סינון לפי מחיר

קנה לפי מותג

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Laguna
חברת Laguna היא חברה המספקת שלל סוגי מוצרים למגדלי דגים, לבעלי אקווריומים ולבעלי בריכות נוי בכל רחבי העולם. לחברה שלוש שלוחות עיקריות, בארה"ב, בקנדה ובבריטניה, אך ניתן למצוא את מוצריה במדינות רבות, כולל בישראל כמובן. לגונה מצהירה כי כל מוצריה עוברים בדיקות קפדניות והערכות ביצוע 'בשטח', כדי לספק ללקוח בסופו של תהליך את המוצר הטוב ביותר. החברה מוכרת בין היתר משאבות מים, ציוד לתחזוקת האקווריום ולטיפול במים, פילטרים, ציוד למזרקות ולמפלים, וציוד דקורטיבי, צמחים צפים ועוד. בכך היא מספקת מענה כולל לכל מגדל דגים, וכתובת אחת לכל צורך.
Back To Nature
חברת Back To Nature היא חברה שבדית ייחודית, אשר מתרכזת כל כולה בהכנת טקסטורות רקע ייחודיות ודקורטיביים לאקווריום. על שמה של החברה, שהוקמה בשנת 1994, רשום אחד מהחידושים המרתקים של עולם האקווריומים בזמנו - ה- aquarium backgrounds - טקסטורות רקע מדהימות לאקווריום הביתי, אשר מדמות בצורה מושלמת בתי גידול טבעיים. עד היום, נחשבת החברה לאחת המובילות בתחום, כזו אשר מציעה ללקוחותיה מוצרים שיהפכו את האקווריום לממלכה מדהימה ומרהיבה ביופייה. היצירות אשר יוצאות תחת ידיה החברה השבדית, מהוות העתק מושלם ומדויק של פיסות טבע אמיתיות, וכולן נעשות בעבודת יד מוקפדת.
 
 
Dr Tims Aquatics
ד"ר טים (כן, יש באמת ד"ר טים) הוא מיזוג של דגי נוי ומדעים. המוצרים של ד"ר טים מפותחים עם מטרה פשוטה - כדי להפוך את תחזוקת האקווריום לקלה. לא צריך להיות ביולוג או כימאי, לא צריך לעשות טעויות - הם עשו מאות כדי שנוכל ללמוד מהם. רק קצת סבלנות. אין קסם או סודות - הם עשו את המחקר והפיקו לנו את המוצרים המוכחים שפותחו באמצעות שנים של ניסיון במדע אמיתי. ד"ר טים מפרסם מאמרים מדעיים רבים על סינון ובקטריות עבור אקווריומים ומערכות תומכות חיים. הוא גם כתב עשרות מאמרים ועמודים עבור סחר באקווריום ומגזינים לתחביב. ד"ר טים מוזמן לכנסים לאומיים ובינלאומיים רבים, והוא מדבר באופן שוטף עם אגודות האקווריומים ברחבי העולם.