סינון לפי מחיר
מותגים
[7]
[11]
[10]
[3]
[10]
סוג המוצר
[1]
[14]
[26]
סוג התכשיר
[4]
[7]
[3]
[4]
[8]
כדאי לדעת
כימיה של המים - שיעור מספר 8 - כלור (CL)
כלור הוא יסוד כימי שסמלו הכימי CL ומספרו האטומי 17. מבחינות רבות הכלור הוא האויב הגדול ביותר של מגדלי הדגים, ושל כל שוכני האקווריום. ממש כמו לבני האדם, הכלור נחשב רעיל גם לבעלי החיים - אלו שמתחת לפני המים ואלו שמעליהם. ריכוז גבוה של כלור במים, אם כן, יכול לגרום למותם של הדגים שבו במהירות רבה. העובדה שמדובר במיכל מים סגור, שהמים בו לא מתחלפים באופן טבעי, רק מגבירה את הסכנה.

תכשירים למים

כל מגדל דגים יודע שיצירת מערכת מאוזנת באקווריום, כזו שתבטיח איכות חיים אמיתית לשוכנים בו, דורשת תשומת לב רבה ותחזוקה שוטפת. תכשירים למים יאפשרו לכם לשפר את איכות המים ביתר קלות, יקלו עליכם בתחזוקה היומיומית, השבועית והחודשית, יקצרו עבורכם חלק מהתהליכים ואף יסייעו לכם בטיפול בדגים פצועים או חולים. התייעצו עם אנשי בית הובי לגבי בחירת התכשירים המתאימים ביותר עבורכם ודעו שאצלנו, תזכו לכל תכשירי המים להם אתם זקוקים, מטעם היצרנים הגדולים בעולם.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
ApiApi Stress Coat
Stress Coat הינו תכשיר המעודד דגים לפתח שכבת ריר שתגן עליהם. המוצר יקל על הדג בפני "סטרס" (עקה) ויהפוך אמוניה לבלתי רעילה. (יעיל בזמן קליטת דגים) המוצר נקשר לאזורים הפגועים והחבולים בדגים, או לפצעים פתוחים ומעודד ריפוי. כמו כן מפחית את הסיכויים לזיהומים ראשוניים ומשניים. המוצר מתאים לשימוש בשילוב כל סוגי התכשירים (למעט קופר-נחושת). המוצר אינו משפיע על חומציות המים לא מנטרל מחליפי יונים או סותם פילטרים ביולוגיים.
69 ₪
Apiאנטי כלור לאקווריום Api Tap Water
Tap Water אנטי כלור חסכוני המטפל ב 6,700 ליטר מים, מסיר באופן מיידי את הרעלים הנמצאים במי הברז המכילים כימיקלים ורעלים מזיקים לדגים אם אינם מטופלים. התכשיר מטהר את המים על מנת שנוכל להוסיף דגים לאקווריום באופן מיידי או לאחר שינוי מים. התכשיר מסיר כלור, רלוראמין אמוניה ומתכות כבדות, וניתן להשתמש בו גם מים מתוקים ומלוחים. סופר מרוכז 5 מ"ל לכל 400 ליטר מים.
79 ₪
Apiבקטריה Api StressZyme
StressZyme מכיל מעל 300 מיליון חיידקים חיים, החיידקים הטובים נועדו לשמירה על האקווריום נקי ולשיפור מחזור האקווריום הטבעי. מיועד לשימוש שבועי על מנת להבטיח מסנן ביולוגי פעיל, אקווריום נקי, דגים בריאים, ואיכות מים טובה. ניתן להשתמש במוצר זה באקווריומים מתוקים ומלוחים.
69 ₪
Apiהתחלה מהירה Api Quick Start
Quick Start מאפשר תוספת מיידית של דגים, כיוון שהתכשיר מתחיל מיד את מחזור האקווריום הטבעי עם חיידקים מועילים, הממירים אמוניה רעילה לניטריט, ואז לניטראט לא מזיק כדי למנוע תמותת דגים באקווריום. מומלץ לשימוש בעת הפעלת אקווריום חדש, לאחר שינויי מים ושינויים במסנן, וכאשר מוסיפים דגים חדשים לאקווריום קיים. ניתן להשתמש בתכשיר באקווריומים מתוקים ומלוחים.
69 ₪
Apiנגד ירוקת ואצות Api AlgaeFix
AlgaeFix תכשיר חסכוני המיועד ל 4,500 ליטר מים, לטיפול בירוקת, במים ירוקים, באצה כחולה, באצה שחורה, ובאצה חוטית באקווריומים מים מתוקים, אינו פוגע בדגים או צמחים. ניתן להשתמש בתכשיר פעם בשבוע למניעת התפתחות האצות או בעת הצורך לטיפל באצות. המינונים השבועיים של התכשיר ישלטו על גידול האצות ויחסכו את תחזוקת האקווריום לאורך זמן. אינו מיועד לשימוש עם סרטני מים מתוקים, כולל שרימפס, סרטנים ולובסטרים. התכשיר מרוכז 5 מ"ל לכל 200 ליטר מים.
79 ₪
Apiתכשיר לטיפול בדגים  Api Pimafix
Pimafix היא תרופה טבעית, אנטי פטרייתית לזיהומים פטרייתיים של דגים, עם נוסחה הנגזרת מעץ המפרץ המערבי בהודו - חומר אנטי-פטרייתי טבעי מוכח. התכשיר מטפל במהירות בצמיחת הכותנה, בפה, בפטריית הגוף, ובאדום הסנפירים והגוף, בנוסף לזיהומים חיידקיים פנימיים וחיצוניים. לא משפיע לרעה על המסנן הביולוגי, לא ישנה את ערך ה- pH, או יטשטש את המים, ונוסח להשתמש בו יחד עם Melafix כדי להגביר את האפקטיביות מפני מחלות דגים.
79 ₪
Apiתכשיר לטיפול בדגים Api Melafix
Malafix הוא טיפול אנטיבקטריאלי טבעי הפועל לטיפול בזיהומים בדגים. זיהומים חיידקיים נפוצים הם פצעים פתוחים שחיקה, ריקבון הזנב, ענן העין, פטריות הפה ועוד. מקדם לצמיחה מחודשת של סנפירים פגומים ורקמות. ניתן להשתמש במוצר כאשר מוסיפים דגים לאקווריום - במיוחד כדי להחליק את המעבר מהחנות לבית - ואם יש חשד לזיהום, אך עדיין לא אובחן. כמה דגים שנרכשו בחנויות לחיות מחמד כבר נושאים מחלות בזמן הרכישה, אשר עשוי להיות קשה לזהות בשלבים המוקדמים שלו התכשיר לא משפיע לרעה על המסנן הביולוגי, לא משנה את ה- pH, או צובע את המים. בטוח לשימוש במים מתוקים, מלוחים, אקווריומים שונית, באקווריומים עם צמחים חיים. מינון כמות הזמן המומלצת בהתאם לתווית, ובהתאם לגודל האקווריום.
79 ₪
Dr Tims AquaticsDr. Tim's Clear-UP
מצליל מים טבעי, מיועד לאקווריום מים מתוקים 100% טבעי, המורכב מבקטריות מועילות היכולות לגבש חלקיקים במי האקווריום. התוצאה היא מים צלולים ללא שימוש בכימיקלים מזיקים המצויים בתכשירים אחרים. מתאים לשימוש גם לאחר ניקוי האקווריום וכאשר יש לכלוך מרחף במים. תכשיר זה בטוח לשימוש באקווריום עם חלזונות ושרימפס. תוצרת ארה"ב
79 ₪
Dr Tims AquaticsDr. Tim's Eco-Balance
מוצר פרוביוטי תומך בבריאות הבסיסית המכיל בקטריות ידידותיות, טבעיות, פרוביוטיות שמסייעות בהורדת רמות הבקטריות "הרעות" באקווריום. משיב את האיזון באקווריום ושומר עליו נקי, מאוזן ובריא. עוזר לתהליכים הטבעיים באקווריום וגורם למערכת הביולוגית להיות יציבה ולא לאפשר לבקטריות "לא ידידותיות" ולאצות לשגשג באקווריום ולהשפיע על איכות המים בצורה לא רצויה. תוצרת ארה"ב
79 ₪
Dr Tims AquaticsDr. Tim's Eco-Balance Reef
תכשיר לאקווריום מים מלוחים המכיל תוסף פרוביוטי תומך בבריאות הבסיסית המכיל בקטריות ידידותיות, טבעיות, פרוביוטיות שמסייעות בהורדת רמות הבקטריות "הרעות" באקווריום. משיב את האיזון באקווריום ושומר עליו נקי, מאוזן ובריא. עוזר לתהליכים הטבעיים באקווריום וגורם למערכת הביולוגית להיות יציבה ולא לאפשר לבקטריות "לא ידידותיות" ולאצות לשגשג באקווריום ולהשפיע על איכות המים בצורה לא רצויה. תוצרת ארה"ב
79 ₪
Dr Tims AquaticsDr. Tim's First Defense
תרופה אנטי בקטריאלית 100% טבעית למניעת מחלות, לטיפול וריפוי פצעים ורקמות שנפגעו. התכשיר עוזר דגים להסתגל לסביבות חדשות, תומך במערכת החיסוניתמומלץ לתסף בכל פעם שמוסיפים דגים חדשים,וכאשר חושדים שמתחילה מחלה. תוצרת ארה"ב
79 ₪
Dr Tims AquaticsDr. Tim's First Defense Reef
תכשיר לאקווריום מים מלוחים המכיל תרופה אנטי בקטריאלית 100% טבעית למניעת מחלות, לטיפול וריפוי פצעים ורקמות שנפגעו. התכשיר עוזר דגים להסתגל לסביבות חדשות, תומך במערכת החיסוניתמומלץ לתסף בכל פעם שמוסיפים דגים חדשים,וכאשר חושדים שמתחילה מחלה. תוצרת ארה"ב
79 ₪