האקדמיה לדגי נוי

 

אנחנו שמחים להציג לכם קורס אונליין מקצועיים ומקיפים במגוון נושאים. את הקורסים העברנו למאות חובבים ברחבי הארץ במסגרת " האקדמיה לדגי נוי " ואנחנו מעניקים אותו ללא עלות לעוקבים שלנו. הירשמו עכשיו לאקדמיה וקבלו גישה מלאה לכל הקורסים וההרצאות - מספר המקומות מוגבל - הזדרזו להירשם. 

 

הירשמו עכשיו לאקדמיה לדגי נוי - ההרשמה חינם! 

 
קורס אונליין למתחילים - הקמת אקווריום ב- 4 צעדים

 

אקווריום הדגים הטרופי - אקווריום מים מתוקים בטמפרטורה קבועה - הוא הנפוץ ביותר כיום לגידול ביתי. עניין זה נובע מכמה סיבות: המבחר הגדול ביותר של דגי הנוי אשר עומדים לרשות המגדל, לצד הקלות והפשטות היחסית שבאחזקת אקווריום דגים טרופי.

קורס אונליין למתחילים - הקמת בריכות נוי ב-3 שלבים

 

קורס אונליין להקמת בריכות נוי יעזור לנו להבין את הסודות המקצועיים להקמת בריכת נוי בצורה המקצועית והקלה ביותר בשלושה שלבים פשוטים ליישום.

קורס אונליין למתקדמים - כימיה של המים
 
בכדי להבין מהי הכימיה של המים ראשית צריך להבין שהמים הם מערכת ביולוגית בעלת איזון עדין, אשר חייבת להישמר בכדי לאפשר חיים איכותיים ובריאים עבור הדגים. לא אחת, נוכל להבחין בבעיה במים בקלות, בין אם כאשר הדגים אינם פעילים כבעבר לא אוכלים כראוי, סובלים ממצוקה נשימתית ועוד.
קורס אונליין למתקדמים - תזונת דגי הנוי באקווריום ובבריכה
 
אקווריום ובריכת הנוי הם מערכות מים אשר למעשה מנתקות את דגי הנוי מהסביבה ומהטבע. ככאלו, הן גם מנתקות את מקורות המזון הטבעיים של הדגים, מה שהופך אותנו, המגדלים, לספק העיקרי (ולעיתים היחיד) של המזון שהם אוכלים.
קורס אונליין למתחילים - תחזוקת אקווריום
קורס אונליין מקצועי ומקיף במגוון נושאים הקשורים לתחזוקת אקווריום מים מתוקים.
קורס אונליין למתקדמים - הקמת אקווריום צמחייה
 
הבנה בסיסית והתמקדות בכמה מהדרישות הבסיסיות של צמחי מים יהפכו כל אקווריום דגי נוי רגיל ליצירת אומנות של ממש! תאורה מתאימה, מצע מתאים, ורמת CO2 של 10-20 PPM צריך לעשות את העבודה ברמה גבוהה עבור אקווריום צמחיה משגשג.  
קורס אונליין למתקדמים - מחלות דגים באקווריום ובבריכה
 
מחלות הן חלק בלתי נפרד מחיינו על פני כדור הארץ. כל בעלי החיים סובלים ממחלות, בין אם על פני היבשה או במים. ישנן כיום עשרות רבות של מחלות דגים הידועות לאדם, ביניהן כאלו שמאפיינות סוגים מסוימים של דגים ואחרות שנפוצות בקרב זנים מסוימים. 
אזורי מחייה של דגי הנוי
קורס אונליין מקצועי ומקיף בנושא אזורי מחייה לדגי נוי לאקווריום מים מתוקים ומלוחים.
קורס אונליין למתקדמים - הקמת אקווריום מים מלוחים
 
אקווריום מים מלוחים הוא אחד האוצרות הגדולים ביותר שיכול אדם להכניס לביתו. אנו לא מזלזלים כמובן, באקווריומים ה'קלאסיים', בעלי המים המתוקים, אך אקווריום מים מלוחים הוא ללא ספק קפיצת מדרגה - אל ממלכת מים מופלאה המזכירה במובנים רבים את מעמקי הים והאוקיינוס. 
דגי נוי
קורס אונליין מקצועי ומקיף בנושא סוגי דגים לאקווריום מים מתוקים ומלוחים ודגי נוי לבריכות
קורס אונליין למתקדמים - רביית דגים
 
ממלכת הדגים הביתית, האקווריום, מוקמת תוך הקפדה על ערכים ועל נתונים רבים, מתוך מטרה אחת עיקרית: לדמות את סביבת האקווריום לסביבה הטבעית של הדגים שנמצאים בו, כדי לאפשר להם לשגשג ולגדול כראוי.