אקווריומים מעוצבים לעסק

אנחנו מתמחים בבניית אקווריומים
מעוצבים בהתאמה אישית

מה אנחנו מציעים

פתרון כוללפתרון כולל
כבר מעל 50 שנה אנחנו מספקים פתרון כולל של בניה, הקמה ותחזוקה של אקווריומים
שירות אישישירות אישי
המומחים שלנו ילוו אותך באופן אישי החל מעיצוב האקווריום דרך בחירת דגי הנוי ועד התחזוקה השוטפת
מערכות מתקדמותמערכות מתקדמות
בעזרת טכנולוגיות חדשות אנו יכולים להפוך את התחזוקה לאוטומטית

אנחנו במספרים

0
שנות ותק
0
אקווריומים שבנינו
0
דגי נוי
0
לקוחות

ממליצים עלינו

 

לייעוץ מקצועי ללא עלות

 
 

אקווריומים מעוצבים לעסק

 
האקווריום במרחב העסקי הינו אלמנט עיצובי מרשים, היוצר אווירה תת מימית קסומה ושליוה, עבור הלקוחות והעובדים.  אנו נתאים את האקווריום לאווירה ולסגנון הייחודי של העסק שלך, יחד איתך ועם מעצב הפנים או האדריכל שלך. לאקווריומים שלנו מערכות אוט' מתקדמות לאפס תחזוקה, אחריות מלאה עד 10 שנים, אפשרות לתוכנית ליסינג חודשית

 

אקווריומים מעוצבים למשרד


בעידן בו רבים מאיתנו מבלים שעות ארוכות במשרד, קיימת חשיבות רבה לעיצוב סביבת עבודה נעימה ונוחה, שמעודדת יצירתיות. עיצוב נכון של משרד לוקח בחשבון נתונים כמו גודל החלל, מספר העובדים בו, הצורך בפרטיות או בתקשורת בין העובדים ועוד.

על מנת לייצר עיצוב מזמין, יש לתת תשומת לב מיוחדת ליצירת חללי אירוח כגון פינות קפה, חדרי ישיבות ואזורי המתנה, ולשלב בהם אלמנטים שמשרים נינוחות. שילוב של אקווריום בקו העיצובי של המשרד מסייע בדיוק לאווירה זו, ומוסיף למשרד טאץ' מרשים ויוקרתי.
הימצאות האקווריום במשרד משפיעה על מצב רוחם של העובדים והלקוחות כאחד, שכן הצפייה בצמחיה ובבעלי החיים מהווה אתנחתא מרגיעה מלחצי העבודה, מסייעת לריכוז ומעודדת מחשבה יצירתית. המים הזורמים נחשבים כמטהרים מאנרגיות שליליות, ועל פי תורת הפנג שווי אף מביאים ליושבי המקום שגשוג ושפע.

חשוב להקפיד על בחירת המיקום הנכון לאקווריום במשרד ועל תחזוקה שוטפת לדגים ולצמחיה שבו. לשם כך מספקת אקווה סטודיו לחברות ולמשרדים חבילת שירותים כוללת - לעיצוב האקווריום, התקנתו והטיפול בו.


אקווריומים מעוצבים לחלל מסחרי


עיצוב של חלל מסחרי המיועד לשירות לקוחות, מכירה או הסעדה דורש תכנון חכם ויצירתי במיוחד. על העיצוב לתמוך במטרה המסחרית, תוך יצירת חוויה ייחודית ללקוח, שתנעים את זמנו בחלל ותגרום לו להרגיש נינוח ומשוחרר.

בתכנון העיצוב יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים, כגון תנועת הלקוחות אל המקום ומחוצה לו, משיכת תשומת הלב של הלקוחות לחלקים מסוימים בחלל, הצנעת אזורים אחרים ועוד.

אקווריומים מעוצבים שמשתלבים בקו העיצובי של חלל מסחרי מהווים פיתרון עיצובי יצירתי ואפקטיבי במיוחד. הוא חסכוני במקום מכיוון שהוא משתלב בקירות או באבזור הקיים, ובו בזמן מהווה אטרקציה צבעונית מרהיבה. הימצאותו של אקווריום בבית העסק ידועה כתורמת להפגת מתחים ולחץ בקרב הלקוחות והעובדים כאחד, והוא מסייע ליצירת אווירה נינוחה ונעימה. 
 
לחברת בית הובי אונליין ניסיון של מעל 50 שנים בייצור, בבניה ובהתקנה של אקווריומים בהתאמה אישית, ללקוחות פרטיים, וללקוחות עסקיים, אנו מספקים פתרון כולל מהאקווריום, דרך המערכות הנלוות לו כולל עיצוב והכל במקום אחד ובהתאמה מלאה