סינון לפי מחיר
מחלקות
[1]
[3]

ATI

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
ATIגוף תאורה (T-5) לאקווריום ATI Sun Power
גוף תאורה (T-5) לאקווריום, כולל נורות T-5,  הגוף עמיד בפני חלודה, קל מאוד לשימוש, תוצרת ATI גרמניה.
4690 ₪
ATIתאורת לד לאקווריום ATI SIRIUS
תאורת לד לאקווריום ניתן לשליטה מלאה על ידי מחשב, כל אשכול LED  כולל ערוצי צבע הניתנים לתכנות באופן עצמאי, ניתן לייצר השפעה של זריחה ושקיעה אור ירח ועננות, הגוף עמיד בפני חלודה, קל מאוד לשימוש, תוצרת ATI גרמניה.
2790 ₪
ATIנורות לאקווריום ATI T5
יותר מ 17 שנים של תוצאות מוכחות מאז שהנורות של ATI נכנסו לשוק בשנת 2000. נורות ATI T5 משתמשים בטכנולוגיה האחרונה של phosphors (החומר שעושה את הצבע בנורה) וטכניקות ייצור נוספות לייצר נורות עם תפוקה גבוהה יותר, צבע טוב יותר, ויציבות מתמשכת. ניתן להשיג בגדלים של 24W - 80W ובחמישה צבעים שונים: אקטיניק, קורל פלוס, בלו פלוס, בלו ספיישל, ופורפל פלוס. תוצרת ATI גרמניה.
179 ₪
ATIחול לבן ATI FIJI WHITE SAND

חול פיג'י לבן טהור במיוחד, חול לבן לאקווריום מים מלוחים מורכב מ 99.6% סידן(קלציום) טהור ותרכובות מגנזיום והוא אחד החומרים הנקיים ביותר שניתן להשיג. כיוון שהחול טהור במיוחד הוא גם לבן במיוחד. הדבר מועיל מאוד לפיזור האור באקווריום.בדומה לטבע, אלמוגים מקבלים גם אור המוחזר מהחול ומתפזר באופן טבעי. המשקל הסגולי של החול גבוה במיוחד ולכן הוא יכול לעמוד בזרימות חזקות. 

 
119 ₪
ATIATI CORAL PLUS T5 - 39W-80W
נורה זו היא נורה כחלחלה המייצרת קרינה פוטוסינטזית אקטיבית (PAR) מקסימלית. הצבע הכחלחל מבליט את הפיגמנטים הפלורסנטים של האלמוגים. בנוסף, עוזר להפיק קרינה פוטוסינטזית שימושית (PUR) גבוה יותר. למרות הגוון הכחול של הנורה , אלמוגים אדומים יראו מעולה. קורל פלוס היא נורה שפותחה לאחרונה והצבע שלה הוא בין אקווה-בלו-ספיישל לבין בלו-פלוס. 
179 ₪
ATIATI AQUA BLUE SPECIAL T5 - 39W-80W
נורה זו משלבת תכונות של נורת ספקטרום מלא עם פיק של צבע כחול, שילוב זה מפיק טמפרטורת צבע של 15,000 קלווין. נורה זו ,תוכננה להאיץ גדילת אלמוגים ע"י הפקת קרינה פוטוסינטזית שימושית (PUR) גבוה עבור האלמוגים. נורה זה מומלצת כנורה בודדת או בשילוב עם נורות אחרות. נורה זו אידיאלית לאקווריומים גבוהים, להשגת עוצמת אור ולחיזוק כל הצבעים של דגים ודקורציות.
179 ₪
ATIATI BLUE PLUS T5 - 39W-80W
נורת בלו פלוס T-5 מפיקה אור כחול חזק (שיא הספקטרום ב 450 ננו מטר) מייצרת קרינה פוטוסינטזית אקטיבית (PAR) גבוה וספקטרום שמבליט צבעים כחולים באלמוגי SPS וצבעים זרחניים באלמוגים. נורה זו מומלצת בשילוב עם נורות מטאל הייליד או בשילוב עם נורות T5 אחרות.
179 ₪
ATIATI PURPLE PLUS T5 - 39W-80W
נורת פורפל פלוס T-5 משלבת תכונות של נורות בספקטרום מלא עם חיזוק של אדום וכחול, דבר שיוצר נורה עם ביצועי הארה מצויינים שעובדים מעולה בכדי להדגיש צבעים ורודים, סגולים ואדומים באקווריום. מומלצת בשילוב עם 2 נורות או יותר, למשל בשילוב עם בלו-פלוס ואקווה-בלו-ספיישל. לא מומלצת כנורה בודדת.
179 ₪
ATIATI ACTINIC T5 - 39W-80W
נורת אקטיניק T-5 מפיקה אור כחול-סגול שעוצב במטרה להדגיש ולחזק צבעים זרחניים. שיא הספקטרום ב-421 ננומטר. מומלצת בשילוב עם נורת מטאל הייליד או בקומבינציה עם מספר נורות T5 אחרות. לא מומלצת כנורה בודדת.
179 ₪
ATIתאורת לד לאקווריום ATI SIRIUS X4
תאורת לד לאקווריום ממוחשבת בעוצמה של 290 וואט, ניתן לשליטה מלאה על ידי מחשב, כל אשכול LED  כולל 4 ערוצי צבע הניתנים לתכנות באופן עצמאי, ניתן לייצר השפעה של זריחה ושקיעה אור ירח ועננות, הגוף עמיד בפני חלודה, קל מאוד לשימוש, מידות 65*36*4 תוצרת ATI גרמניה.
6490 ₪
ATIתאורת לד לאקווריום ATI SIRIUS X8
תאורת לד לאקווריום ממוחשבת בעוצמה של 580 וואט, ניתן לשליטה מלאה על ידי מחשב, כל אשכול LED  כולל 4 ערוצי צבע הניתנים לתכנות באופן עצמאי, ניתן לייצר השפעה של זריחה ושקיעה אור ירח ועננות, הגוף עמיד בפני חלודה, קל מאוד לשימוש, מידות 130*36*4 תוצרת ATI גרמניה.
11500 ₪
ATIתאורת לד לאקווריום ATI SIRIUS X6
תאורת לד לאקווריום ממוחשבת בעוצמה של 435 וואט, ניתן לשליטה מלאה על ידי מחשב, כל אשכול LED  כולל 4 ערוצי צבע הניתנים לתכנות באופן עצמאי, ניתן לייצר השפעה של זריחה ושקיעה אור ירח ועננות, הגוף עמיד בפני חלודה, קל מאוד לשימוש, מידות 99*36*4 תוצרת ATI גרמניה.
9500 ₪