סינון לפי מחיר
מותגים
[2]
[1]
כדאי לדעת
צמחייה טבעית
חשוב לזכור: אקווריום צמחייה אינו בהכרח אקווריום טבעי, כפי שקורה בטבע. אקווריום לואו-טק או היי-טק למשל, גם הם אקווריומי צמחייה, אך זוהי לא צמחייה טבעית 

תאורה לאקווריום צמחיה

מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
-20 %
DGתאורת לד לאקווריום DG 2LRGB
מערכת תאורת לד מקצועית ומתקדמת לאקווריום להבלטת צבעי הדגים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות מומחים מאירופה, הגוף מיוצר מסגסוגת אלומנים דקה, חזקה ואיכותית. האור המופץ הינו אור עוצמתי בספקטרום מלא למערכת התאורה המתקדמת יש מקדם מסירת צבע גבוה HCRI  לתאורה הספקי LUMEN גבוהים במיוחד אורך חיי תאורה של מעל ל-40,000 שעות! תוך כדי צריכת חשמל נמוכה יותר של מאות אחוזים בשנה.
395 ₪
316 ₪
DennerleAMAZON DAY T-5
נורת אמזון דיי יוצרת אור רענן עם חיוניות, בדיוק כמו בצהריים ביום קיץ יפה מבליט את הצבעים הטבעיים של הדגים והצמחים במלוא הדרם. אידיאלי לחיקוי מים חשופים לאור השמש הבהיר, למשל. מלאווי ואקווריום טנגנייקה תוצאות מדהימות בגידול צמחי מים באקווריום מעל 10,000 שעות תאורה תוצרת גרמניה. 
225 ₪
Dennerleנורות לאקווריום Dennerle T-5
נורות Dennerle נורות פלורסנט טרומיים עם 15,000 שעות פעילות, תוחלת חיים של עד 3 שנים. כתוצאה מכך, אין צורך להחליף אותם לאחר 12 חודשים בלבד. טכנולוגיה ייחודית (Trocal Longlife) המאריכה את חיי הנורה פי שלוש. צבע בוהק במיוחד בזכות טכנולוגיית עיבוד טווח אורכי גל. סינון של אור UV לא רצוי על ידי סרט הגנה UV.תוצרת Dennerle גרמניה.