מעצבים ישתנה ללא הכר. זהו כלי עיצובי שיהפוך למרכז של החדר, לאבן שואבת ולמשהו שאי אפשר להסיר ממנו את המבט ולו לרגע אחד נתון. הוא מהפנט, הוא מושך, הוא משרה אווירה של רוגע ושלווה - והוא מכניס את הטבע אליכם הביתה.

היום מגמה זו מקבלת ביטוי בכל העולם. במשרדים, בבתים פרטיים ובמבנים ציבוריים תפגשו באקווריומים ייחודים ומופלאים, שאוצרים בתוכם פלאי טבע של ממש. אלו אקווריומים שמשנים לחלוטין את אופי החלל ומראהו, כך שכל מי שיבחר בהם יזכה ליופי עוצר נשימה ולעיצוב מרשים במיוחד. זה גם הזמן שלכם להכניס את הטבע במלוא הדרו, אל הבית, אל המשרד או לכל חלל אחר בו תבחרו. כי עולם האקווריומים עומד לרשותכם.


אקווריום לא מה שחשבת


נדמה שבעידן של היום הכול קורה בגדול. איננו מסתפקים עוד בדבר הרגיל והסטנדרטי, אנו מחפשים משהו מיוחד ויוצא דופן, כזה שישאיר את כולם פעורי פה. וזה נכון גם לעולם האקווריומים: הגידו שלום לאקווריום הרגיל והסטנדרטי וקבלו בברכה את הדבר הבא - ממלכת דגים מרשימה, שהופכת להיות חלק מהמכלול העיצובי של הבית.

בעבר, רוב האקווריומים הגיעו במידות סטנדרטיות: צורות מלבניות, רוחב של עד כמטר וגובה של כמה עשרות סנטימטרים ולא יותר. האקווריומים הללו התאימו בעיקר לשולחן העבודה בחדר של הילד, לשולחן פינתי בסלון או למדף פשוט. אבל היום האקווריומים אינם עוד פריט שולי וזניח: לעתים הם אלו שיקבעו את מראה החלל כולו.

הטכנולוגיה, ההיכרות הקרובה של האדם עם ממלכת המים ושכלול טכניקות הגידול, הביאו אט אט ליצירת אקווריומים מפוארים במיוחד - חלקם אף כאלו שיכולים לתפוס קיר שלם. למעשה, האקווריומים הללו דומים אך במעט לאקווריומים הישנים ומדמים בצורה מדהימה, כמעט אחד לאחד, את הנעשה מתחת למים. במילים אחרות, האקווריומים של היום מביאים את הטבע אליכם הביתה.

היתרון הגדול של המהפכה בתחום מתבטא ביכולת להתאים הכל לדרישותיו של הלקוח ולעצב את הסביבה בהתאם למראה האקווריום ולא להיפך. אפשר לומר באחריות מלאה כי כיום יצרני האקווריומים יכולים להפוך כל חלום למציאות ולממש עבור כל מגדל דגים פנטזיה ארוכת שנים: ליצור בבית או במשרד מתקן מים מפואר אשר מציג את יופייה ואת עושר פרטיה של ממלכת המים.

בעזרת האקווריומים המפוארים של היום, ניתן להפוך את החלל המיועד למקום מרשים במיוחד. השילוב בין האפשרויות שאינן נגמרות, היכולות הגבוהות של יצרני האקווריומים והשאיפות של מגדלי הדגים יכול ליצור משהו ייחודי שלא נראה כמותו בעבר בשום מקום אחר - כי גם לכם מגיע פריט מעוצב, מודרני ויפהפה שישמש כבית נפלא לדגים שאתם הכי אוהבים.

לסיכום, בעת מסע החיפוש אחר אקווריום למכירה ולאחר רכישתו, יש צורך בידע מוקדם. אמנם לא מדובר במשימה קשה, אך אי אפשר לגשת לעניין סתם כך. אחרי שהחלטתם מה מתאים לכם ואיזו צורה תוכלו גם להתאים את הציוד הנלווה כמו משאבת אוויר לאקווריום, מצע, משאבות גלים, תאורה פילטר לאקווריום ועוד

צוות המומחים שלנו כאן לשירותכם, נשמח לסייע לבחור את האקווריום המתאים לצרכים שלכם ביותר ממגוון האקווריומים למכירה. כדי שתוכלו להפיק ממנו את ההנאה המקסימלית. אנו מחזיקים באקווריומים של מיטב החברות: ג'אוול Aquatlantis ,Aqua Studio, Juwel  מוזמנים ליצור עמנו קשר לכל שאלה והתייעצות.