מזון לדגי בריכה

 
אתם מנסים להפוך את בריכת הנוי שלכם לסביבה שתדמה ככל האפשר את סביבת המחיה הטבעית של הדגים – כך גם בתחום המזון. את מזון הדגים שלכם עליכם להתאים לדגים אותם אתם מגדלים, בבית הובי תוכלו למצוא מזון לדגי בריכה המתאים במיוחד עבורם. מזון לדגי בריכה בצורת מקלונים, גרגירים ועוד, מחכה לכם, איכותי וטעים (תשאלו את הדגים) בבית הובי. כך תוכלו להעניק לדגים שלכם את התזונה המתאימה ביותר עבורם.

 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[8]
מותגים
[1]
[7]
משלוח תוך 3 שעות
Seraמיקס רויאל 10 ליטר / 2 קילו Sera Pond Mix Royal
מזון טבעי המתאים לכל דגי הבריכה. המזון מגיע מעורב בצורת מקלונים, פתיתים, גרגירים ועוד. והוא מכיל בתוכו את כל הרכיבים להם זקוקים הדגים: מינרלים, ויטמינים, וחומרים מייצבים. מזון זה מסייע להתפתחותם התקינה של הדגים ושומר על צבעם הטבעי. תוצרת SERA גרמניה
249 ₪
Seraפונד גרנולט 10 ליטר / 1.5 קילו Sera Pond Granulat
מזון דגים צף לדגי בריכות, אשר מתאים להאכלה לאורך כל ימות השנה. המזון מגיע בצורת מקלונים ומתאים לכל סוגי דגי הבריכה גם לדגים קטנים. המזון שומר על צורתו, כך שהוא אינו מזהם את המים בזמן ההאכלה. מכיל שלל רכיבים תזונתיים חשובים וקל לעיכול.
225 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraקוי פרופשיונל 2.2 קילו Sera KOI Professional
מזון גרגירים טבעי סופר פרימיום לדגי הקוי, מכיל ויטמינים ומינרלים לחיזוק המערכת החיסונית של הדגים, עשיר בפרוטאין התורם לגדילת דגי הקוי, מתאים לכל עונות השנה בארץ,  תכולה 2.2 ק"ג תוצרת SERA גרמניה.
225 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה קולור 1 ליטר / 170 גרם Sera Pond Color Sticks Nature
מזון לדגי זהב ובריכה מחזק צבע המורכב מגרגירים מעובדים בקפידה ללא צבעים וחומרים משמרים. מרכיבים יקרי ערך כמו קריל (4%), העשירים מאוד בקרוטנואידים טבעיים, תומכים בצבעוניות וטוהר הצבעים האופטימלי. ההרכב המאוזן והקל לעיכול ועשיר בחומצות שומן אומגה, ויטמינים, יסודות קורט ומינרלים תומך בהתפתחות בריאה, עמידות למחלות וחיות. מתאים כתזונה בריאה לאורך כל השנה. תוצרת סרה גרמניה.

39 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה לדגי זהב 1 ליטר / 300 גרם Sera Goldy Gran
מזון בסיסי לדגי זהב ללא צבעים וחומרים משמרים, בשל מרכיביו האיכותיים, כגון זחלים, חומצות שומן אומגה , המזון ניתן לעיכול מעולה ומספק אפילו את הגרסאות המהודרות והמתוחכמות ביותר עם כל החומרים המזינים הנדרשים. כך הדגים יגדלו חזק ללא פיטום ועמידות למחלות תוגבר. הגרגירים הצפים שומרים על צורתם ואינם מזהמים את המים.
79 ₪
משלוח תוך 3 שעות
Seraסרה קוי רויאל 1 ליטר / 320 גרם Sera Koi Royal Nature
מזון גרגירים בסיסי לדגי קוי המורכב מגרגירים מעובדים בקפידה ללא צבעים וחומרים משמרים. מרכיבים בעלי ערך כגון חומצות שומן אומגה תומכים בהתפתחות הבריאה ובעמידות למחלות. 4% ארוחה של זחלים משלימה את רשימת המרכיבים המורכבת בקפידה. בשל יחס הפחמימה המאוזן לעומת החלבון הוא ניתן לעיכול בקלות ומתאים מצוין לתזונה בריאה לאורך כל השנה. הדרישות של הקוי מתקיימות בצורה אופטימלית. הגרגירים הצפים שומרים על צורתם בצורה טובה במיוחד ואינם מזהמים את המים.

69 ₪
Seraסרה קוי קולור 1 ליטר / 320 גרם Sera Koi Color Nature
מזון גרגירים מחזק צבע לדגי קוי המורכב מגרגירים מעובדים בקפידה ללא צבעים וחומרים משמרים, ההרכב המאוזן האיכותי עם 10% ספירולינה, כמו גם שפע של קריל, עשיר בקרוטנואידים יקרי ערך, יסודות קורט, חומצות שומן אומגה וחלבונים מעכלים להפליא. הוא תומך בצבע אופטימלי של הקוי, בהתפתחותם ובחיותם. הדרישות של הקוי מתקיימות בצורה אופטימלית. הגרגירים הצפים שומרים על צורתם בצורה טובה במיוחד ואינם מזהמים את המים.
69 ₪
משלוח תוך 3 שעות
ProPondמזון לדגי בריכה 6 קילו ProPond
מזון לדגי בריכה גרגירים צפים בגודל 2 מ"מ, אריזת חסכון 6 קילו,  לצורך שמירה על טריות המזון האריזה מכילה 6 חבילות של 1 קילו כל אריזה בנפרד. מותאם לצרכי הדגים בכל עונות השנה מכיל ערכים תזונתיים התורמים להתפתחות הדג ולחיזוק המערכת החיסונית שלו.
399 ₪