סינון לפי מחיר

קנה לפי מותג

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Omega One
זה 20 שנה שחברת Omega One מספקת מזון לדגים המיוצר מדגי ים טריים בלבד, היישר מאלסקה. החברה הוקמה על ידי שני אחים בעיר סיטקה שבאלסקה, ומאז הם מקפידים שאנשי החברה ידוגו את הדגים ויבחרו אותם בעצמם, כדי להבטיח איכות גבוהה בכל מוצר. המזון של חברת Omega One מוכן מדגים רבים אשר נמצאים במים המקיפים את אלסקה: סלמון, הליבוט, שרימפס ועוד, שמהם מוכנים מגוון מוצרי מזון איכותיים לדגים, עשירים בחלבון. כיום מוצרי החברה משווקים ב־25 מדינות, והיא מספקת גם מוצרים משלימים לגידול דגי נוי.
Laguna
חברת Laguna היא חברה המספקת שלל סוגי מוצרים למגדלי דגים, לבעלי אקווריומים ולבעלי בריכות נוי בכל רחבי העולם. לחברה שלוש שלוחות עיקריות, בארה"ב, בקנדה ובבריטניה, אך ניתן למצוא את מוצריה במדינות רבות, כולל בישראל כמובן. לגונה מצהירה כי כל מוצריה עוברים בדיקות קפדניות והערכות ביצוע 'בשטח', כדי לספק ללקוח בסופו של תהליך את המוצר הטוב ביותר. החברה מוכרת בין היתר משאבות מים, ציוד לתחזוקת האקווריום ולטיפול במים, פילטרים, ציוד למזרקות ולמפלים, וציוד דקורטיבי, צמחים צפים ועוד. בכך היא מספקת מענה כולל לכל מגדל דגים, וכתובת אחת לכל צורך.
Eden
חברת EDEN היא חברה גרמנית המתמחה בייצור אביזרים וציוד לאקווריומים, לבריכות שחייה ולגינות. החברה מציגה עשר שנים של ניסיון בתחום, ומציעה משאבות, פילטרים, מאכילים אוטומטיים ועוד. חברת עדן פועלת כל העת לייצור מוצרים ברמה גבוהה, במטרה להפוך את תחזוקת האקווריום ואת השמירה על איכות מים גבוהה לעניין פשוט ככל האפשר עבור המגדלים – המנוסים והמתחילים כאחד. חברת EDEN מאמינה בשילוב בין טכנולוגיה, איכות ושירות, לטובת אספקת מוצרים המתפקדים בצורה הטובה ביותר, ולמשך שנים. החברה מתגאה במלאי מתחדש ללא הפסקה, המאפשר לה לספק את המוצרים במהירות לכל מקום בעולם.
 
Easy Life
 
 
 
 
מאז 1998, חברת Easy Life מייצרת מוצרי אקווריום ובריכות נוי תחת המותג Easy-Life. החברה מבדילה את עצמה בשוק על ידי העובדה כי למומחים שלה באוניברסיטה יש שנים של ניסיון לשמור על אקווריומים, וכתוצאה מכך, לשלב את הניסיון המעשי והידע שלהם לייצר מוצרים חדשניים. הודות למוניטין המצויין של Easy-Life והאפקטים המצוינים של מוצריה, המוצרים זמינים כעת ביותר מ -40 מדינות, בעיקר בשל פרסום מפה לאוזן. המוצרים כיום כבר לא בשימוש רק על ידי חובבים, אלא גם על ידי סוחרים קמעונאים, סיטונאים, גני חיות ויבואנים ויצואנים של דגים ואלמוגים.
 
 
Continuum Aquatics

 Continuum Aquatics ארה"ב נוסדה על ידי חובבי אקווריומים, מהנדסים ויצרן מוצרי האקווריומים הוותיק ג'ק קנט. Continuum Aquatics ממשיכה את החיפוש אחר מוצרים חדשניים, באיכות הגבוהה ביותר. החברה פיתחה קו שלם של תוספים לאקווריום, תוספי תזונה מתקדמים, ויטמינים ומדיה לסינון לשמירה על סביבות אקווריום מים מתוקים ומלוחים. המוצרים מיועדים גם עבור לקוחות בתחילת הדרך עם האקווריום וגם לאקווריומים המתקדמים ביותר או לאקווריומים ציבוריים. מוצרי Continuum פותחו בחשיבה יסודית, נבדקו בעדינות, ונעשו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הקיימים בשוק. המוצרים תוצרת ארה"ב.