Logo
קטגוריות משנה
סינון לפי מחיר
מותגים
[11]
[1]
[1]
[1]
כדאי לדעת
כימיה של המים - שיעור מספר 8 - כלור (CL)
כלור הוא יסוד כימי שסמלו הכימי CL ומספרו האטומי 17. מבחינות רבות הכלור הוא האויב הגדול ביותר של מגדלי הדגים, ושל כל שוכני האקווריום. ממש כמו לבני האדם, הכלור נחשב רעיל גם לבעלי החיים - אלו שמתחת לפני המים ואלו שמעליהם. ריכוז גבוה של כלור במים, אם כן, יכול לגרום למותם של הדגים שבו במהירות רבה. העובדה שמדובר במיכל מים סגור, שהמים בו לא מתחלפים באופן טבעי, רק מגבירה את הסכנה.

תכשירים למים

כל מגדל דגים יודע שיצירת מערכת מאוזנת באקווריום, כזו שתבטיח איכות חיים אמיתית לשוכנים בו, דורשת תשומת לב רבה ותחזוקה שוטפת. תכשירים למים יאפשרו לכם לשפר את איכות המים ביתר קלות, יקלו עליכם בתחזוקה היומיומית, השבועית והחודשית, יקצרו עבורכם חלק מהתהליכים ואף יסייעו לכם בטיפול בדגים פצועים או חולים. התייעצו עם אנשי בית הובי לגבי בחירת התכשירים המתאימים ביותר עבורכם ודעו שאצלנו, תזכו לכל תכשירי המים להם אתם זקוקים, מטעם היצרנים הגדולים בעולם.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Apiאנטי כלור לאקווריום Api Tap Water 118ML

אנטי כלור מסיר כלור, כלוראמין אמוניה ומתכות כבדות, וניתן להשתמש בו גם מים מתוקים ומלוחים.  התכשיר מסיר באופן מיידי את הרעלים הנמצאים במי הברז המכילים כימיקלים ורעלים מזיקים לדגים . התכשיר מטהר את המים על מנת שנוכל להוסיף דגים לאקווריום באופן מיידי או לאחר שינוי מים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 400 ליטר מים. 


118ML מיועד לטיפול ב 6,700 ליטר מים ׁ(6.7 קוב) 

473ML מיועד לטיפול ב 26,700 ליטר מים ׁ(26.7 קוב)  

79 ₪
Apiבקטריה Api StressZyme 118ML

StressZyme מכיל מעל 300 מיליון חיידקים חיים, החיידקים הטובים נועדו לשמירה על האקווריום נקי ולשיפור מחזור האקווריום הטבעי. מיועד לשימוש שבועי על מנת להבטיח מסנן ביולוגי פעיל, אקווריום נקי, דגים בריאים, ואיכות מים טובה. ניתן להשתמש במוצר זה באקווריומים מתוקים ומלוחים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 40 ליטר מים פעם בשבוע. (פקק מדידה מצורף)  

 

118ML לטיפול ב 944 ליטר מים  

473ML  לטיפול ב 3,776 ליטר מים  (3.77 קוב) 

69 ₪
Apiהתחלה מהירה Api Quick Start 118ML

Quick Start מאפשר תוספת מיידית של דגים, כיוון שהתכשיר מתחיל מיד את מחזור האקווריום הטבעי עם חיידקים מועילים, הממירים אמוניה רעילה לניטריט, ואז לניטראט לא מזיק כדי למנוע תמותת דגים באקווריום. מומלץ לשימוש בעת הפעלת אקווריום חדש, לאחר שינויי מים ושינויים במסנן, וכאשר מוסיפים דגים חדשים לאקווריום קיים. ניתן להשתמש בתכשיר באקווריומים מתוקים ומלוחים.

 

הוראות שימוש: 10 מ"ל לכל 40 ליטר מים (פקק מדידה מצורף)  

 

118ML לטיפול ב - 416 ליטר מים  

473ML לטיפול ב - 1,664 ליטר מים   (1.64 קוב) 

79 ₪
Apiמצליל מים לאקווריום Api AccuClear 118ML

מצליל מים לאקווריום מים מתוקים המורכב מבקטריות מועילות היכולות לגבש חלקיקים במי האקווריום. התוצאה היא מים צלולים תכשיר זה בטוח לשימוש באקווריום עם צמחים חלזונות ושרימפס. תוצרת API ארה"ב 

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 200 ליטר מים (פקק מדידה מצורף)


118ML לטיפול ב 4,500 ליטר מים (4.5 קוב) 

473ML לטיפול ב 18,000 ליטר מים (18 קוב)  

69 ₪
Apiנגד ירוקת ואצות לאקווריום Api AlgaeFix 118ML

AlgaeFix תכשיר לטיפול בירוקת, במים ירוקים, באצה כחולה, באצה שחורה, ובאצה חוטית באקווריומים מים מתוקים, אינו פוגע בדגים או צמחים. ניתן להשתמש בתכשיר פעם בשבוע למניעת התפתחות האצות או בעת הצורך לטיפל באצות. המינונים השבועיים של התכשיר ישלטו על גידול האצות ויחסכו את תחזוקת האקווריום לאורך זמן. אינו מיועד לשימוש עם סרטני מים מתוקים, כולל שרימפס, סרטנים ולובסטרים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 200 ליטר מים (פקק מדידה מצורף)


118ML לטיפול ב 4,500 ליטר מים (4.5 קוב) 

473ML לטיפול ב 18,000 ליטר מים (18 קוב)  

79 ₪
Apiנגד סטרס Api Stress Coat 118ML

Stress Coat הינו תכשיר המעודד דגים לפתח שכבת ריר שתגן עליהם. המוצר יקל על הדג בפני "סטרס" (עקה) ויהפוך אמוניה לבלתי רעילה. המוצר נקשר לאזורים הפגועים והחבולים בדגים, או לפצעים פתוחים ומעודד ריפוי. כמו כן מפחית את הסיכויים לזיהומים ראשוניים ומשניים. המוצר מתאים לשימוש בשילוב כל סוגי התכשירים. המוצר אינו משפיע על חומציות המים לא מנטרל מחליפי יונים או סותם פילטרים ביולוגיים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 40 ליטר מים (פקק מדידה מצורף)  

 

118ML לטיפול ב - 944 ליטר מים  

473ML לטיפול ב - 3,776  ליטר מים (3.76 קוב) 

69 ₪
Apiתכשיר לטיפול בדגים  Api Pimafix
Pimafix היא תרופה טבעית, אנטי פטרייתית לזיהומים פטרייתיים של דגים, עם נוסחה הנגזרת מעץ המפרץ המערבי בהודו - חומר אנטי-פטרייתי טבעי מוכח. התכשיר מטפל במהירות בצמיחת הכותנה, בפה, בפטריית הגוף, ובאדום הסנפירים והגוף, בנוסף לזיהומים חיידקיים פנימיים וחיצוניים. לא משפיע לרעה על המסנן הביולוגי, לא ישנה את ערך ה- pH, או יטשטש את המים, ונוסח להשתמש בו יחד עם Melafix כדי להגביר את האפקטיביות מפני מחלות דגים.
99 ₪
-15 %
Nutrafinמפרק רפש ביולוגי Nutrafin WasteControl 250ML

תכשיר לפירוק רפש מקרקעית האקווריום בצורה ביולוגית מכיל בקטריות אירוביות ואנאירוביות בתוספת אנזימים. התכשיר הייחודי אף מגביר את תהליך ההתבססות הבקטריאלית באקווריום. תוצרת נוטרפין קנדה.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 40 ליטר מים פעם בשבוע 

 

250 מ"ל לטיפול ב 1900 ליטר מים (1.9 קוב)  

1 ליטר לטיפול ב 7600 ליטר מים (7.6 קוב)  

 

89 ₪
75 ₪
SeraSera toxivec 250ML
סרה טוקסיבק מסלק מיידית חומרים רעילים כמו  אמוניה, ניטריט וניטראט, קושר מתכות כבדות כמו עופרת ונחושת מסייע בהפחתת האצות באקווריום כמו כן גם  מסלק מיידית חומרים מסוכנים אחרים כמו כלור ומתכות כבדות תוצרת סרה גרמניה
89 ₪
BOYDBoyd ChemiClean
תכשיר לטיפול בבעיות ציאנובקטריה , מנקה תוך 48 שעות כתמים מאצה כחולה-ירוקה שחורה ואדומה, ואצות "דבק" באקווריום מים מתוקים ומלוחים. תכשיר זה טבעי לחלוטין, לכן אינו פוגע בפילטרציה הביולוגית, אינו מכיל קופר או אנטיביוטיקה הנמצאים בתכשירים מקבילים אחרים. התכשיר פוגע בציאנובקטריה ללא פגיעה בצמחיה, דגים  חסרי חוליות אלמוגים או שרימפסים.
 
הוראות שימוש: כף אחת של כמיקלין לכל 10 ליטר מים. התכשיר מתאים ל -1135 ליטר 
ניתן לשימוש קבוע פעם בחודש כחלק מתחזוקת האקווריום 
135 ₪
Apiדישון CO2 נוזלי Api CO2 Booster 237ML

תוסף דישון לאקווריום צמחייה המכיל תרכובת ייחודית של פד"ח CO2 נוזלי זמין לצמחים, מספק תרכובות פחמן דו חמצני חיוני לצמחי האקווריום, ומשחרר לאט את ה- CO2 לצמחים. התכשיר עוזר להפחית את האצות באקווריום. מומלץ לשלב את המוצר יחד עם דישןו כללי. ניתן להשתמש במוצר לבד, או בשילוב עם מערכות CO2. בטוח לשימוש עם דגי מים מתוקים ולא ישנה את רמת החומציות במים. תוצרת API ארה"ב 

 

הוראות שימוש: 1 מ"ל לכל 40 ליטר מים פעם ביום (פקק מדידה מצורף)  

 

273ML לטיפול ב - 8,895 ליטר מים  (8.8 קוב) 

473ML לטיפול ב - 17,791  ליטר מים (17.7 קוב) 

95 ₪
Apiמוריד חומציות API PH Down

תכשיר המוריד את ה- pH במים כדי להפוך את האקווריומים למים חומציים יותר לדגים וצמחים כאשר הרמות עולות גבוה מדי. דגים שונים זקוקים לרמות pH שונות כדי להיות בריאים, ולכן חשוב לבדוק את המים שלכם באופן קבוע כדי להבטיח שרמות ה- pH יירדו במקום שהם צריכים. תוצרת API ארה"ב 

הוראות שימוש: כפית (5 מ"ל) לכל 200 ליטר מים - מומלץ לבדוק את המים עם בדיקת PH  

69 ₪