סינון לפי מחיר
מותגים
[6]
[3]
[8]
[5]
כדאי לדעת
בריכות נוי - שיעור מספר 2 - הקמת בריכות נוי
המאמר הבא יעזור לנו להבין את הסודות המקצועיים להקמת בריכת נוי בצורה המקצועית והקלה ביותר בשמונה שלבים פשוטים ליישום.

תכשירים לבריכות נוי

בריכת נוי, כמו כל מערכת מים מלאכותית, דורשת תחזוקה קפדנית ומתמשכת, בכדי להבטיח רמת איכות גבוהה של המים ויצירת סביבה טבעית ככל האפשר עבור הדגים. תכשירים ותוספים לבריכות נוי, כמו אלו אשר מוצעים לכם בבית הובי, יאפשרו לכם לעשות זאת בדרך הקלה והיעילה ביותר. התכשירים והתוספים המשובחים שלנו ימנעו היווצרות זיהומים ובקטריות במים, ישמרו על איזון בין הגורמים השונים וישביחו את התנאים בבריכה.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
JBLנגד אצות  JBL AlgoPond Forte
תכשיר לטיפול יעיל נגד כל סוגי האצות במי הבריכה יעיל לטיפול עד 5000 ליטר אינו מזיק לדגים וצמחים.
95 ₪
JBLנגד מים ירוקים JBL AlgoPond Green
תכשיר לטיפול במים ירוקים בבריכת נוי, פעולה מהירה משמידה את התאים של האצות בתוך כמה ימים, אינו מזיק לדגים או לצמחים, קל לשימוש 
149 ₪
JBLמפרק בוצה JBL sediEx pond
בקטריה וחמצן פעיל לפירוק הבוצה מקרקעית הבריכה, למי בריכה בריאים עקב התפרקות החומר האורגני בבריכה, מונע תמותת דגים, מונע התפתחות אצות, אינו פוגע בדגים או צמחים, קל לשימוש. התכשיר משפר באופן מידי איכות מים, ומפרק לכלוך אורגני כגון: צואה, בוצה ועלים נרקבים ע"י חמצון החומר האורגני. חיוני במיוחד בבריכות עם איכות מים ירודה. לטיפול ב 2500 ליטר

95 ₪
JBLנגד אצות חוטיות JBL Algopond Direct
חמצן פעיל לחיסול האצה החוטית בבריכת הנוי, מוצר אמין ומהיר מפרק את התאים של האצה בתוך כמה שעות, לא מזיק לדגים או צמחים, קל לשימוש אבקה לפיזור על פני המים.  מתאים לטיפול ב 8000 ליטר מים

149 ₪
JBLמצליל מים JBL CleroPond
מצליל מים באופן מיידי לבריכות לטיהור המים מערפל וחוסר צלילות, התכשיר מתאים לשימוש עם דגים וצמחים ואינו פוגע בהם, קל לשימוש פשוט להוסיף את הנוזל למים, לתכשיר השפעה מיידית. 500 מ"ל מטפלים ב 10,000 ליטר מים.
149 ₪
Easy LifeEasy Life Voogle Koi
תרופה טבעית לטיפול ומניעה במחלות שונות המיועד לדגי קוי, מונע תופעות של "סטרס" (עקה) הפוגעים במערכת החיסונית של הדג, מהווה גורם מרכזי למחלות בדגים, לכן מומלץ מאוד להשתמש בתכשיר בכל אקלום של דגים חדשים לבריכה. התכשיר מטפל בבעיות של נקודות לבנות, פונגוס )פטריות( בעיות זימים, בעיות חיצוניות אחרות וכן דלקות שונות.
179 ₪
Easy LifeEasy Life Root Sticks
טבליות דישון "מקלות" ארוכות טווח המיועדות לשימוש בתוך החול. הקפסולות משתחררות באיטיות במשך מספר חודשים ומיועדות להעשרת החול בכל המאקרו והמיקרו אלמנטים הדרושים הנקלטים ע"י שורשי הצמח. באקווריומים עם מעט צמחיה,ניתן לשים קפסולה בסמוך לצמחים הזקוקים הניזונים בעיקר מהשורשים כגון אכינודורס, קריפטוקורינים , אנוביות. ניתן לדשון ליליות לבריכות נוי .
79 ₪
Brightwell AquaticsFlorinMulti Brightwell Aquatics
תוסף דישון כללי לצמחיית בריכות נוי, מכיל את כל הרכיבים הדרושים לגדילה אופטימלית של צמחיית הבריכה. הדשן מכיל את כל המאקרו אלמנטים וכן 09 מיקרו אלמנטים הנצרכים ע"י צמחים על בסיס קבוע.
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorinErase Brightwell Aquatics
תכשיר לריכוך המים בבריכות נוי מנטרל חומרים רעילים באופן מידי כגון כלור, כלור אמין , אמוניה ,ניטריט וניטראט. תוסף מרוכז ביותר. קל לשימוש.
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorinBac-s Brightwell Aquatics
תוסף בקטריאלי המבסס פילטרציה ביולוגית בבריכות חדשות , ומתחזק את הפילטרציה הביולוגית בשימוש קבוע וע"י כך משפר את איכות המים, מפרק רפש, מצליל את המים ומונע ריחות לא טובים, מוריד רמות נוטריינטים במים.
179 ₪
Brightwell AquaticsFlorinBac-W Brightwell Aquatics
תוסף בקטריאלי המומלץ לשימוש בחורף, מבסס פילטרציה ביולוגית בבריכות חדשות , ומתחזק את הפילטרציה הביולוגית בשימוש קבוע וע"י כך משפר את איכות המים, מפרק רפש, מצליל את המים ומונע ריחות לא טובים, מוריד רמות נוטריינטים במים.
179 ₪
Brightwell AquaticsFlorinShade Brightwell Aquatics
תוסף המשפר את מראה הדגים בבריכה ע"י שינוי קל בצבע המים ,לצבע כחלחל ,מצליל את פניי המים ,מונע קצף,ומונע משמש ישירה לחדור ע"י כך עוזר להפחית אצות.
119 ₪