סינון לפי מחיר

Omega One

זה 20 שנה שחברת Omega One מספקת מזון לדגים המיוצר מדגי ים טריים בלבד, היישר מאלסקה. החברה הוקמה על ידי שני אחים בעיר סיטקה שבאלסקה, ומאז הם מקפידים שאנשי החברה ידוגו את הדגים ויבחרו אותם בעצמם, כדי להבטיח איכות גבוהה בכל מוצר. המזון של חברת Omega One מוכן מדגים רבים אשר נמצאים במים המקיפים את אלסקה: סלמון, הליבוט, שרימפס ועוד, שמהם מוכנים מגוון מוצרי מזון איכותיים לדגים, עשירים בחלבון. כיום מוצרי החברה משווקים ב־25 מדינות, והיא מספקת גם מוצרים משלימים לגידול דגי נוי.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Veggie Rounds
מזון טבליות צמחי לדגי נקאי. המזון מכיל את מקור המזון הטבעי הטוב היותר עבור הדגים הצמחוניים הניזונים מהקרקע , המזון מכיל אצה ימית טבעית שנאספה בקרקעית האוקיינוס באלסקה וספירולינה טבעית.
 
135 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Blood Worms

תולעי דם קפואות מיובשות. המזון נארז בטכנולוגיה החדשנית ביותר דבר המבטיח האכלה בטוחה בתולעי דם ללא בקטריות. המזון מיועד כתוספת שבועית או לדגים שמסרבים לאכול או כתוספת של חלבון למזון 

99 ₪
Omega OneOmega One Seaweed
אצה ימית טבעית, עשירה בויטמינים ומינרלים. האצה מיועדת להאכלה של דגים צמחוניים מתאים לדגי מים מתוקים ומלוחים
 
69 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Freeze Dried Brine Shrimp
ארטמיה בוגרת קפואה מיובשת,שנעשתה תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, דבר המבטיח האכלה בטוחה בארטמיה, ללא חשש מפרזיטים או בקטריות. האכלה בארטמיה משמשת כ "חטיף", לגרום לדגים שמסרבים לאכול, או כתוספת של חלבון למזון. 
 
79 ₪
Omega OneOmega One Veggie Mini Pellets
מזון גרגרים קטן השוקע לאט, זהו מזון ייחודי המתאים לשרימפסים, וכן להאכלה של דגים קטנים ואף דגי נקאי. המזון מכיל רכיבים צמחיים ובשריים באיכות הגבוהה ביותר. בהם אצה ימית וספירולינה טבעית וכן באומגה 6,3 אשר מחזקים את המערכת החיסונית של הדג.
 
59 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Shrimp Pellets
מזון "סטיקים" שוקע על בסיס שרימפס שלם טבעי בלבד ממימיי אלסקה. המזון מכיל חלבון "מדגי מים קרים" בלבד ולכן עשיר באומגה 6,3 אשר מחזקים את המערכת החיסונית של הדג. המזון מתאים לתזונת : ציקלידים "בשריים" גדולים, דגי מרינה גדולים וכן דגים הניזונים מהקרקעית כגון – קורידורסים ,ודגיי חתול למיניהם.
 
89 ₪
Omega OneOmega One Seaweed Clip
תופסן למזון אצות Seaweed נתפס בקלות על הזכוכית באקווריום. 
35 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One First Flakes
 מזון דפדפים ייחודי הנועד לקליטה של דגים חדשים וכמעודד תיאבון לדגים אחרי מחלה או סטרס בגלל רמות החלבון הגבוהות שלו המזון גם מתאים לגדילה מהירה של הדגים. המזון מועשר בשום לחיזוק המערכת החיסונית של הדגים, מתאים לדגי מים מתוקים ומים מלוחים
 
142 ₪
Omega OneOmega One kelp flakes
מזון דפדפים צמחי על בסיס המקור הצמחי הטוב ביותר אצה ימית טבעית שנאספת ממימי האוקיינוס באלסקה וכן ספירולינה טבעית, הגורמים לחיזוק צבעם של הדגים. המזון המיועד לדגי מים מתוקים ומלוחים "צמחוניים". (מבצע 2 + 1 חינם על כל מזונות Omega One ניתן לגוון מכל סוגי המזון שבמבצע)
 
85 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Marine Flakes
מזון דפדפים המיועד לדגי ריף ומרינה. מזון זה מאוזן מבחינת מרכיבים בשריים וצמחיים. המזון מורכב ברובו מדגים, שרימפסים ,אצות ים וספירולינה מהאוקיינוס הקר של אלסקה, הידועים בערכים התזונתיים שלהם. מזון זה מועשר בשום לחיזוק המערכת החיסונית מפני טפילים.
 
135 ₪
Omega OneOmega One Cichlid flakes
מזון דפדפים לציקלידים. זהו מזון ייעודי לציקלידים הניזונים מפני המים. המזון מכיל עור סלומון המכיל כמות רבה של בטא קרוטן המחזקים את צבעם של הדגים. עשיר באומגה 6,3 אשר מחזקים את המערכת החיסונית של הדג. (מבצע 2 + 1 חינם על כל מזונות Omega One ניתן לגוון מכל סוגי המזון שבמבצע)
 
69 ₪
Omega OneOmega One Color mini pellets
מזון גרגרים קטן מחזק צבע השוקע לאט, זהו מזון ייחודי המתאים לדגים קטנים וכן להאכלה של שרצים, וכן כמזון "פיטום". המזון עשיר באומגה 6,3 אשר מחזקים את המערכת החיסונית של הדג. המזון מכיל עור סלומון המכיל כמות רבה של בטא קרוטן המחזקים צבעם של הדגים. (מבצע 2 + 1 חינם על כל מזונות Omega One ניתן לגוון מכל סוגי המזון שבמבצע)
 
59 ₪