קטגוריות משנה
סינון לפי מחיר
מותגים
[7]
[1]
[2]
[1]
[3]
כדאי לדעת
כימיה של המים - שיעור מספר 8 - כלור (CL)
כלור הוא יסוד כימי שסמלו הכימי CL ומספרו האטומי 17. מבחינות רבות הכלור הוא האויב הגדול ביותר של מגדלי הדגים, ושל כל שוכני האקווריום. ממש כמו לבני האדם, הכלור נחשב רעיל גם לבעלי החיים - אלו שמתחת לפני המים ואלו שמעליהם. ריכוז גבוה של כלור במים, אם כן, יכול לגרום למותם של הדגים שבו במהירות רבה. העובדה שמדובר במיכל מים סגור, שהמים בו לא מתחלפים באופן טבעי, רק מגבירה את הסכנה.

תכשירים למים

כל מגדל דגים יודע שיצירת מערכת מאוזנת באקווריום, כזו שתבטיח איכות חיים אמיתית לשוכנים בו, דורשת תשומת לב רבה ותחזוקה שוטפת. תכשירים למים יאפשרו לכם לשפר את איכות המים ביתר קלות, יקלו עליכם בתחזוקה היומיומית, השבועית והחודשית, יקצרו עבורכם חלק מהתהליכים ואף יסייעו לכם בטיפול בדגים פצועים או חולים. התייעצו עם אנשי בית הובי לגבי בחירת התכשירים המתאימים ביותר עבורכם ודעו שאצלנו, תזכו לכל תכשירי המים להם אתם זקוקים, מטעם היצרנים הגדולים בעולם.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Apiאנטי כלור לאקווריום Api Tap Water

Tap Water אנטי כלור חסכוני המטפל ב 6,700 ליטר מים, מסיר באופן מיידי את הרעלים הנמצאים במי הברז המכילים כימיקלים ורעלים מזיקים לדגים אם אינם מטופלים. התכשיר מטהר את המים על מנת שנוכל להוסיף דגים לאקווריום באופן מיידי או לאחר שינוי מים. התכשיר מסיר כלור, רלוראמין אמוניה ומתכות כבדות, וניתן להשתמש בו גם מים מתוקים ומלוחים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 400 ליטר מים. 
מיועד לטיפול ב 6,700 ליטר מים 

79 ₪
Apiבקטריה Api StressZyme

StressZyme מכיל מעל 300 מיליון חיידקים חיים, החיידקים הטובים נועדו לשמירה על האקווריום נקי ולשיפור מחזור האקווריום הטבעי. מיועד לשימוש שבועי על מנת להבטיח מסנן ביולוגי פעיל, אקווריום נקי, דגים בריאים, ואיכות מים טובה. ניתן להשתמש במוצר זה באקווריומים מתוקים ומלוחים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 40 ליטר מים פעם בשבוע. (פקק מדידה מצורף)  

69 ₪
Apiהתחלה מהירה Api Quick Start

Quick Start מאפשר תוספת מיידית של דגים, כיוון שהתכשיר מתחיל מיד את מחזור האקווריום הטבעי עם חיידקים מועילים, הממירים אמוניה רעילה לניטריט, ואז לניטראט לא מזיק כדי למנוע תמותת דגים באקווריום. מומלץ לשימוש בעת הפעלת אקווריום חדש, לאחר שינויי מים ושינויים במסנן, וכאשר מוסיפים דגים חדשים לאקווריום קיים. ניתן להשתמש בתכשיר באקווריומים מתוקים ומלוחים.

 

הוראות שימוש: 10 מ"ל לכל 40 ליטר מים (פקק מדידה מצורף)  

69 ₪
Apiנגד ירוקת ואצות Api AlgaeFix

AlgaeFix תכשיר חסכוני המיועד ל 4,500 ליטר מים, לטיפול בירוקת, במים ירוקים, באצה כחולה, באצה שחורה, ובאצה חוטית באקווריומים מים מתוקים, אינו פוגע בדגים או צמחים. ניתן להשתמש בתכשיר פעם בשבוע למניעת התפתחות האצות או בעת הצורך לטיפל באצות. המינונים השבועיים של התכשיר ישלטו על גידול האצות ויחסכו את תחזוקת האקווריום לאורך זמן. אינו מיועד לשימוש עם סרטני מים מתוקים, כולל שרימפס, סרטנים ולובסטרים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 200 ליטר מים (פקק מדידה מצורף)
לטיפול ב 4,500 ליטר מים (4.5 קוב) 

79 ₪
Apiנגד סטרס Api Stress Coat

Stress Coat הינו תכשיר המעודד דגים לפתח שכבת ריר שתגן עליהם. המוצר יקל על הדג בפני "סטרס" (עקה) ויהפוך אמוניה לבלתי רעילה. המוצר נקשר לאזורים הפגועים והחבולים בדגים, או לפצעים פתוחים ומעודד ריפוי. כמו כן מפחית את הסיכויים לזיהומים ראשוניים ומשניים. המוצר מתאים לשימוש בשילוב כל סוגי התכשירים. המוצר אינו משפיע על חומציות המים לא מנטרל מחליפי יונים או סותם פילטרים ביולוגיים.

 

הוראות שימוש: 5 מ"ל לכל 40 ליטר מים (פקק מדידה מצורף)  

69 ₪
Apiתכשיר לטיפול בדגים  Api Pimafix
Pimafix היא תרופה טבעית, אנטי פטרייתית לזיהומים פטרייתיים של דגים, עם נוסחה הנגזרת מעץ המפרץ המערבי בהודו - חומר אנטי-פטרייתי טבעי מוכח. התכשיר מטפל במהירות בצמיחת הכותנה, בפה, בפטריית הגוף, ובאדום הסנפירים והגוף, בנוסף לזיהומים חיידקיים פנימיים וחיצוניים. לא משפיע לרעה על המסנן הביולוגי, לא ישנה את ערך ה- pH, או יטשטש את המים, ונוסח להשתמש בו יחד עם Melafix כדי להגביר את האפקטיביות מפני מחלות דגים.
79 ₪
Apiתכשיר לטיפול בדגים Api Melafix
Malafix הוא טיפול אנטיבקטריאלי טבעי הפועל לטיפול בזיהומים בדגים. זיהומים חיידקיים נפוצים הם פצעים פתוחים שחיקה, ריקבון הזנב, ענן העין, פטריות הפה ועוד. מקדם לצמיחה מחודשת של סנפירים פגומים ורקמות. ניתן להשתמש במוצר כאשר מוסיפים דגים לאקווריום - במיוחד כדי להחליק את המעבר מהחנות לבית - ואם יש חשד לזיהום, אך עדיין לא אובחן. כמה דגים שנרכשו בחנויות לחיות מחמד כבר נושאים מחלות בזמן הרכישה, אשר עשוי להיות קשה לזהות בשלבים המוקדמים שלו התכשיר לא משפיע לרעה על המסנן הביולוגי, לא משנה את ה- pH, או צובע את המים. בטוח לשימוש במים מתוקים, מלוחים, אקווריומים שונית, באקווריומים עם צמחים חיים. מינון כמות הזמן המומלצת בהתאם לתווית, ובהתאם לגודל האקווריום.
79 ₪
Dr Tims Aquaticsמפרק רפש לאקווריום Dr. Tim's Waste-Away 120ML
תכשיר לפירוק רפש בצורה ביולוגית המכיל בקטריות מועילות שיפתרו את בעיית הפסולת והלכלוך המצטבר באקווריום באופן טבעי. כמו כן ימנע מהצטברות מחודשת במידה והאקווריום יטופל על בסיס שבועי המוצר יעזור בהפחתת ערכי פוספאט וניטראט. התכשיר מנקה במהירות ונבנה במיוחד כדי להסיר את הפסולת מהאקווריום. מטהר את ההקרעית מלכלוך, את האלמוגים, מנקה ופותח את ספוגי הפילטר, התוצאות הן - שיפור זרימת המים יותר חמצן במים וסביבה לדגים בריאה יותר.
69 ₪
SeraSera toxivec
סרה טוקסיבק מסלק מיידית חומרים רעילים כמו  אמוניה, ניטריט וניטראט, קושר מתכות כבדות כמו עופרת ונחושת מסייע בהפחתת האצות באקווריום כמו כן גם  מסלק מיידית חומרים מסוכנים אחרים כמו כלור ומתכות כבדות תוצרת סרה גרמניה
89 ₪
Seraאנטי כלור לאקווריום Sera aquatan
נוסחה חדשה של אנטי כלור מבית סרה גרמניה אקוואטן מסיר מיידית חומרים מזיקים כמו כלור וכלורמין, מנטרל אמוניה וקושר מתכות כבדות (נחושת, אבץ או עופרת) יחד עם זאת, התכשיר מוסיף למים חומרים מינרליים חשובים בצורה זמינה וביולוגית למי האקווריום, כגון סידן, מגנזיום, מנגן ויוד חומרים מזינים אלו טובים לדגים, צמחים, חסרי חוליות וחיידקים מיקרו-אורגניים שימושיים.
79 ₪
Seraבקטריה Sera bio nitrivec
תוסף בקטריאלי ביוטכנולוגי, המכיל מיליוני חיידקי טיהור, אשר על ידי תמיכתם נוצר שיווי משקל ביולוגי יציב במהירות ובאמינות כך שהחומרים הרעילים המופיעים באקווריום מתפרקים ללא הפסקה. התוספים המינרלים הכלולים בתכשיר מפרקים רפש, מסלקים מזהמים, למצלילים את המים מעננות ומספקים אזור שיקוע מתאים לחיידקי הטיהור. למים בריאים, צלולים ופעילים ביולוגית. ניתן להוסיף דגים כבר לאחר 24 שעות בשילוב עם סרה אקווטן!
119 ₪
BOYDBoyd ChemiClean
תכשיר לטיפול בבעיות ציאנובקטריה , מנקה תוך 48 שעות כתמים מאצה כחולה-ירוקה שחורה ואדומה, ואצות "דבק" באקווריום מים מתוקים ומלוחים. תכשיר זה טבעי לחלוטין, לכן אינו פוגע בפילטרציה הביולוגית, אינו מכיל קופר או אנטיביוטיקה הנמצאים בתכשירים מקבילים אחרים. התכשיר פוגע בציאנובקטריה ללא פגיעה בצמחיה, דגים  חסרי חוליות אלמוגים או שרימפסים.
 
הוראות שימוש: כף אחת של כמיקלין לכל 10 ליטר מים. התכשיר מתאים ל -1135 ליטר 
ניתן לשימוש קבוע פעם בחודש כחלק מתחזוקת האקווריום 
135 ₪