סינון לפי מחיר

ADA

חברת Aqua Design Amano הוקמה על ידי האמן, המעצב ומגדל הדגים היפני טקאשי אמאנו. החבר המציעה סוגים שונים של אקווריומים מעוצבים ויפהפיים, כמו גם אינספור כלים לטיפול בדגי האקווריום, ציוד לאקווריום, אביזרים שונים לגידול דגי נוי ועוד. החברה נחשבת לאחת המובילות בתחומה בעולם, ומעשירה את השוק העולמי במוצרים מעניינים ומסקרנים במיוחד - הכל בהתאם לרוחו וסגנונו של האמן היפני המרתק אמאנו.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
ADAADA Tourmaline Bc
תוסף המכיל פחם במבוק משובח, מונע התפתחות של חומרים אורגניים מזהמים וטורמלין ובכך משפר את היעילות של סביבת הקרקעית.
199 ₪
ADAADA Clear Super
תוסף המכיל פחם פעיל וחומצה אורגנית העוזרים לגדילת מיקרואורגניזימים, חשוב בכך שהוא מייצב את הקרקע.
199 ₪
ADAADA Bacter 100
תוסף המכיל יותר מ-100 בקטריות חיוניות, מאפשר ליצור סביבה אידאלית לשתילת צמחים. ניתן למנוע התפשטות של ציאנו בקטריה באקווריום על ידי הוספת בקטר 100 על האצה. 
199 ₪
ADAמצע ADA Aqua Gravel S
חצץ קוורץ אמאנו טבעי ומשובח המצע הינו חצץ נהר טבעי לחלוטין ואינו מעלה את קשיות המים באקווריום משמש לעיצוב הקרקעית וגם כמצע בסיס למצע שתילה.
249 ₪
ADAמצע ADA La Plata Sand
חול טבעי ליצרת נוף אקווה סקייפנג נועד ליצירת שבילים ואזורים שבהם לא מעוניינים שיגדלו צמחים, החול הינו טבעי לחלוטין ואינו משפיע על הרכב המים.
249 ₪
ADAמצע ADA Colorado Sand
חול קולורדו טבעי בצבע זהוב ליצרת נוף אקווה סקייפנג נועד ליצירת שבילים ואזורים שבהם לא מעוניינים שיגדלו צמחים, החול הינו טבעי לחלוטין ואינו משפיע על הרכב המים.
249 ₪
ADAמצע לצמחים ADA Power Sand
פאוור סנד ספיישל משמש כבסיס למצע המכיל חומרים אורגניים אשר מזינים את שורשי הצמח ועוזרים לצמיחת מיקרואוגוניזמים במצע ומשמשים כמצע לבקטריות.
499 ₪
ADAמצע לצמחים ADA Amano Amazonia
מצע צמחייה מדושן, מכיל מעל 90% חומצה יומית החיונית להתפתחות של בקטריות במצע ולשמירה על המינרליים הקרובים לשורשי הצמחים דבר העוזר לשפר את קליטת הצמחים באקווריום.. אין לשטוף את המצע לפניי השימוש ולמלא באיטיות את האקווריום במים מומלץ להוסיף בקבוק של ברייטי גרין נייטרוג'ן על המצע היבש לפניי הוספת המים.
249 ₪