תרופות

 
 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[1]
[1]
[5]
מותגים
[3]
[3]
Apiמלח לאקווריום API Aquarium Salt 454G

מלח לאקווריום מים מתוקים מיוצר ממלח ים שהתאדה ומהווה מוצר חובה לאקווריום שלכם! המלח מקדם את בריאות הדגים על ידי שיפור תפקוד הזימים, ומקל על נשימה של דגים. המלח גם מספק אלקטרוליטים חיוניים שדגים צריכים כדי להגיע לשיא צבעוניות וחיוניות. אלקטרוליטים אלה עלולים ללכת לאיבוד בכל פעם שתבצעו שינוי מים חלקי, ויהיה צורך לחדש אותם, עוזר בחיטוי והבראה של דגים חולים או עם פצעים. טבעי לחלוטין תוצרת API ארה"ב 

הוראות שימוש : 1 כפית שטוחה לכל 20 ליטר מים בעת הפעלת אקווריום חדש, ובכל פעם שתבצעו שינוי מים

49 ₪
Apiנגד סטרס Api Stress Coat

Stress Coat הינו תכשיר המעודד דגים לפתח שכבת ריר שתגן עליהם. המוצר יקל על הדג בפני "סטרס" (עקה) ויהפוך אמוניה לבלתי רעילה. המוצר נקשר לאזורים הפגועים והחבולים בדגים, או לפצעים פתוחים ומעודד ריפוי. כמו כן מפחית את הסיכויים לזיהומים ראשוניים ומשניים. המוצר מתאים לשימוש בשילוב כל סוגי התכשירים. המוצר אינו משפיע על חומציות המים לא מנטרל מחליפי יונים או סותם מסננים  ביולוגיים.

החל מ - 79 ₪
SeraSera Ectopur

תכשיר נגד מחלות חיצוניות של דגים כגון אקטופזיטים, חיידקים וזיהומים פטרייתיים. התכשיר מכיל תערובת מלחים המשחררת חמצן לטיפול במצבי לחץ ולתמיכה היעילה בטיפולי מחלות חיצוניות.  מתאים לטיפול ב 650 ליטר. תוצרת סרה גרמניה. 

89 ₪
SeraSera Baktopur

תכשיר נגד זיהומים חיידקיים כגון ריקבון פה וריקבון סנפירים, ריקבון זימים וכן זיהומים על ידי חיידקי אירומונס או פסאודומונס. התכשיר מחטא ומעודד החלמה. ניתן להשתמש בטיפול גם במקרה של זיהום על ידי טפילים אקטופאריים כגון עלוקות דגים, כיני דגים או סרטנים טפילים הפוגעים בזימים, כדי למנוע זיהומים משניים בכתמי העור הפגועים.לטיפול עד 1,000 ליטר. תוצרת סרה גרמניה. 79 ₪
SeraSera Mycopur

תכשיר נגד פונגוס, נלחם ביעילות בזיהומים פטרייתיים (Mycosis) ניתן להשתמש במתכשיר גם במקרה של פציעות חיצוניות וכן נגד בעיות עור וקשקשים. לטיפול עד 800נ ליטר. תוצרת סרה גרמניה. 


79 ₪