סינון לפי מחיר

Omega One

זה 20 שנה שחברת Omega One מספקת מזון לדגים המיוצר מדגי ים טריים בלבד, היישר מאלסקה. החברה הוקמה על ידי שני אחים בעיר סיטקה שבאלסקה, ומאז הם מקפידים שאנשי החברה ידוגו את הדגים ויבחרו אותם בעצמם, כדי להבטיח איכות גבוהה בכל מוצר. המזון של חברת Omega One מוכן מדגים רבים אשר נמצאים במים המקיפים את אלסקה: סלמון, הליבוט, שרימפס ועוד, שמהם מוכנים מגוון מוצרי מזון איכותיים לדגים, עשירים בחלבון. כיום מוצרי החברה משווקים ב־25 מדינות, והיא מספקת גם מוצרים משלימים לגידול דגי נוי.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Freshwater Flakes
מזון דפים לכל סוגי דגי הנוי המכיל מגוון רחב של מקורות תזונה ימיים איכותיים ביותר. המזון עשיר באומגה 6 ומכיל דגים שלמים המזון אינו מלכלך את המים.
 
135 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Super Color Flakes
מזון דפדפים הנועד לחזק את הצבע של כל דגי הנוי. המזון מכיל סלומון ובטא קרוטן המחזקים את צבעם של הדגים. המזון מאוזן ממרכיבים בשריים וצמחיים ומכיל חלבון מדגי מים קרים העשיר באומגה 3,6 שמחזקים את המערכת החיסונית של הדגים.
 
135 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One First Flakes
 מזון דפדפים ייחודי הנועד לקליטה של דגים חדשים וכמעודד תיאבון לדגים אחרי מחלה או סטרס בגלל רמות החלבון הגבוהות שלו המזון גם מתאים לגדילה מהירה של הדגים. המזון מועשר בשום לחיזוק המערכת החיסונית של הדגים, מתאים לדגי מים מתוקים ומים מלוחים
 
142 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Super Color Cichlid Pellets
מזון גרגירים לדגי ציקליד המזון נועד לחזק את הצבע הטבעי של דגי הציקליד. המזון מכיל סלומון ובטא קרוטן ומאוזן במרכיבים בשריים וצמחיים מתאים גם לדגים בררניים ביותר
 
199 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Discus Pellets
מזון גרגירים לדגי הדיסקוס. המזון שוקע לאט ופותח במיוחד לדרישות התזונתיות המורכבות של הדיסקוסים שדורשים רמות חלבון גבוהות שנעכל בקלות. המזון עשיר בסלמון ובטא קרוטן וכן מועשר בשום לחיזוק המערכת החיסונית של הדגים.
 
99 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Super Color Pellets
מזון גרגירים שוקע הנועד לחזק את צבעם של דגי הנוי בצורה ייחודית. המזון מכיל סלמון ובטא קרוטן המחזקים את צבעם של הדגים. המזון מאוזן במרכיבים בשריים וצמחיים ומכיל חלבון דגי מים קרים בלבד ולכן עשיר באומגה 3,6 אשר מחזקים את המערכת החיסונית של הדג. 
 
149 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Super Color Veggie Kelp Pellets
מזון גרגירים שוקע צמחי המיועד לדגי מים מתוקים ומלוחים אוכלי כל המזון מכיל את מקור המזון הצמחי הטוב ביותר עבור דגים צמחוניים, אצה ימיתטבעית שנאספת ממימי האוקיינוס באלסקה וכן ספירולינה טבעית הגורמים לחיזוק צבעם של הדגים. 
 
95 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Veggie Rounds
מזון טבליות צמחי לדגי נקאי. המזון מכיל את מקור המזון הטבעי הטוב היותר עבור הדגים הצמחוניים הניזונים מהקרקע , המזון מכיל אצה ימית טבעית שנאספה בקרקעית האוקיינוס באלסקה וספירולינה טבעית.
 
135 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Blood Worms

תולעי דם קפואות מיובשות. המזון נארז בטכנולוגיה החדשנית ביותר דבר המבטיח האכלה בטוחה בתולעי דם ללא בקטריות. המזון מיועד כתוספת שבועית או לדגים שמסרבים לאכול או כתוספת של חלבון למזון 

99 ₪
Omega OneOmega One Seaweed
אצה ימית טבעית, עשירה בויטמינים ומינרלים. האצה מיועדת להאכלה של דגים צמחוניים מתאים לדגי מים מתוקים ומלוחים
 
69 ₪
Omega Oneאוכל לדגים Omega One Freeze Dried Brine Shrimp
ארטמיה בוגרת קפואה מיובשת,שנעשתה תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, דבר המבטיח האכלה בטוחה בארטמיה, ללא חשש מפרזיטים או בקטריות. האכלה בארטמיה משמשת כ "חטיף", לגרום לדגים שמסרבים לאכול, או כתוספת של חלבון למזון. 
 
79 ₪
Omega OneOmega One Veggie Mini Pellets
מזון גרגרים קטן השוקע לאט, זהו מזון ייחודי המתאים לשרימפסים, וכן להאכלה של דגים קטנים ואף דגי נקאי. המזון מכיל רכיבים צמחיים ובשריים באיכות הגבוהה ביותר. בהם אצה ימית וספירולינה טבעית וכן באומגה 6,3 אשר מחזקים את המערכת החיסונית של הדג.
 
59 ₪