אקווריומים מעוצבים לאדריכלים ומעצבים

אנחנו מתמחים בבניית אקווריומים
מעוצבים בהתאמה אישית

מה אנחנו מציעים

פתרון כוללפתרון כולל
כבר מעל 50 שנה אנחנו מספקים פתרון כולל של בניה, הקמה ותחזוקה של אקווריומים
שירות אישישירות אישי
המומחים שלנו ילוו אותך באופן אישי החל מעיצוב האקווריום דרך בחירת דגי הנוי ועד התחזוקה השוטפת
מערכות מתקדמותמערכות מתקדמות
בעזרת טכנולוגיות חדשות אנו יכולים להפוך את התחזוקה לאוטומטית

אנחנו במספרים

0
שנות ותק
0
אקווריומים שבנינו
0
דגי נוי
0
לקוחות

ממליצים עלינו

 

לייעוץ מקצועי ללא עלות

 
 

אקווריומים מעוצבים לאדריכלים ומעצבים

 
שימוש במערכות מים ובאקווריום ככלי עיצובי הוא אחד הטרנדים החמים בתחום העיצוב באירופה ובארצות הברית. מגמה זו הולכת יד ביד עם שילוב של אלמנטים ירוקים, אקולוגיים וטבעיים בעיצוב הבית והעסק.

אנו בבית הובי מאפשרים לכם אדריכלים ומעצבים לשלב את הטבע הימי בסל הפתרונות העיצוביים שאתם מספקים ללקוח, ולספק פתרונות עיצוב מדהימים בפרויקטים הבאים שלכם

 

אקווריומים מעוצבים - מעצבים במים


עולם עיצוב הפנים והאדריכלות משנה בשנים האחרונות את פניו, כאשר הגבולות בין הפנים לחוץ הולכים ומיטשטשים. הטבע על כל רבדיו השונים – מים, צמחיה ובעלי חיים, הופך לחלק אינטגרלי מהבית, ומספק השראה לפתרונות עיצוביים יוצאי דופן. בין השאר מתפתח טרנד האקווריומים המעוצבים, שמשתלבים בקונספט העיצובי הכולל ומהווים יצירת אמנות חיה ודינאמית.

החידושים העדכניים בתחום מאפשרים יצירת אקווריומים מעוצבים שמדמים במדויק את העולם המרהיב שמתחת לפני האוקיאנוס, ומאפשרים לנו לחוש לרגע בעולם אחר, ססגוני ומרתק.

בעולם, בתי עסק רבים כגון בתי מלון, מסעדות ואתרי נופש בוחרים להציב אקווריום מעוצב במיקום בולט, שמהווה אטרקציה ממגנטת עבור כל מי שנכנס לחלל. במקביל, תופסת מגמה זו פופולריות גם בבתים פרטיים, במשרדים ובחללים מסחריים. 
יתרונותיו של אקווריום אינם אסתטיים בלבד – להתבוננות בתנועת הדגים ובצמחיה יש אפקט מרגיע ומפיג מתחים, ונוכחותו מסייעת ביצירת אווירה נינוחה ומצב רוח מרומם.

​אנו מזמינים אתכם, מעצבים, אדריכלים, ארכיטקטים ואנשי עיצוב והום-סטיילינג לקבל אצלנו השראה וליצור עמנו שיתופי פעולה שיספקו ערך מוסף ללקוחות שלכם.
 
לחברת בית הובי אונליין ניסיון של מעל 50 שנים בייצור, בבניה ובהתקנה של אקווריומים בהתאמה אישית, ללקוחות פרטיים, וללקוחות עסקיים, אנו מספקים פתרון כולל מהאקווריום, דרך המערכות הנלוות לו כולל עיצוב והכל במקום אחד ובהתאמה מלאה  
גלריית עבודות נבחרות
בגלרית העבודות שלנו תמצאו תצוגה של מגוון סוגי אקווריומים המחולקים על פי "עולמות מים" – כל עולם והסגנון העיצובי, בעלי החיים והצמחייה שמאפיינים אותו. כך תוכלו לבחור את הסגנון המתאים לכם ביותר ולקבל פתרון כולל ומקצועי.