סינון לפי מחיר
מחלקות
[2]
[1]

Brightwell Aquatics

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
-30 %
Brightwell Aquaticsפחם Carbonit-p Brightwell Aquatics
פחם פעיל איכותי ביותר בעל שטח פנים רחב מה שהופך אותו לאפקטיבי במיוחד. הפחם מתאים למלוחים ומתוקים. סופח חומרים רעילים וחומרים אנטי אורגניים מומסים באקווריומים. 250 גרם מטפלים ב- 850 ליטר מי אקווריום!
99 ₪
69 ₪
Brightwell Aquaticsפחם Purit Brightwell Aquatics
תערובות של פחם ייחודי בשילוב עם מספר סוגי שרף סינטטיים הפועלים לאורך זמן גדול מאוד. פעיל חצי שנה ואף יותר! 250 מ“ל מטפל ב 270-250 ליטר. סופח: אמוניה ,ניטריט, ניטראט ופוספאט! מצליל מים, סופח ריחות, "צבע" וחומרים אורגניים. מתאים לאקווריום מלוחים ומתוקים. מגיע עם גרב איכותית
119 ₪
Brightwell AquaticsBio Reef-Rock Brightwell Aquatics
מדיה ביולוגית שעוצבה ידנית לדמות סלעים לריף ומרינה או לציקלידים, החומר ממנו מורכב הסלע הינו בעל שטח הפנים הגדול ביותר האפשרי,בעל נפח של 120,000 מ"ר כמעט. הסלע למעשה מהווה כשטח לפילטרציה ביולוגית. סלע אחד מחזיק מערכת של עד 1600 ליטר, מכיל ארגונייט טהור דבר השומר על האלקליניות באקווריום, מוריד רמות ניטריט, ניטראט, אמוניה ופוספאט. מידות: 23*12*12 
275 ₪
Brightwell AquaticsFish Recover Fw Brightwell Aquatics
תרופה אנטי בקטריאלית טבעית על בסיס שמנים צמחיים שונים. לדגי מים מתוקים המטפלת ומונעת מחלות בקטריאליות שונות בהם: פצעים,זימים אדומים,ריקבון סנפירים,שכבה רירית לבנה וכן עכירות עין. מומלץ לשימוש בכל פעם שמוסיפים דגים חדשים, וכאשר חושדים שמתחילה מחלה.
89 ₪
Brightwell AquaticsRazor Fw Brightwell Aquatics
תכשיר על בסיס פולמימרי המיועד לנקות את האקווריום והדקורציה שבו (כולל צמחייה טבעית) מכל הרפש, הלכלוך, אצות קשות,ומזון שלא נאכל. הלכלוך שלא נעקל הופך קל יותר להורדה בצורה ידנית וע"י שאיבה. חומר זה מונע מלכלוך להצטבר. ניתן לשימוש באקווריום צמחייה אך לא בשרימפסיות. 
79 ₪
Brightwell AquaticsMicroBacter Brightwell Aquatics
תוסף בקטריאלי חדשני, הבונה פילטרציה ביולוגית באקווריומים. מכיל בקטריות אירוביות ואנאירוביות בתוספת אנזימים. ההרכב הייחודי אף מגביר את תהליך הניטריפיקציה והדה-ניטריפיקציה באקווריומים קיימים. מפרק אמוניה, ניטריט ניטראט ופוספאט במערכת האקווריום ומשפר את איכות המים
89 ₪
Brightwell AquaticsFlorinBacter Brightwell Aquatics
תוסף בקטריאלי חדשני הנועד בראש וראשונה לפרק רפש (חומר אורגני מוצק) מכיל בקטריות אירוביות ואנאירוביות בתוספת אנזימים. ההרכב הייחודי אף מגביר את תהליך הניטריפיקציה והדה-ניטריפיקציה באקווריומים קיימים. מפרק אמוניה, ניטריט ניטראט ופוספאט במערכת האקווריום ומשפר את איכות המים. קרא עוד
89 ₪
Brightwell AquaticsFlorin-I Brightwell Aquatics
תוסף נוזלי של יוד המיועד לשרימפסים ולסרטנים. יוד הוא מרכיב חיוני בתהליך הנשלת "השריון"
49 ₪
Brightwell AquaticsFlorin-PH Brightwell Aquatics
תוסף נוזלי המוריד את רמת החומציות באקווריומים, וכן את רמת הקשיות kh , תוסף זה בטוח לכל סוגי האקווריומים בהם צמחייה ושרימפסיות. נועד לבסס רמת חומציות לסוגי הדגים והצמחים השונים.
109 ₪
Brightwell AquaticsVitamarin-F Brightwell Aquatics
תוסף ויטמינים לדגי מים מתוקים, ניתן להעשיר בו את המזון, חיוני לדגים שעברו תקופת "סטרס" ולצורך רביית דיסקוסים
99 ₪
Brightwell AquaticsFaStart-F Brightwell Aquatics
תוסף ייחודי להתחלת תהליך ה "הסייקל" באקווריומי מים מתוקים וכן צמחייה, מבסס רמות נוטריינטים נכונות ומדוייקות להתחלת תהליך הביסוס הביולוגי במערכת. דורש מינון חד פעמי, ותוספת קבוע של של תוסף בקטריאלי.
79 ₪
Brightwell AquaticsCichlid Code Brightwell Aquatics
תוסף ייחודי לציקלידים המוסיף טרייס ומיקרו אלמנטים המצויים באגמי ציקלידים ונצרכים על בסיס קבוע, הוכח כי אלמנטים אלו משפרים גדילה, צבע והתפתחות.
109 ₪