סינון לפי מחיר

Seachem

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Seachemסופח פוספאט Seachem PhosGuard
סופח פוספאט וסיליקט מאקווריומי מים מתוקים ומלוחים ובכך מונע את חומרי ההזנה מכל סוגי האצות. המוצר בעל יכולת ספיחה גבוהה וכמו כן צורתו כדורית המאפשרת זרימת מים יעילה. 250 מ"ל מטפלים ב-300 ליטר מים.
79 ₪
Seachemמצע לצמחים 7 קילו Seachem Flourite
חול טבעי סופר פרימיום עבור אקווריומי צמחייה, מעודד רמות צמחיה אופטימליות של צמחי האקווריום, תומך ברמות KH אופטימלי עבור אקווריום צמחיה מים מתוקים, עשיר בקרבונטים
199 ₪
SeachemSeachem Flourish Excel
פלוריש אקסל הינו מקור לפד"ח אורגני זמין למערכות הביולוגיות. פד"ח זה לרוב מקורו מדו תחמוצת (CO2) אך יכול להגיע גם מתרכובות אורגניות פשוטות. פלוריש אקסל תומך בצריכת הצמח בברזל. המוצר לא מכיל ניטראט או פוספאט.
79 ₪
SeachemSeachem Flourish
דשן פלוריש הינו תוסף איכותי ומקיף לאקווריומי צמחייה. המוצר כולל מגוון עשיר של יסודות קורט וחומרי מזון לצמחייה.
79 ₪
Seachemתוסף ברזל Seachem Flourish Iron
תוסף ברזל עבור אקווריום צמחיה
79 ₪
SeachemSeachem Prime
מרכך מים מלא ומרוכז לאקווריום מים מתוקים ולאקווריום מים מלוחים מסיר כלור, כלורמין אמוניה, ניטריט, וניטראט
119 ₪
Seachemתרכיז שום Seachem GarlicGuard
תרכיז שום מיועד לשימוש בדגי מים מתוקים ומלוחים. המוצר יעזור לדגים שאינם אוכלים "לקבל תאבון". המוצר מכיל שמן שום טבעי העשיר בחומר הפעיל הנמצא בשום בשם allicin הידוע כנוגד חמצון חזק. המוצר מכיל גם ויטמין C  התומך במערכת החיסונית ויחדיו משפרים את בריאות הדג. אינו פוגע באקווריומי רייף. אין חשש למינון יתר.  
79 ₪
Seachemסטרס גארד Seachem Stress Guard
Stress_Guard הינו מוצר המעודד דגים לפתח שכבת ריר שתגן עליהם. המוצר יקל על הדג בפני "סטרס" (עקה) ויהפוך אמוניה לבלתי רעילה. (יעיל בזמן קליטת דגים) המוצר נקשר לאזורים הפגועים והחבולים בדגים, או לפצעים פתוחים ומעודד ריפוי. כמו כן מפחית את הסיכויים לזיהומים ראשוניים ומשניים. המוצר מתאים לשימוש בשילוב כל סוגי התכשירים (למעט קופר-נחושת). המוצר אינו משפיע על חומציות המים לא מנטרל מחליפי יונים או סותם פילטרים ביולוגיים.
79 ₪
Seachemתוסף בקטריות סיכם סטביליטי Seachem Stability
תוסף בקטריות לייצוב אקווריומים חדשים מתאים למים מלוחים ולמים מתוקים, מוסיף במהירות ובבטחה בקטריות למסנן הביולוגי,  מונע "תסמונת אקווריום חדש".
119 ₪
Seachemאמגארד Seachem AmGuard
אמגארד נועד לספוח אמוניה רעילה במהירות וביעילות מאקווריום מים מלוחים או מתוקים. יש להשתמש במוצר כדי למנוע אמוניה באקווריום פעיל או כאשר יש מצב חרום בלתי צפוי באקווריום. המוצר פעיל תוך דקות ואינו משפיע על חוציות המים. המוצר יעיל גם לספיחת כלור וכלורמין.
79 ₪