סינון לפי מחיר

Vitalis

המזונות של ויטאליס המיוצרים בדרום יורקשייר, אנגליה מותאמים לענות על הצרכים התזונתיים הספציפיים של דגים שונים, בין אם הם טורפים, אוכלי עשב או אוכלי כל. אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי על ידי בחירת מזון ויטליס המתאים לדגים שלך, הם יקבלו תזונה מלאה ומאוזנת וקלה לעיכול שתשאיר אותם במצב הפיזי הטוב ביותר. כל המזונות מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר, ומגיעים ממקורות ברי קיימא, המזון המלא לדגי נוי מיוצר ממגוון רכיבים תזונתיים, כולל דג שלם, אצות , ספירולינה, דיונון, שרימפס ושבלולים- מה שבפנים זה מה שקובע.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Vitalisקאטפיש פלטס 120 גרם  Vitalis Catfish Pellets
מזון פתיתים שתוכנן עבור דגי שפמנון הניזונים מהקרקעית, הפתיתים הרכים עשירים בחומרי הזנה, ומעודדים תגובת ליקוט טבעית של הדגים כפי שניתן לצפות בהם בטבע. מתאים לדגים: קורידורס, בגריד, בוטיה, ברוכיס, גיאנמה, דורה סינודונטיס, פימלודוס.
69 ₪
Vitalisמארין מיני גרייזר 300 גרם Vitalis Marine MiniGrazer
מכיל את כל חומרי ההזנה הנדרשים לדגים אוכלי אצות בטבעת האכלה גבישית המפחיתה שאריות, הגרייזר מעודד את הדגים להתנהג כמו בסביבתם הטבעית ומאפשרת לך להתבונן בדגים אוכלים כפי שהם אוכלים בטבע. מתאים לדגי המים מלוחים, כולל: כל סוגי הנתחנים, פוקספייס, תוכי, פרפרונים וטווסונים.
155 ₪
Vitalisאלגה פלטס 300 גרם Vitalis Algae Pellets
מזון פתיתים המשלב מרכיבי המפתח של ויטליס עם שילוב מותאם באופן ייחודי של אצות ימיות, כולל מינים עשירים ומזינים שנקטפו במי בריטניה. המזון מהווה תזונה מלאה לדגים צמחוניים עם דגש על ערכי תזונתיים. ניתן להשתמש באלגה פלטס יחד עם מארין פלטס ופלטינום מארין פלטס. מתאים לדגי המים מלוחים צמחוניים, כולל: ליצנים, אנג‘לים, פוקספייס, פרפרונים, גובים, נתחנים, אלמוגיות, טווסונים.
135 ₪
Vitalisמארין פלטס 300 גרם Vitalis Marine Pellets
מזון פתיתים מיוחד לדגי מים מלוחים, מספק הזנה מאוזנת, טעימה מאודוקלה לעיכול. ניתן לשימוש אלגה פלטס וברוטציה עם פלטינום מאריןפלטס בכדי לשמור על מצב בריאותי מעולה.מתאים לכל דגי המים מלוחים, כולל: ליצנים, אנג‘לים, אבו נפחות,פרפרונים, גובים, מורנות, אלמוגיות, טווסונים, תוכים , הוקפיש.
125 ₪
Vitalisדיסקוס פלטס 300 גרם Vitalis Discus Pellets
מזון פתיתים שתוכנן לספק את הדרישות התזונתיות המורכבות של דגי דיסקוס אוכלי בשר אלו. מזון זה מכיל חומצות אמינו וחלבונים יחודיים עבור דיסקוסים בכדי למקסם גדילה ולשמור על מצבם הבריאותי. מתאים לדגי דיסקוס.
79 ₪
Vitalisגרין ציקליד פלטס 300 גרם Vitalis Rift Lake Green Cichlid Pellets
מזון פתיתים שתוכנן לספק את צריכת החלבון הנמוכה של ציקלידים צמחוניים. פתיתים אלו מכילים חומרי הזנה עיקריים מתערובות אצות איכותיות בשילוב של פיגמנטיים טבעיים המבטיחים השגת חיזוק צבעיים ובריאות של הדגים. מתאים לציקלידים אפריקאים צמחוניים, כולל: טרופאוס,סוגי מבונה רבים- לבאוטרופאוס, לבידוכרומיס, מלנוכרומיס, מטריאקלימה, פסודוטרופאוס.
79 ₪
Vitalisרד ציקליד פלטס 300 גרם Vitalis Rift Lake Red Cichlid Pellets
מזון פתיתים שתוכנן לספק את צריכת החלבון הגבוה של ציקלידים אוכלי בשר. פתיתים שוקעים בשילוב של פיגמנטיים טבעיים המבטיחים השגת חיזוק צבעיים ובריאות של הדגים. מתאים לציקלידים אפריקאים אוכלי בשר, כולל: הפלוכרומיס, אולונוקרה, פרוטומלס יולידוכרומיס, נימבוכרומיס, נאולמפרולוגוס.
79 ₪
Vitalisפלק פלטס 300 גרם Vitalis Plec Pellets
פלק פלטס תוכנן בכדי לספק את הדרישות של דגי הנקאיי אוכלי קרקעית, הטבליות בגודל 8 מ“מ מכילים תערובת אצות בכדי לספק את הדרישות התזונתיות ובכדי לעודד את הדגים להתנהג כמו בסביבתם הטבעית ומאפשרת לך להתבונן בדגים אוכלים כפי שהם אוכלים בטבע. מתאים לדגים: פלקוסטומוס, אנציסטרוס, וויפטיילס, בינון, גרה, פאנק.
79 ₪
Vitalisטרופיקל פלקס Vitalis Tropical Flakes
מזון דפדפים מיוחד לדגי מים מתוקים טרופיים, מספק הזנה מאוזנת, טעימה מאוד לדגים וקלה לעיכול. מכיל חומרי הזנה עיקריים, תערובות אצות , פיגמטים טבעיים ומינרלים הנדרשים לדגים טרופיים של מים מתוקים. מתאים לדגים: טטרה , גורמי אבו נפחות של מים מתוקים, סקלרים, בארבים, קשתות, מולים, פלטי , קרפיונים.
79 ₪