סינון לפי מחיר
מותגים
[8]
[6]
כדאי לדעת
צמחייה טבעית
חשוב לזכור: אקווריום צמחייה אינו בהכרח אקווריום טבעי, כפי שקורה בטבע. אקווריום לואו-טק או היי-טק למשל, גם הם אקווריומי צמחייה, אך זוהי לא צמחייה טבעית 

דשן לצמחים

דישון לצמחייה משמעו הוספת כל החומרים המזינים הנדרשים על ידי צמחים להישרדותם באקווריום. הדישון מעורב באופן קולקטיבי בכל ההיבטים של התגובות הביולוגיות והכימיות באקווריום ומאפשר לצמחים לתפקד כראוי. הדישון מספק חומרים מזינים בריכוזים שנמצאו על ידי החוקרים בכמות שתהיה נכונה לבריאות לטווח ארוך של צמחי מים. 14 הרכיבים המרכיבים את תהליכי הדישון העיקריים הם:

אשלגן - סינתזה של חלבונים, איזון מים, הפעלת אנזים. בורון - ייצור כלורופיל, פריחה, צמיחת השורשים, תפקוד התא. פחמן - נדרש עבור כל תרכובות אורגניות. סידן - יציבות, הפעלת אנזים, תגובת התא לגירויים. כלור – איזון מים, פוטוסינתזה. נחושת - רכיב של אנזימים המשמש לתגובות המתרחשות במהלך הפוטוסינתזה. ברזל - נדרש עבור פוטוסינתזה, ולחיזוק הצבע האדום בצמחים. מגנזיום - רכיב של כלורופיל, הפעלת אנזימים. מנגן - גיבוש חומצות אמינו, הפעלת אנזימים. מוליבדן וקובלט - נדרש לצמצום חנקתי. ניקל - הפעלה אנזימית, עיבוד חומר חנקני. גופרית - מרכיב של חלבונים המעורבים בניצול המזין של הצמיחה. אבץ - ייצור כלורופיל, הפעלת אנזימים.
 
שימו לב כי חמצן, מימן, זרחן וחנקן נדרשים גם לדישון הקבוע. הניסיון הנרחב שלנו עם גידול אקווריומי צמחייה הובילה אותנו להאמין כי את חומרי הדישון המזינים יש להוסיף ישירות אל האקווריום בצורה קבועה ומבוקרת. 
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
JBLדשן נוזלי JBL Ferropol
תרכובת דשן נוזלית עשירה בחומרי הזנה לצמחי מים. התרכובת מיועדת לספיגת החומרים דרך העלים. מכיל את כל היסודות והמינרליים החיוניים בצורה זמינה במיוחד לצמחים כולל ברזל, אשלגן ועוד . אינו מכיל פוספאט וניטראט. התכשיר מטפל באובדן צבע בצמחים (כלורוזיס) וחוסר באשלגן.
35 ₪
JBLדשן JBL ProScape NPK Macroelements
דשן נוזלי המכיל פוספט (P), חנקן (N) ואשלגן (K) 
99 ₪
JBLדשן JBL ProScape N Macroelements
דשן המכיל חנקן (N)
99 ₪
JBLדשן מגנזיום JBL ProScape Mg Macroelements
דשן נוזלי המכיל מגנזיום (Mg) לצמחי מים באקווריום 
95 ₪
JBLדשן JBL ProScape K Macroelements
דשן נוזלי המכיל אשלגן טהור (K) 
69 ₪
JBLדשן JBL ProScape P Macroelements
דשן המכיל פוספט (P)
69 ₪
JBLדשן בסיסי JBL ProScape Fe + Microelements
תוסף דישון כללי לאקווריומי צמחיה , מכיל את כל הרכיבים הדרושים לגדילה אופטימלית של צמחיית אקווריום, הדשן מכיל ברזל וכן את כל המיקרו אלמנטים הנצרכים ע"י צמחים על בסיס קבוע. מומלץ להוסיף בנפרד ניטראט, פוספאט, מגנזיום ואשלגן. 
99 ₪
JBLדשן 20 כדורים JBL 7+13 Kugeln
דשן מוצק בכדורים תרכובת דשן עשירה בחומרי הזנה להזנה ארוכת טווח של שורשי הצמחים. התרכובת מכילה ברזל, יסודות ומינרליים חיוניים אחרים בצורה זמינה במיוחד לצמחים. לא מכיל פוספטים וניטראטים המעודדים צמיחת אצות.

תכולה: 20 כדורי דשן

הוראות שימוש: כדור אחד או יותר באזור השורש של הצמח פעם בשנה.
79 ₪
SeachemSeachem Flourish Excel
פלוריש אקסל הינו מקור לפד"ח אורגני זמין למערכות הביולוגיות. פד"ח זה לרוב מקורו מדו תחמוצת (CO2) אך יכול להגיע גם מתרכובות אורגניות פשוטות. פלוריש אקסל תומך בצריכת הצמח בברזל. המוצר לא מכיל ניטראט או פוספאט.
79 ₪
SeachemSeachem Flourish
דשן פלוריש הינו תוסף איכותי ומקיף לאקווריומי צמחייה. המוצר כולל מגוון עשיר של יסודות קורט וחומרי מזון לצמחייה.
79 ₪
Seachemתוסף ברזל Seachem Flourish Iron
תוסף ברזל עבור אקווריום צמחיה
79 ₪