אקווריומים מיוחדים

אנחנו מתמחים בבניית אקווריומים
מעוצבים בהתאמה אישית

מה אנחנו מציעים

פתרון כוללפתרון כולל
כבר מעל 50 שנה אנחנו מספקים פתרון כולל של בניה, הקמה ותחזוקה של אקווריומים
שירות אישישירות אישי
המומחים שלנו ילוו אותך באופן אישי החל מעיצוב האקווריום דרך בחירת דגי הנוי ועד התחזוקה השוטפת
מערכות מתקדמותמערכות מתקדמות
בעזרת טכנולוגיות חדשות אנו יכולים להפוך את התחזוקה לאוטומטית

אנחנו במספרים

0
שנות ותק
0
אקווריומים שבנינו
0
דגי נוי
0
לקוחות

ממליצים עלינו

 

לייעוץ מקצועי ללא עלות

 
 
 

מה הם אקווריומים מיוחדים?


לכולנו יש בראש תמונה של אקווריום, ולרוב הוא ייראה אותו דבר: מבנה מלבני מזכוכית, חלקו העליון פתוח לגמרי או למחצה, מצע של חצץ או חול בתחתיתו – ודגים שמשייטים בהנאה במים. המסתפקים במועט עשויים לחשוב גם על אקווריום קטן, שבו 'דג זהב' בודד ואולי צמח קטן.

שני התיאורים הללו מסכמים את האקווריום הסטנדרטי – השונה כל כך מאותם אקווריומים מיוחדים ומעוצבים. למעשה, אקווריומים מעוצבים בצורה מיוחדת הם משהו שונה לגמרי מאותם מוצרים סטנדרטיים שכולנו מכירים.

טיפים לתכנון אקווריומים מיוחדים


• אל תעצרו את עצמכם. התפרעו והיסחפו עם הרעיון הכי גרנדיוזי שלכם – תתפלאו, אבל היום אפשר לעשות הכול, באמת.
• בדקו היטב שישנה התאמה בין האקווריום, מידותיו ותכונותיו לבין המקום שבו אתם רוצים להציב אותו. זה יכול להיות מתסכל מאוד לתכנן משהו כל כך גדול ולוותר עליו בגלל עניינים טכניים...
• השתמשו בתאורה איכותית, כדי ליצור מראה קסום לאקווריום שלכם. הדבר נכון במיוחד לאקווריומים גדולים מאוד.
• חפשו את הדגים האקזוטיים והצבעוניים ביותר, הם אלו שבסופו של דבר יעניקו חיים ואופי לאקווריום המיוחד שלכם.
• התייעצו כל הזמן, ובייחוד לפני תחילת עבודות ההקמה. בדקו מהי התחזוקה שתידרש כדי לשמור על אקווריום נקי ובריא, בררו והעריכו מהו התקציב הדרוש לכך, ודאו שסוג האקווריום מתאים לסוג הדגים שתרצו שיהיו בו. אל תשאירו מקום לאי ודאות.


אנשי בית הובי מציעים לכם אינספור אקווריומים מיוחדים – אקווריומים לפי מידה, שנבנים על ידי אנשי החברה כבר כ-45 שנים. תוכלו להזמין אצלנו אקווריום מיוחד ומעוצב, להתייעץ בכל עניין ולהיעזר בנו בהקמת הממלכה המפוארת שלכם. כמו כן תוכלו להיעזר בשירותי תחזוקת אקווריום וכך ליהנות מאקווריומים מיוחדים במינימום השקעה. 
 
לחברת בית הובי אונליין ניסיון של מעל 50 שנים בייצור, בבניה ובהתקנה של אקווריומים בהתאמה אישית, ללקוחות פרטיים, וללקוחות עסקיים, אנו מספקים פתרון כולל מהאקווריום, דרך המערכות הנלוות לו כולל עיצוב והכל במקום אחד ובהתאמה מלאה