סינון לפי מחיר
מחלקות
[2]

DG

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
DGתאורת לד לאקווריום DG COB-RGB
תאורת LED לאקווריום, תאורת RGB מיוחדת להבלטת הצבע של דגי הנוי,  למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה , כולל מחברים לתליית התאורה, גוף מוגן מים, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
249 ₪
DGתאורת לד לאקווריום AQARIUMֹֹ LED-RGB 60cm
תאורת LED לאקווריום באורך 60 ס"מ עוצמה: 10W תאורת RGB מיוחדת להבלטת הצבע של דגי הנוי,  למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה , כולל מחברים לתליית התאורה, גוף מוגן מים, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
 
מידות במ"מ: אורך: 617 מ"מ 

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB

עוצמה: 10W
249 ₪
DGתאורת לד לאקווריום AQARIUMֹֹ LED-RGB 90cm
תאורת LED לאקווריום באורך 90 ס"מ  עוצמה: 15W תאורת RGB מיוחדת להבלטת הצבע של דגי הנוי, למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה , כולל מחברים לתליית התאורה, גוף מוגן מים, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
 
מידות במ"מ: אורך: 873 מ"מ

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB

עוצמה: 15W
299 ₪
DGתאורת לד לאקווריום AQARIUMֹֹ LED-RGB 120cm
תאורת LED לאקווריום באורך 120ס"מ  עוצמה: 20W תאורת RGB מיוחדת להבלטת הצבע של דגי הנוי, למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה , כולל מחברים לתליית התאורה, גוף מוגן מים, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
 
מידות במ"מ: אורך: 1129 מ"מ

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB

עוצמה: 20W
379 ₪
DGתאורת לד לאקווריום AQARIUMֹֹ LED-RGB 150cm
תאורת LED לאקווריום  באורך 150ס"מ  עוצמה: 25Wתאורת RGB מיוחדת להבלטת הצבע של דגי הנוי, למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה , כולל מחברים לתליית התאורה, גוף מוגן מים, מתאים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
 
מידות במ"מ: אורך: 1500 מ"מ 

מערכת תאורה: LED

צבע האור:

עוצמה: 25W
449 ₪
DGתאורת לד לאקווריום AQARIUMֹֹ LED-RGB 30cm
תאורת לד לאקווריום באורך 30 ס"מ  עוצמה: 5 וואט
199 ₪
DGתאורת לד לאקווריום DG  2LRGB
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
395 ₪
DGתאורת לד לאקווריום DG Aquarium Led Light 120CM
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום באורך 120 ס"מ להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
 
מידות במ"מ: אורך: 120 מ"מ

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB / WRGB / WHITE /BLUE / BW

עוצמה: 80W 
1090 ₪
DGתאורת לד לאקווריום DG Aquarium Led Light 30CM
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום באורך 30 ס"מ להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
 
מידות במ"מ: אורך: 300 מ"מ

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB / WRGB / WHITE /BLUE / BW

עוצמה: 15W 
395 ₪
DGתאורת לד לאקווריום DG Aquarium Led Light 180CM
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום באורך 180 ס"מ להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
 
מידות במ"מ: אורך: 180 מ"מ

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB / WRGB / WHITE /BLUE / BW

עוצמה: 120W 
1458 ₪
DGתאורת לד לאקווריום DG Aquarium Led Light 150CM
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום באורך 150 ס"מ להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
 
מידות במ"מ: אורך: 150 מ"מ

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB / WRGB / WHITE /BLUE / BW

עוצמה: 100W 
1190 ₪
DGתאורת לד לאקווריום DG Aquarium Led Light 100CM
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום באורך 100 ס"מ להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
 
מידות במ"מ: אורך: 100 מ"מ

מערכת תאורה: LED

צבע האור: RGB / WRGB / WHITE /BLUE / BW

עוצמה: 60W 
846 ₪