תכשירים לבריכות נוי

 
בריכת נוי, כמו כל מערכת מים מלאכותית, דורשת תחזוקה קפדנית ומתמשכת, בכדי להבטיח רמת איכות גבוהה של המים ויצירת סביבה טבעית ככל האפשר עבור הדגים. תכשירים ותוספים לבריכות נוי, כמו אלו אשר מוצעים לכם בבית הובי, יאפשרו לכם לעשות זאת בדרך הקלה והיעילה ביותר. התכשירים והתוספים המשובחים שלנו ימנעו היווצרות זיהומים ובקטריות במים, ישמרו על איזון בין הגורמים השונים וישביחו את התנאים בבריכה.
 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[2]
[1]
[1]
[1]
מותגים
[2]
[1]
[1]
Apiנגד ירוקת ואצות חוטיות לבריכות נוי Api Pond Algae
AlgaeFix מבית API ארה"ב הינו תכשיר לטיפול באצות חוטיות, בירוקת ובמים ירוקים בבריכות עם דגים וצמחים חיים. פעולה מהירה משמידה את התאים של האצות בתוך כמה ימים, התכשיר רשום עם הסוכנות להגנת הסביבה, בטוח לשימוש בבריכות, מזרקות, מפלים, וניתן להשתמש בבריכות עם צמחים חיים ודגים.
החל מ - 199 ₪
Lagunaמסיר בוצה Laguna Bio Sludge Control 2L
תמיסה טבעית המכילה בקטריות המפרקות רפש ופסולת אורגנית וכימית כמו עלים רקובים, עודפי מזון וכל לכלוך אורגני אחר. מנטרל פסולת אורגנית נוזלית באפקטיביות רבה. שומר על איכות המים ואיזון המערכת הביולוגית של הבריכה. מנקה ועוזר למסננים לתפקד ב - 100% מהיכולת שלהם. מנקה צנרת ומקומות קשים לניקוי. חומר מרוכז מטפל ב - 38,000 ליטר. התכשיר טבעי לחלוטין אינו פוגע בדגים או בצמחים.
 
תכולה: 2 ליטר לטיפול ב 38,000 ליטר
479 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Apiאנטי כלור לבריכות נוי API Pond Chlorine Neutralizer 473ML
אנטי כלור לבריכות נוי, מסיר מיידית כלור, כלוראמין ומתכות כבדות מהמים, מנטרל אמוניה רעילה, מספק ברזל זמין לצמחי הבריכה, מכיל אלוורה להגן על הזימים, הסנפירים ועור הדגים בברכית הנוי, כולל ויטמין B להפחתת סטרס (עקה) ומחלות בקרב שוכני הבריכה, קל לשימוש. 
 
מרוכז מאוד 500 מ"ל לטיפול ב- 36,340 ליטר (36 קוב) 
 
הוראות שימוש: להוסיף 5 מ"ל (פקק מדידה מצורף) לכל 400 ליטר מים 
169 ₪
JBLמצליל מים לבריכות נוי JBL CleroPond 500ML
מצליל מים באופן מיידי לבריכות נוי, לטיהור המים מערפל וחוסר צלילות, התכשיר מתאים לשימוש עם דגים וצמחים ואינו פוגע בהם, קל לשימוש פשוט להוסיף את הנוזל למים, לתכשיר השפעה מיידית תוצרת JBL גרמניה.


500 מ"ל מטפלים ב 10,000 ליטר מים
139 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Lagunaמקלוני דשן לצמחי בריכה Laguna_Pond_Plant Stick
מקלוני דישון מוצק בשחרור איטי העשוי מתרכובת עשירה בחומרי דישון להזנה ארוכת טווח של 12 חודשים לשורשי הצמחים. מכיל ברזל, ויסודות ומינרליים חיוניים בצורה זמינה במיוחד לצמחים. לא מכיל פוספטים וניטראטים המעודדים צמיחת אצות. תוצרת לגונה קנדה  תכולה: 1 יחידות
20 ₪