סינון לפי מחיר
מחלקות
[3]

Api

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
-20 %
Apiערכת בדיקה API Freshwater Master Kit
ערכת בדיקה מקצועית המכילה מעל 850 בדיקות ב- 5 סוגי בדיקות שונות: חומציות גבוהה , חומציות נמוכה, ניטריט , ניטראט ואמוניה. מתאים לאקווריום מים מתוקים ובריכות נוי. מכיל מעל 800 בדיקות תוצרת API ארה"ב  דיוק ברמת מעבדה.
249 ₪
199 ₪
Apiנגד ירוקת ואצות חוטיות Api Pond Algae Fix
AlgaeFix מבית API ארה"ב הינו תכשיר לטיפול באצות חוטיות, בירוקת ובמים ירוקים בבריכות עם דגים וצמחים חיים. פעולה מהירה משמידה את התאים של האצות בתוך כמה ימים, התכשיר רשום עם הסוכנות להגנת הסביבה, בטוח לשימוש בבריכות, מזרקות, מפלים, וניתן להשתמש בבריכות עם צמחים חיים ודגים. 
 
מרוכז מאוד 500 מ"ל לטיפול ב- 19,000 ליטר (19 קוב)  
179 ₪
ApiApi Stress Coat
Stress Coat הינו תכשיר המעודד דגים לפתח שכבת ריר שתגן עליהם. המוצר יקל על הדג בפני "סטרס" (עקה) ויהפוך אמוניה לבלתי רעילה. (יעיל בזמן קליטת דגים) המוצר נקשר לאזורים הפגועים והחבולים בדגים, או לפצעים פתוחים ומעודד ריפוי. כמו כן מפחית את הסיכויים לזיהומים ראשוניים ומשניים. המוצר מתאים לשימוש בשילוב כל סוגי התכשירים (למעט קופר-נחושת). המוצר אינו משפיע על חומציות המים לא מנטרל מחליפי יונים או סותם פילטרים ביולוגיים.
69 ₪
Apiהתחלה מהירה Api Quick Start
Quick Start מאפשר תוספת מיידית של דגים, כיוון שהתכשיר מתחיל מיד את מחזור האקווריום הטבעי עם חיידקים מועילים, הממירים אמוניה רעילה לניטריט, ואז לניטראט לא מזיק כדי למנוע תמותת דגים באקווריום. מומלץ לשימוש בעת הפעלת אקווריום חדש, לאחר שינויי מים ושינויים במסנן, וכאשר מוסיפים דגים חדשים לאקווריום קיים. ניתן להשתמש בתכשיר באקווריומים מתוקים ומלוחים.
69 ₪
Apiבקטריה Api StressZyme
StressZyme מכיל מעל 300 מיליון חיידקים חיים, החיידקים הטובים נועדו לשמירה על האקווריום נקי ולשיפור מחזור האקווריום הטבעי. מיועד לשימוש שבועי על מנת להבטיח מסנן ביולוגי פעיל, אקווריום נקי, דגים בריאים, ואיכות מים טובה. ניתן להשתמש במוצר זה באקווריומים מתוקים ומלוחים.
69 ₪
Apiערכת בדיקה API PH
ערכה לבדיקת חומציות PH באקווריום, הערכה מכילה 250 בדיקות בטווח של 6.0-7.6 
69 ₪
Apiערכת בדיקה API GH & KH
ערכה לבדיקת קשיות מים KH-GH באקווריום
79 ₪
Apiערכת בדיקה API Ammonia
ערכה לבדיקת אמוניה NH4 באקווריום, הערכה מכילה 130 בדיקות
79 ₪
Apiערכת בדיקה API Nitrate
ערכה לבדיקת ניטראט NO3 באקווריום, הערכה מכילה 90 בדיקות
79 ₪
Apiערכת בדיקה API Nitrite
ערכה לבדיקת ניטריט NO2 באקווריום, הערכה מכילה 180 בדיקות
79 ₪
Apiערכת בדיקה API Phosphate
ערכת בדיקה פוספאט PO3/4 הערכה מכילה 150 בדיקות בטווח של 0-10 PPM
89 ₪
-15 %
Apiפחם לאקווריום API Bio ChemZorb
פחם לאקווריום איכותי ביותר תוצרת API ארה"ב המכיל תערובת מעולה של שרפים ופחם פעיל המסיר מזהמי אקווריום - כולל צבע מהמים, ריחות, מתכות כבדות וגזים רעילים הפחם הופך את מי האקווריום למים צלולים תוך 24 שעות. הפחם מיועד לאקווריומי מים מתוקים ומלוחים.
89 ₪
75 ₪