מנורת uv לאקווריום

 
בכדי להבטיח את ניקיונם, צלילותם ואיכותם של המים שבאקווריום, משתמשים מגדלי הדגים במסננים שונים. מנורת uv לאקווריום, הוא פילטר - מסנן יעיל במיוחד אשר מבטיח חיסול של בקטריות שאינן נראות לעין ומונע התפתחות של אצות אשר עשויות להעכיר את צבע המים ולפגוע בצלילותם. הכנסת קרני UV לאקווריום אינה מסוכנת לדגים, משום שמדובר באנרגיה דומה לאנרגית השמש. עם זאת, מומלץ להפעיל פילטר UV לאקווריום במשך ארבע שעות לכל היותר מידי יום.
 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[11]
[1]
מותגים
[5]
[4]
[4]
[2]
משלוח תוך 3 שעות
TMCTMC Vecton 600 25W
מסנן UVC מקצועי תוצרת TMC אנגליה עם 36 חודשי אחריות, בעוצמה של 25W כולל נורה, מיועד לטיהור מים ירוקים והפחתת חיידקים מזיקים, עיצוב קומפקטי חדש המיוצר מפוליקרבונט שקוף העמיד בפני קרינה. התקנה קלה הודות למגוון רחב של אביזרי חיבור כולל מחברי ברך. שיטת סינון יחודית למוצר המשאירה את המים זמן ממושך במערכת לקבל 100% אפקטיביות בטיהור המים. המכשיר כולל שנאי ונורה מקורית. 
 
מידות: 125* 75* 525 מ"מ
צריכת חשמל: 25 וואט
חיבור כניסה: 1/2", 5/8", 3/4", 1"
מקסימום קצב העברת מים: 3000 ל/ש
 
1490 ₪
משלוח תוך 3 שעות
OaseOase Vitronic 11W
מסנן UVC בעוצמה של 11W כולל נורה, תוצרת אואזה גרמניה לחיסול אצות (מים ירוקים) והפחתת חיידקים מזיקים, לחצן לשחרור מהיר עבור החלפת נורה בצורה קלה וניקיון של זכוכית הקוורץ, התקנה קלה הודות למגוון רחב של אביזרי חיבור.  
985 ₪
משלוח תוך 3 שעות
OaseOase Vitronic 18W
מסנן UVC בעוצמה של 18W כולל נורה, תוצרת אואזה גרמניה לחיסול אצות (מים ירוקים) והפחתת חיידקים מזיקים, אפשרות להתקנה ישירה על מסנני BioSmart, חלון לבדיקת תפקוד חזותי של הנורה, לחצן לשחרור מהיר עבור החלפת נורה בצורה קלה וניקיון של זכוכית הקוורץ, התקנה קלה הודות למגוון רחב של אביזרי חיבור.  
1590 ₪
משלוח תוך 3 שעות
OaseOase Vitronic 24W
מסנן UVC בעוצמה של 24W כולל נורה, תוצרת אואזה גרמניה לחיסול אצות (מים ירוקים) והפחתת חיידקים מזיקים, אפשרות להתקנה ישירה על מסנני BioSmart, חלון לבדיקת תפקוד חזותי של הנורה, לחצן לשחרור מהיר עבור החלפת נורה בצורה קלה וניקיון של זכוכית הקוורץ, התקנה קלה הודות למגוון רחב של אביזרי חיבור.
1790 ₪
משלוח תוך 3 שעות
OaseOase Vitronic 36W
מסנן UVC בעוצמה של 36W כולל נורה, תוצרת אואזה גרמניה לחיסול אצות (מים ירוקים) והפחתת חיידקים מזיקים, אפשרות להתקנה ישירה על מסנני BioSmart, חלון לבדיקת תפקוד חזותי של הנורה, לחצן לשחרור מהיר עבור החלפת נורה בצורה קלה וניקיון של זכוכית הקוורץ, התקנה קלה הודות למגוון רחב של אביזרי חיבור.
1990 ₪
משלוח תוך 3 שעות
OaseOase Vitronic 55W
מסנן UVC בעוצמה של 55W כולל נורה, תוצרת אואזה גרמניה לחיסול אצות (מים ירוקים) והפחתת חיידקים מזיקים, חלון לבדיקת תפקוד חזותי של הנורה, לחצן לשחרור מהיר עבור החלפת נורה בצורה קלה וניקיון של זכוכית הקוורץ, התקנה קלה הודות למגוון רחב של אביזרי חיבור.
2390 ₪
JEBAOJEBAO UVC-18W
מערכת סינון UVC לבריכות נוי בעוצמה של 18W כולל נורה, ושנאי מקורי, המערכת עם צריכת חשמל נמוכה, ומיועדת לעבודה של 24 שעות ביממה או באמצעות שעון לפרקים משתנים. 
695 ₪
TMCנורה UVC למסנן - 4 פינים
נורה UVC למסנן UV מסוג PL עם 4 פינים תוצרת TMC אנגליה עוצמה: 55W - 11W
החל מ - 199 ₪
JEBAOJEBAO UVC-36W
מערכת סינון UVC לבריכות נוי בעוצמה של 36W כולל נורה, ושנאי מקורי, המערכת עם צריכת חשמל נמוכה, ומיועדת לעבודה של 24 שעות ביממה או באמצעות שעון לפרקים משתנים. 
967 ₪
משלוח תוך 3 שעות
JEBAOJEBAO UVC-11W
מערכת סינון UVC לבריכות נוי בעוצמה של 11W כולל נורה, ושנאי מקורי, המערכת עם צריכת חשמל נמוכה, ומיועדת לעבודה של 24 שעות ביממה או באמצעות שעון לפרקים משתנים. 
595 ₪
JEBAOJEBAO UVC-55W
מערכת סינון UVC לבריכות נוי בעוצמה של 55W כולל נורה, ושנאי מקורי, המערכת עם צריכת חשמל נמוכה, ומיועדת לעבודה של 24 שעות ביממה או באמצעות שעון לפרקים משתנים. 
1090 ₪