אקווריום מעוצב לבית

אנחנו מתמחים בבניית אקווריומים
מעוצבים בהתאמה אישית

מה אנחנו מציעים

פתרון כוללפתרון כולל
כבר מעל 50 שנה אנחנו מספקים פתרון כולל של בניה, הקמה ותחזוקה של אקווריומים
שירות אישישירות אישי
המומחים שלנו ילוו אותך באופן אישי החל מעיצוב האקווריום דרך בחירת דגי הנוי ועד התחזוקה השוטפת
מערכות מתקדמותמערכות מתקדמות
בעזרת טכנולוגיות חדשות אנו יכולים להפוך את התחזוקה לאוטומטית

אנחנו במספרים

0
שנות ותק
0
אקווריומים שבנינו
0
דגי נוי
0
לקוחות

ממליצים עלינו

 

לייעוץ מקצועי ללא עלות

 
 

 
אקווריום הממוקם במרחב הביתי מהווה תוספת עיצובית שמשדרגת את חוויית השהיה והאירוח בבית. הימצאות האקווריום בחלל הבית מסייעת ביצירת אווירה רגועה ונינוחה, ואף תורמת לריכוז גבוה וליכולת הלמידה של ילדים. עולם החי הימי – הדגים והצמחייה, ידוע באפקט הרוגע שהוא יוצר. בתרבויות רבות נחשבים מים זורמים למטהר אנרגטי, שמנקה את החלל מאנרגיות שליליות ויוצר אווירה נינוחה ונעימה.
 

אקווריום מעוצב בסלון

אקווריום הממוקם בסלון הבית מהווה תוספת עיצובית מרהיבה ומשדרג את חוויית הבילוי והאירוח בחלל המרכזי של הבית. ייעוץ מקצועי יסייע לכם לבחור את האקווריום המושלם במיקום המושלם – על אחד הקירות או במיקומים מפתיעים אחרים, תוך התחשבות בפרמטרים חשובים כמו תאורה, טמפרטורה ועוד. האקווריום יכול להשתלב בעיצוב המתוכנן בסלון מבחינת צורה, גודל וצבעוניות, או להוות פתרון עיצובי אטרקטיבי בפני עצמו.

אקווריום מעוצב בחדר השינה

לאקווריום בחדר השינה השפעה מרגיעה מאין כמוה – בסיומו של יום, לפני שהעיניים נעצמות וביקיצה אל בוקר חדש. האקווריום מקנה לחדר השינה תחושה של מקום מפלט מלחצי היומיום, בו אפשר להירגע ולנוח. בתרבויות רבות נחשבים מים זורמים למטהר אנרגטי, שמנקה את החדר מאנרגיות שליליות ויוצר אווירה נינוחה ונעימה.

אקווריום מעוצב במיקומים מיוחדים

מחפשים נגיעה עיצובית ייחודית ומפתיעה שתשדרג את החלל בבית בכמה רמות? תכנון חכם מאפשר לכם לשלב אקווריום במיקומים יוצאי דופן, למשל לאורך השיש במטבח, על התקרה במסדרון, מעל האמבטיה בחדר הרחצה או אפילו בתוך הכיור.
כאשר בוחרים אקווריום לבית, חשוב להיוועץ באנשי מקצוע שיסייעו לכם להתאים את הגודל והמיקום של האקווריום, תוך התחשבות בפרמטרים חשובים אור, טמפרטורה ועוד. בית הובי מספקים פתרון כולל לאקווריום הביתי, משלב העיצוב ועד לטיפול השוטף באקווריום, כך שדיירי הבית נהנים מפתרון עיצובי ייחודי ומראש שקט.
 
לחברת בית הובי אונליין ניסיון של מעל 50 שנים בייצור, בבניה ובהתקנה של אקווריומים בהתאמה אישית, ללקוחות פרטיים, וללקוחות עסקיים, אנו מספקים פתרון כולל מהאקווריום, דרך המערכות הנלוות לו כולל עיצוב והכל במקום אחד ובהתאמה מלאה