סינון לפי מחיר

Brightwell Aquatics

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Brightwell AquaticsBact-Rox Nitrazex Brightwell Aquatics
מדיה ביולוגית טבעית בעלת שטח פנים גדול מאוד מדיה זו ייחודית בזה שהיא מיועדת לסילוק ניטראט מהאקווריום. מהווה אף כמדיה ביולוגית המהווה מקום להתבססות בקטריות ניטריפיקציה ודה-ניטריפיקציה לפירוק אמוניה, ניטריט וניטראט.
75 ₪
Brightwell AquaticsFlorin Clear Brightwell Aquatics
מצליל מים לבריכות נוי פועל באופן מיידי מיועד לטיהור המים מערפל וחוסר צלילות, התכשיר מתאים לשימוש עם דגים וצמחים ואינו פוגע בהם
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorinRedox Brightwell Aquatics
בקטריה וחמצן פעיל לפירוק הבוצה מקרקעית הבריכה, משפר באופן מידי איכות מים ירודה
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorinCarbonit-z Brightwell Aquatics
תערובת פחם חזקה ביותר הנועדה לשמור על איכות מים גבוהה בבריכות. עשוי פחם גרגרי, ייחודי ופעיל ביותר ,חסכוני במיוחד בשילוב עם זאוליט שסופח אמוניה לתקופה ארוכה. סופח: אמוניה ,ניטריט, ניטראט וכן כלור-אמין )דבר שאף פחם אחר לא סופח( הפחם מצליל מים, סופח רעלים, ריחות, "צבע" מהמים וחומרים אורגניים. הפחם מטפל ב כ 3500 ליטר!!
149 ₪
Brightwell AquaticsFlorinMulti Brightwell Aquatics
תוסף דישון כללי לצמחיית בריכות נוי, מכיל את כל הרכיבים הדרושים לגדילה אופטימלית של צמחיית הבריכה. הדשן מכיל את כל המאקרו אלמנטים וכן 09 מיקרו אלמנטים הנצרכים ע"י צמחים על בסיס קבוע.
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorinBac-s Brightwell Aquatics
תוסף בקטריאלי המבסס פילטרציה ביולוגית בבריכות חדשות , ומתחזק את הפילטרציה הביולוגית בשימוש קבוע וע"י כך משפר את איכות המים, מפרק רפש, מצליל את המים ומונע ריחות לא טובים, מוריד רמות נוטריינטים במים.
179 ₪
Brightwell AquaticsFlorinShade Brightwell Aquatics
תוסף המשפר את מראה הדגים בבריכה ע"י שינוי קל בצבע המים ,לצבע כחלחל ,מצליל את פניי המים ,מונע קצף,ומונע משמש ישירה לחדור ע"י כך עוזר להפחית אצות.
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorinBac-W Brightwell Aquatics
תוסף בקטריאלי המומלץ לשימוש בחורף, מבסס פילטרציה ביולוגית בבריכות חדשות , ומתחזק את הפילטרציה הביולוגית בשימוש קבוע וע"י כך משפר את איכות המים, מפרק רפש, מצליל את המים ומונע ריחות לא טובים, מוריד רמות נוטריינטים במים.
179 ₪
Brightwell AquaticsFlorinErase Brightwell Aquatics
תכשיר לריכוך המים בבריכות נוי מנטרל חומרים רעילים באופן מידי כגון כלור, כלור אמין , אמוניה ,ניטריט וניטראט. תוסף מרוכז ביותר. קל לשימוש.
119 ₪
Brightwell AquaticsBrightwell Aquatics - Remineraliz-P

תערובת של כל היונים והמינרליים כולל קשיחות כללי ( GH ), אלקליניטי ( KH ) וכל המינרלים העיקריים הנדרש לבריאות אופטימלית ואריכות ימים של דגי מים מתוקים, חסרי חוליות וצמחים . לעירבוב עם מים מסוננים שהוכנו על ידי אוסמוזה הפוכה, מיוחד לשימוש לגידול דגי דיסקוס ודגים מתוקים אחרים.

79 ₪
Brightwell AquaticsLugol's Brightwell Aquatics
תוסף יוד מרוכז ביותר לריפים. כמות יוד נכונה ברפים במבנים כה רבים שקשה אפילו למנות אותם, יוד למעשה משתתף ברוב התהליכים הביוכימיים הקורים באלמוגים. זהו אחד הצורות המרוכזות בעולם של יוד: טיפה לכל 133 ליטר!
119 ₪
Brightwell AquaticsFlorin-I Brightwell Aquatics
תוסף נוזלי של יוד המיועד לשרימפסים ולסרטנים. יוד הוא מרכיב חיוני בתהליך הנשלת "השריון"
49 ₪