סינון לפי מחיר

Continuum Aquatics

 Continuum Aquatics ארה"ב נוסדה על ידי חובבי אקווריומים, מהנדסים ויצרן מוצרי האקווריומים הוותיק ג'ק קנט. Continuum Aquatics ממשיכה את החיפוש אחר מוצרים חדשניים, באיכות הגבוהה ביותר. החברה פיתחה קו שלם של תוספים לאקווריום, תוספי תזונה מתקדמים, ויטמינים ומדיה לסינון לשמירה על סביבות אקווריום מים מתוקים ומלוחים. המוצרים מיועדים גם עבור לקוחות בתחילת הדרך עם האקווריום וגם לאקווריומים המתקדמים ביותר או לאקווריומים ציבוריים. מוצרי Continuum פותחו בחשיבה יסודית, נבדקו בעדינות, ונעשו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הקיימים בשוק. המוצרים תוצרת ארה"ב.

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Continuum AquaticsCONTINUUM FloraViv Reconstitute Ro

תערובת של כל היונים והמינרליים לעירבוב עם מים מסוננים

79 ₪
Continuum AquaticsCONTINUUM Micron

גרב מיקרונית "7 אמריקאית עשויה מחומר ייחודי ,שנשמר לאורך זמן ארוך מאוד, תפירות כפולות ולא הלחמה.

65 ₪
Continuum AquaticsCONTINUUM Membrane

ממברנה אמריקאית 100 גלון- ו - 200 גלון 

299 ₪
Continuum AquaticsContinuum Bacter clean-M
תוסף בקטריאלי 
136 ₪
Continuum AquaticsPower cleans-XL
מדייה על בסיס שרף הסופח רעלים, מומסים אורגניים, גזים רעילים ומתכות כבדות. מוריד רמות ניטראט, פוספאט ניטריט ואמוניה. מצליל מים, סופח ריחות ו "צבע מהמים" ניתן למחזור מספר רב של פעמים.
219 ₪
Continuum AquaticsBio viv-Garlic
תרכיז שום טבעי בתוספת ויטמין C להעשרת מזונות. שום ידוע כמחזק מערכת חיסון ומהווה תרופה טבעית כנגד פרזיטים. תוסף שום למזון מושך את הדגים לאכול ממנו.
119 ₪
Continuum AquaticsBio viv-BlackWater
תוסף המדמה את תנאי המים באקווריום לאלו הנמצאים בנהרות בעלי "מים שחורים" )בעיקר דרום אמריקה( עוזר להוריד בצורה טבעית ומתונה חומציות וקשיות המים. עוזר לרביה של דיסקוסים.
89 ₪
Continuum AquaticsPhos correx
מנטרל פוספאט בנוזל, מוריד רמות פוספאט באופן מיידי . תכשיר מרוכז ביותר.
176 ₪
Continuum AquaticsDiscus elements-T
תרכובת ייחודית של מיקרו וטרייס אלמנטים שהוכחו כחיוניים לדיסקוסים ושאר הדגים החיים באותם תנאי מים. תוסף זה מכיל רק רכיבים הנצרכים באופן קבוע ע"י הדגים או המערכת ע"י פילטרציה, ולכן חסרים במים.
89 ₪
Continuum AquaticsCaptiv Phos W
מדיה סופחת פוספאט וסיליקאט חזק ביותר מתאים לאקווריום מלוחים ומתוקים. פוספאט הוא בין הגורמים העיקריים לאצות במים וכן מהווה גורם לאיכות מים ירודה. 4/3 כוס מטפלים ב 400 ליטר!!
134 ₪
Continuum AquaticsReef basis KH buffer dry
תוסף אלקליניות באבקה, מעלה רמת באפריות תוך העלאת ערך ה- pH לרמה אופטימאלית עד 8.3. מכיל חומר ברמת ניקיון הגבוהה ביותר בלבד. KH הינו אחד מהמינרלים החיוניים ביותר לריפים.
119 ₪