בניית אקווריום

בניית אקווריום
 
 
בניית אקווריומים לפי מידה ובהתאמה אישית מבטיחה להוסיף יוקרה לכל חלל. לחברת בית הובי ניסיון של כ-45 שנים בייצור, בהתקנה ובתחזוקה של אקווריומים כאלו, ללקוחות פרטיים, לחברות ולמוסדות ציבוריים.
 
מקצוענות היא מילת המפתח
אנשי בית הובי, מומחי אקווריומים בעלי ניסיון של שנים, הם אנשי מקצוע מיומנים אשר עברו את כל ההכשרות הנדרשות כדי לייצר עבורכם אקווריומים מיוחדים לפי מידה. מלאכת הבנייה נעשית במסגרת שיתוף פעולה בין מומחים לעיצוב אקווריומים לבין מעצבי פנים מנוסים ומוכשרים, במטרה ליצור יחד מוצר יפהפה אשר משתלב נפלא בסביבתו ויוצר מראה מושלם מאין כמותו. היכולות הגבוהות של כל אחד מאנשי המקצוע אשר לוקחים חלק בפרויקט מבטיחות כי אין דבר שנחשב בלתי אפשרי מבחינתנו. חשוב לנו עד מאוד לשמוע את דעתו של הלקוח – הדעה שלכם - ולמעשה, מבחינת בעלי המלאכה שלנו זהו הדבר החשוב ביותר בכל פרויקט מסוג זה.

'תופרים' אקווריום למידותיכם, מכל בחינה שהיא
אנחנו מקפידים להתייעץ איתכם בכל שלב משלבי הפרויקט, ולבנות עבורכם את האקווריום המושלם בעיניכם. לצורך כך נשוחח איתכם ונתייעץ כבר בתחילת הפרויקט, כדי להבין מהו החלום שלכם, מהי התוצאה הסופית המתבקשת וכמובן – מהו התקציב שעומד לרשותכם. בהתאם לפרטים אלו נחליט על כל פרטי העבודה, החל בשלב בחירת החומרים ועד לשלב הגימורים. היתרון שלנו הוא בגיוון, והוא זה שמאפשר לכם לבנות יחד איתנו כל אקווריום שתרצו, מכל בחנה שהיא.

לא רק מתכננים ובונים – גם מתקינים ומלווים
אנחנו בבית הובי מקפידים להציע ללקוח את השירות המקיף ביותר שיש, ולכן לא רק נבנה עבורו את האקווריום, אלא גם נקים אותו ונתקין אותו בביתו. בדרך זו נבטיח שהאקווריום יפעל כראוי ויעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים בעולם גידול הדגים. אנו נדאג שכל התהליך יושלם במהירות האפשרית, ונעזוב את ביתכם רק לאחר שנוודא שהכול פועל כשורה.

חושבים על התמונה השלמה
כאשר אדם מזמין אקווריום לפי מידה מחברת בית הובי, הוא יודע שיקבל הרבה יותר מאשר אקווריום. בזמן התכנון והבנייה אנו לוקחים בחשבון שיקולים כוללים שאינם נוגעים ישירות למלאכת הבנייה והעיצוב, כמו שיטות לתחזוקה פשוטה של האקווריום, המקום שבו הוא אמור להיות מוצב ועוד – כדי להבטיח שתשקיעו כמה שפחות זמן בתחזוקה וכמה שיותר זמן בהנאה מגידול הדגים.
 
עם השנים ליטשנו ושיפרנו את תהליך בניית האקווריומים בבית הובי ללא הפסקה, מתוך שאיפה להעניק לכם מוצר מעוצב בקפידה, איכותי מאין כמותו ומפואר בכל קנה מידה. 
 
 
 
 

לצפייה בתיק עבודות