סינון לפי מחיר
מחלקות
[1]

Sera

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Seraמשאבת אוויר Sera-Air-110-Plus
משאבת אוויר יציאה 1 מיועדת לאקווריום עד 100 ליטר
149 ₪
Seraמשאבת אוויר Sera-Air-275R-Plus
משאבת אוויר 2 יציאות מיועדת לאקווריום עד 300 ליטר
249 ₪
Seraמשאבת אוויר Sera-Air-550R-Plus
משאבת אוויר 4 יציאות מיועדת לאקווריום עד 600 ליטר
349 ₪
Seraמאכיל אוטומטי לאקווריום Sera Precision
מאכיל אוטומטי לאקווריום, המבצע האכלה של הדגים עד לפרק זמן של חודש, ומאפשר שש האכלות ביום. ניתן לשכן בתוכו 80 מיליגרם של אוכל. פשוט מאד להרכבה ולשימוש, בטוח וקל לתחזוקה. 
295 ₪
Seraפילטר פנימי SERA Fil60
פילטר פנימי המיועד לאקווריומים קטנים (עד 60 ליטרים), ופועל בהספק של 380 ליטרים בשעה. זהו פילטר הנחשב לפשוט במיוחד לתחזוקה, ושהתקנתו על גבי האקווריום, בין אם בצורה אופקית ובין אם בצורה אנכית, נעשית בקלות. הפילטר מגיע כשהוא מוכן לשימוש, עם כל הרכיבים הנדרשים לצורך טיהור יסודי של מי האקווריום.
149 ₪
Seraפילטר פנימי SERA Fil120
פילטר פנימי לאקווריום קטן בנפח של עד 120 ליטרים, בעל הספק של 700 ליטר בשעה. פילטר הנחשב ליעיל במיוחד, ופשוט לתחזוקה. את הפילטר קל מאד להתקין, הן מבחינה אופקית והן מבחינת אנכית.
אחד המאפיינים העיקריים של פילטר זה הוא קיבולת גדולה במיוחד.
199 ₪
Seraסרה גרנוגרין Sera Granugreen
גרנגורין של חברת סרה (Sera) הוא מזון מים מתוקים המיועד לדגי ציקליד מלאווי וטנגניקה החיים באזורים סלעיים. מזון זה עשוי נבטי חיטה ואצות ספירולינה ומסייע מאוד בשמירת צבעיהם המרהיבים של הציקלדים. 
135 ₪
Seraסרה גרנורד Sera Granured
מזון דגים המיועד בעיקר לדגים אוכלי בשר, ובייחוד ציקלידים צבעוניים מאגמי טנגניקה ומאלווי. עשיר בחלבונים ועשוי דגים וחסרי חוליות. יכול להתאים גם לאוכלי כל ותורם לחיזוק צבעיו הטבעיים של הדג.
135 ₪
Seraסרה ויפגראן Sera Vipagran
מזון הדגים המגורען והבריא במיוחד מבית Sera, מכיל שלל רכיבים תזונתיים חשובים ועשיר בויטמין C אשר מסייע למערכת החיסונית של הדג. מחזק את צבעי הדג, קל לעיכול ואינו מתפרק במים.
649 ₪
Seraמד מליחות צף + מד חום Sera Marin Hydrometer
מודד משולב שבודק את הטמפרטורה באקווריום וגם את המליחות במים
69 ₪
Seraשואב רפש סרה

שואב רפש איכותי מבית Sera , המסייע לניקוי יעיל של מי האקווריום מרפש, מבלי שנדרשת החלפה של המים. פעילותו מבוססת על משאבה ייעודית, המחוברת בפשטות לאקווריום. מתאים לכל סוגי האקווריומים עד לגובה של 60 ס''מ.

69 ₪
Seraסרה דיסקוס Sera-Discus-Granulat
מזון דגי הדיסקוס המגורען מבית Sera. מדובר במזון שוקע בקצב איטי, שאינו מתפרק במים ולא מתנפח. מתאים לדגים גדולים, אוכלי כל או אוכלי בשר, מסייע מאוד לתזונת הדג ומעניק לו רכיבים תזונתיים הכרחיים להתפתחותו.
549 ₪