סינון לפי מחיר
מותגים
[2]
[3]
[7]
כדאי לדעת
בריכות נוי - שיעור מספר 2 - הקמת בריכות נוי
המאמר הבא יעזור לנו להבין את הסודות המקצועיים להקמת בריכת נוי בצורה המקצועית והקלה ביותר בשמונה שלבים פשוטים ליישום.

תכשירים לבריכות נוי

בריכת נוי, כמו כל מערכת מים מלאכותית, דורשת תחזוקה קפדנית ומתמשכת, בכדי להבטיח רמת איכות גבוהה של המים ויצירת סביבה טבעית ככל האפשר עבור הדגים. תכשירים ותוספים לבריכות נוי, כמו אלו אשר מוצעים לכם בבית הובי, יאפשרו לכם לעשות זאת בדרך הקלה והיעילה ביותר. התכשירים והתוספים המשובחים שלנו ימנעו היווצרות זיהומים ובקטריות במים, ישמרו על איזון בין הגורמים השונים וישביחו את התנאים בבריכה.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
-20 %
JBLנגד אצות  JBL AlgoPond Forte
תכשיר לטיפול יעיל נגד כל סוגי האצות במי הבריכה יעיל לטיפול עד 5000 ליטר אינו מזיק לדגים וצמחים.
119 ₪
95 ₪
JBLנגד מים ירוקים JBL AlgoPond Green
תכשיר לטיפול במים ירוקים בבריכת נוי, פעולה מהירה משמידה את התאים של האצות בתוך כמה ימים, אינו מזיק לדגים או לצמחים, קל לשימוש 
149 ₪
JBLמפרק בוצה JBL sediEx pond
בקטריה וחמצן פעיל לפירוק הבוצה מקרקעית הבריכה, למי בריכה בריאים עקב התפרקות החומר האורגני בבריכה, מונע תמותת דגים, מונע התפתחות אצות, אינו פוגע בדגים או צמחים, קל לשימוש. התכשיר משפר באופן מידי איכות מים, ומפרק לכלוך אורגני כגון: צואה, בוצה ועלים נרקבים ע"י חמצון החומר האורגני. חיוני במיוחד בבריכות עם איכות מים ירודה. לטיפול ב 2500 ליטר

95 ₪
JBLנגד אצות חוטיות JBL Algopond Direct
חמצן פעיל לחיסול האצה החוטית בבריכת הנוי, מוצר אמין ומהיר מפרק את התאים של האצה בתוך כמה שעות, לא מזיק לדגים או צמחים, קל לשימוש אבקה לפיזור על פני המים.  מתאים לטיפול ב 8000 ליטר מים

149 ₪
JBLמנטרל פוספט JBL PhosEX Pond Direct
מסיר פוספאט מהמים לבריכות נוי, מנטרל את כל החומרים שמזינים את כל סוגי האצות, הפחתה משמעותית של רמות הפוספאט כבר לאחר 24 שעות, ללא תופעות לוואי, אינו מזיק לדגים או לצמחים, קל לשימוש נוזל לפיזור שווה על פני המים.

149 ₪
JBLמצליל מים JBL CleroPond
מצליל מים באופן מיידי לבריכות לטיהור המים מערפל וחוסר צלילות, התכשיר מתאים לשימוש עם דגים וצמחים ואינו פוגע בהם, קל לשימוש פשוט להוסיף את הנוזל למים, לתכשיר השפעה מיידית. 500 מ"ל מטפלים ב 10,000 ליטר מים.
149 ₪
JBLמרכך מים JBL BiotoPond
מרכך מים לבריכות נוי, מסיר מיידית כלור, כלוראמין ומתכות כבדות מהמים, מספק ברזל זמין לצמחי הבריכה, מכיל אלוורה להגן על הזימים, הסנפירים ועור הדגים בברכית הנוי, כולל ויטמין B להפחתת סטרס (עקה) ומחלות בקרב שוכני הבריכה, קל לשימוש. 500 מ"ל לטיפול ב- 10,000 ליטר מים.
119 ₪
Easy LifeEasy Life Voogle Koi
תרופה טבעית לטיפול ומניעה במחלות שונות המיועד לדגי קוי, מונע תופעות של "סטרס" (עקה) הפוגעים במערכת החיסונית של הדג, מהווה גורם מרכזי למחלות בדגים, לכן מומלץ מאוד להשתמש בתכשיר בכל אקלום של דגים חדשים לבריכה. התכשיר מטפל בבעיות של נקודות לבנות, פונגוס )פטריות( בעיות זימים, בעיות חיצוניות אחרות וכן דלקות שונות.
179 ₪
Brightwell AquaticsFlorinMulti Brightwell Aquatics
תוסף דישון כללי לצמחיית בריכות נוי, מכיל את כל הרכיבים הדרושים לגדילה אופטימלית של צמחיית הבריכה. הדשן מכיל את כל המאקרו אלמנטים וכן 09 מיקרו אלמנטים הנצרכים ע"י צמחים על בסיס קבוע.
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorinCarbonit-z Brightwell Aquatics
תערובת פחם חזקה ביותר הנועדה לשמור על איכות מים גבוהה בבריכות. עשוי פחם גרגרי, ייחודי ופעיל ביותר ,חסכוני במיוחד בשילוב עם זאוליט שסופח אמוניה לתקופה ארוכה. סופח: אמוניה ,ניטריט, ניטראט וכן כלור-אמין )דבר שאף פחם אחר לא סופח( הפחם מצליל מים, סופח רעלים, ריחות, "צבע" מהמים וחומרים אורגניים. הפחם מטפל ב כ 3500 ליטר!!
149 ₪
Easy LifeEasy Life Root Sticks
טבליות דישון "מקלות" ארוכות טווח המיועדות לשימוש בתוך החול. הקפסולות משתחררות באיטיות במשך מספר חודשים ומיועדות להעשרת החול בכל המאקרו והמיקרו אלמנטים הדרושים הנקלטים ע"י שורשי הצמח. באקווריומים עם מעט צמחיה,ניתן לשים קפסולה בסמוך לצמחים הזקוקים הניזונים בעיקר מהשורשים כגון אכינודורס, קריפטוקורינים , אנוביות. ניתן לדשון ליליות לבריכות נוי .
79 ₪
Easy Lifeנגד ירוקת ואצות  AlgExit 1000
תכשיר כללי נגד כל סוגי הירוקת והאצות בבריכות נוי, טיפול מהיר נגד מים ירוקים ואצות, אינו פוגע בדגים או צמחים, קל מאוד לשימוש. התכשיר מנטרל את הירוקת והאצות באופן מלא בבריכות הנוי. מרוכז מאוד 10 מ"ל = 100 ליטר מים
199 ₪