סינון לפי מחיר

Easy Life

מאז 1998, חברת Easy Life מייצרת מוצרי אקווריום ובריכות נוי תחת המותג Easy-Life. החברה מבדילה את עצמה בשוק על ידי העובדה כי למומחים שלה באוניברסיטה יש שנים של ניסיון לשמור על אקווריומים, וכתוצאה מכך, לשלב את הניסיון המעשי והידע שלהם לייצר מוצרים חדשניים. הודות למוניטין המצויין של Easy-Life והאפקטים המצוינים של מוצריה, המוצרים זמינים כעת ביותר מ -40 מדינות, בעיקר בשל פרסום מפה לאוזן. המוצרים כיום כבר לא בשימוש רק על ידי חובבים, אלא גם על ידי סוחרים קמעונאים, סיטונאים, גני חיות ויבואנים ויצואנים של דגים ואלמוגים.
 
 
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Easy LifeEasy Life Voogle Koi
תרופה טבעית לטיפול ומניעה במחלות שונות המיועד לדגי קוי, מונע תופעות של "סטרס" (עקה) הפוגעים במערכת החיסונית של הדג, מהווה גורם מרכזי למחלות בדגים, לכן מומלץ מאוד להשתמש בתכשיר בכל אקלום של דגים חדשים לבריכה. התכשיר מטפל בבעיות של נקודות לבנות, פונגוס )פטריות( בעיות זימים, בעיות חיצוניות אחרות וכן דלקות שונות.
179 ₪
Easy LifeEasy Life Root Sticks
טבליות דישון "מקלות" ארוכות טווח המיועדות לשימוש בתוך החול. הקפסולות משתחררות באיטיות במשך מספר חודשים ומיועדות להעשרת החול בכל המאקרו והמיקרו אלמנטים הדרושים הנקלטים ע"י שורשי הצמח. באקווריומים עם מעט צמחיה,ניתן לשים קפסולה בסמוך לצמחים הזקוקים הניזונים בעיקר מהשורשים כגון אכינודורס, קריפטוקורינים , אנוביות. ניתן לדשון ליליות לבריכות נוי .
79 ₪
Easy LifeEasy Life ProFito
דשן נוזלי מרוכז לצמחי אקווריום , המכיל את כל המיקרו אלמנטים בתוספת אשלגן וברזל הדרושים לגדילה מיטבית ובריאה של צמחיית האקווריום. אינו מכיל פוספאט וניטראט המתוספים בנפרד ולפי הצורך.
79 ₪
Easy LifeEasy Life Easy Carbo 1Liter
מקור חזק לפד"ח CO2 זמין. CO2 היינו מרכיב החיוני ביותר לגדילה של צמחי אקווריום. עוזר להפחית את האצות באקווריום. יש לשלב את המוצר יחד עם דשן כללי. תכולה 1000 מ"ל 
169 ₪
Easy LifeEasy Life Ferro
תוסף ברזל זמין לצמחי אקווריום. ברזל הינו אחד המרכיבים הדרושים לגדילה טובה של צמחי אקווריום, וחיוני במיוחד לצמחים אדומים. Ferro מכיל ברזל יציב שאינו מתפרק מהר בתוספת אשלגן.
79 ₪
Easy LifeEasy Life Kallium
תוסף מרוכז של אשלגן זמין לצמחי אקווריום. אשלגן מהווה את אחד היסודות החיוניים ביותר לתזונה וכן לתהליכים ביוכימיים רבים הדרושים להחזקת צמחיית אקווריום
79 ₪
Easy LifeEasy Life Nitro
תוסף ניטראט זמין לצמחי אקווריום. ניטראט הינו אחד המרכיבים הדרושים לגדילה טובה של צמחי אקווריום, תוספת של ניטראט חיונית באקווריומי "הייטק" או אקווריומים עם הרבה צמחייה.
79 ₪
Easy LifeEasy Life Fosfo
תוסף פוספאט זמין לצמחי אקווריום. פוספאט הינו אחד המרכיבים הדרושים לגדילה טובה של צמחי אקווריום, תוספת של פוספאט חיונית באקווריומי "הייטק" או אקווריומים עם הרבה צמחייה.
79 ₪
Easy LifeEasy Life 6 in 1 test strips
ערכת בדיקה בסטיקים, 6 בדיקות במקלון אחד. הערכה בודקת: Ph , KH , קשיות כללית, כלור, ניטריט , ניטראט. מתאים לאקווריום מים מתוקים ובריכות נוי. מכיל 50 מקלוני בדיקות. 
119 ₪
Easy LifeEasy Life Kalium-Potassium Test
ערכה לבדיקת רמת אשלגן , מתאים לאקווריום מים מתוקים. מכיל 50 בדיקות בטווח מדידה של : 0-25Mg / L - PPM
99 ₪
Easy LifeEasy Life Phosphate Test
ערכה לבדיקת רמת פוספאט, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים. מכיל 75 בדיקות. מודד ערכי פוספאט נמוכים ביותר: low range: 0,00 – 0,02 – 0,04 – 0,06 – 0,08 - 0,10  mg/l (=ppm) high range: 0,0 – 0,5 – 1,0 – 1,5 – 2,0 – 2,5 mg/l  (=ppm) 
89 ₪
Easy LifeEasy Life AquaMaker
תכשיר המשפר איכות מי הברז ומי האקווריום ע"י כך שמסיר חומרים רעילים כלור, כלור- אמין, ומנטרל אמוניה ניטריט וכן מתכות כבדות. מגן על שכבת הדג הרירית ועל הזימים . בטוח לכל סוגי הדגים, צמחיה וחסרי חוליות וכן לדגי מים מלוחים. מינון : 10 מל. לכל 50 ליטר מי אקווריום, במקרים של רמות אמוניה גבוהה ניתן להכפיל את המינון. בטמפ' מים של מעל 30 מעלות יש לשים מינון מקסימלי של 5 מל. לכל 50 ליטר מי אקווריום.
95 ₪