סינון לפי מחיר
מותגים
[2]
[1]
[6]
כדאי לדעת
בריכות נוי - שיעור מספר 2 - הקמת בריכות נוי
המאמר הבא יעזור לנו להבין את הסודות המקצועיים להקמת בריכת נוי בצורה המקצועית והקלה ביותר בשמונה שלבים פשוטים ליישום.

תכשירים לבריכות נוי

בריכת נוי, כמו כל מערכת מים מלאכותית, דורשת תחזוקה קפדנית ומתמשכת, בכדי להבטיח רמת איכות גבוהה של המים ויצירת סביבה טבעית ככל האפשר עבור הדגים. תכשירים ותוספים לבריכות נוי, כמו אלו אשר מוצעים לכם בבית הובי, יאפשרו לכם לעשות זאת בדרך הקלה והיעילה ביותר. התכשירים והתוספים המשובחים שלנו ימנעו היווצרות זיהומים ובקטריות במים, ישמרו על איזון בין הגורמים השונים וישביחו את התנאים בבריכה.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Apiנגד ירוקת ואצות חוטיות Api Pond Algae Fix
AlgaeFix מבית API ארה"ב הינו תכשיר לטיפול באצות חוטיות, בירוקת ובמים ירוקים בבריכות עם דגים וצמחים חיים. פעולה מהירה משמידה את התאים של האצות בתוך כמה ימים, התכשיר רשום עם הסוכנות להגנת הסביבה, בטוח לשימוש בבריכות, מזרקות, מפלים, וניתן להשתמש בבריכות עם צמחים חיים ודגים. 
 
מרוכז מאוד 500 מ"ל לטיפול ב- 19,000 ליטר (19 קוב)  
179 ₪
LagunaLaguna אנטי כלור 2 ליטר
מנטרל כלור למים לבריכות נוי מנטרל חומרים רעילים באופן מידי לבריכות בהם כלור, כלור אמין , אמוניה ,ניטריט וניטראט. תוסף מרוכז ביותר. קל לשימוש.. חומר מרוכז מטפל ב - 10,566 ליטר. התכשיר טבעי לחלוטין אינו פוגע בדגים או בצמחים.
 
תכולה: 2 ליטר לטיפול ב 10,566 ליטר. 
379 ₪
JBLאנטי כלור לבריכות נוי JBL BiotoPond
אנטי כלור לבריכות נוי, מסיר מיידית כלור, כלוראמין ומתכות כבדות מהמים, מספק ברזל זמין לצמחי הבריכה, מכיל אלוורה להגן על הזימים, הסנפירים ועור הדגים בברכית הנוי, כולל ויטמין B להפחתת סטרס (עקה) ומחלות בקרב שוכני הבריכה, קל לשימוש. 500 מ"ל לטיפול ב- 10,000 ליטר מים.
119 ₪
JBLנגד מים ירוקים JBL AlgoPond Green
תכשיר לטיפול במים ירוקים בבריכת נוי, התכשיר מנטרל ומצליל את הבריכה מתסמונת המים הירוקים ומצליל את המים בתוך כמה ימים, אינו מזיק לדגים או לצמחים, קל לשימוש חסכוני מיועד ל 10,000 ליטר מים
149 ₪
-20 %
JBLנגד אצות  JBL AlgoPond Forte
תכשיר לטיפול יעיל נגד כל סוגי האצות במי הבריכה יעיל לטיפול עד 5000 ליטר אינו מזיק לדגים וצמחים.
119 ₪
95 ₪
JBLמצליל מים JBL CleroPond
מצליל מים באופן מיידי לבריכות לטיהור המים מערפל וחוסר צלילות, התכשיר מתאים לשימוש עם דגים וצמחים ואינו פוגע בהם, קל לשימוש פשוט להוסיף את הנוזל למים, לתכשיר השפעה מיידית. 500 מ"ל מטפלים ב 10,000 ליטר מים.
149 ₪
JBLמנטרל פוספט JBL PhosEX Pond Direct
מסיר פוספאט מהמים לבריכות נוי, מנטרל את כל החומרים שמזינים את כל סוגי האצות, הפחתה משמעותית של רמות הפוספאט כבר לאחר 24 שעות, ללא תופעות לוואי, אינו מזיק לדגים או לצמחים, קל לשימוש נוזל לפיזור שווה על פני המים.

149 ₪
Lagunaמסיר בוצה Laguna Bio Sludge Control
תמיסה טבעית המכילה בקטריות המפרקות רפש ופסולת אורגנית וכימית כמו עלים רקובים, עודפי מזון וכל לכלוך אורגני אחר. מנטרל פסולת אורגנית נוזלית באפקטיביות רבה. שומר על איכות המים ואיזון המערכת הביולוגית של הבריכה. מנקה ועוזר לפילטרים לתפקד ב - 100% מהיכולת שלהם. מנקה צנרת ומקומות קשים לניקוי. חומר מרוכז מטפל עד 38,000 ליטר. התכשיר טבעי לחלוטין אינו פוגע בדגים או בצמחים.  
 
זמין בתכולה:
473 מ"ל לטיפול ב 9,460 ליטר
2 ליטר לטיפול ב 38,000 ליטר
 

149 ₪