Logo
חייגו לייעוץ חינם |
קטגוריות
סינון לפי מחיר
מותגים
[1]
[2]
[6]
[1]
[1]

אביזרי ניקוי אקווריום

תחזוקת האקווריום חשובה לשמירה על מראה יפה ומעל לכל להבטחת בריאות הדגים. את הניקיון יש לבצע רק בעזרת אביזרי ניקוי וסינון אקווריום מתאימים ואיכותיים, על מנת לא להזיק במקום בו רציתם להועיל. כל אביזרי הניקוי שאתם צריכים נמצאים אצלנו, בבית הובי, על מנת להבטיח אקווריום נקי ומטופח בדרך היעילה, הפשוטה והבטוחה ביותר.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
MagFloatמגנט לניקוי זכוכית MagFloat M - 10mm
מגנט צף לזכוכית עד 10 מ"מ המסייע לניקוי פשוט ומהיר במיוחד של הזכוכית באקווריום, חזק במיוחד, ללא הרטבה של הידיים. בעל צורה המקלה מאד על האחיזה היציבה. חלק הפנימי צף למעלה כאשר המגנט מתנתק: ללא שריטות על הזכוכית, קל לשימוש.
99 ₪
טטרה Tetraשואב רפש לאקווריום Tetra GC40
הדגם החדש של שואב רפש ידני לאקווריום תוצרת טטרה גרמניה, נוח וקל לשימוש, כולל שסתום הפעלה מהירה לשאיבת מים ומגן למניעת שאיבת חצץ, מוצר חדשני, זז עם תנועת שואב הרפש, ללא פיתולים בצינור. צינור היניקה בעל צורה משולשת מאפשר ניקוי של כל האזורים הלא נגישים גם הקרובים לדפנות הזכוכית הפעלה קלה ופשוטה. 
135 ₪
Eheimשואב רפש חשמלי לאקווריום EHEIM Quick Vacpro
שואב רפש המופעל עם סוללות מאפשר לך לנקות את קרקעית האקווריום בקלות, ללא תלות בשינויים הרגילים של המים. כוח היניקה של המנקה נועד להסיר חלקיקי עפר ללא הפרעה רבה מדי לחצץ. תא מסנן רשת אוספת את הלכלוך תוך מתן זרימת המים בחזרה לתוך האקווריום. תא המסנן פשוט להסרה.
425 ₪
Eheimסקריפר חשמלי EHEIM powerCleaner
סקריפר חשמלי לאקווריום לניקוי אצות קשות, כתמים וכל לכלוך ללא מאמץ. תוצאות ניקוי יוצאות דופן, שימוש נוח וקל. אטום למים, ניתן לטבול בתוך מים באופן מלא. לשימוש באקווריום מים מלוחים ומים מתוקים. כולל ידית מאריכה, מגן סכינים לשמירת הסכינים, 2 סוללות. רוחב הסכין 8 ס"מ.

332 ₪
JBLמנקה צינורות JBL Cleany

מנקה צינורות המסייע לניקוי יעיל של כל אחד מסוגי הצינורות, ללא פגיעה בביצועי המסננים. המערכת מורכבת מסליל פלדה, המצויד בשני צדדיו במברשת. ניתן לנקות צינורות בקוטר של 9 מ''מ עד 25 מ''מ.


69 ₪
JBLסט לניקוי אקווריום JBL Blanki

מערכת מלאה לניקוי האקווריום, המסייעת בהסרה של אצות, אפילו עקשניות, שכבות סידן ועוד. המערכת עשויה מפלדת אל חלד עמידה, והיא מגיעה עם ידית אלומיניום חזקה, שאורכה 45 סנטימטרים. מכיוון שהמערכת לא כוללת להבים, היא מתאימה גם לבתים בהם ילדים.


99 ₪
JBLרשת לדגים JBL Fish Net, fine
רשת לתפיסת דגים לשימוש במערכות מים מתוקים ומלוחים מגיע עם ידית ארוכה, קל לשימוש, רשת ניילון עמידה מאוד, ידית מחוזקת לשימוש יומיומי אורך הידית 54ס"מ רוחב הרשת 15 ס"מ 
35 ₪
JBLסיליקון לאקווריום

סיליקון מיוחד לאקווריום מתאים לשימוש גם עם מים, המיועד להדבקת אקווריומים, ומדביק היטב כמעט כל דבר, למעט פלסטיקי PP ו- PE . המוצר, הכולל דבק וחומר איטום על בסיס פולימר, משמש להנחה של קישוטים, להידוקם של אלמוגים לסלע, לאטימה מהירה של אקווריומים דולפים (כולל עבודות איטום תעשייתיות) ועוד.

סיליקון זה הוא אלסטי, עמיד לאורך זמן ואינו מכיל ריח או רעלים המסכנים את הדגים, הצמחים או חסרי החוליות שבאקווריום.

139 ₪
JBLקונוס הטלה לדיסקוסים

קונוס תוצרת JBL המשמש להשרצה. מיועד לדגי דיסקוס, המעדיפים אותו על פני חומרים מקבילים אחרים. מיוצר מפלסטיק נייטרלי ובלתי שביר, מה שמקנה לקונוס עמידות מקסימלית. בנוסף לכך, הניקיון, החיטוי והתחזוקה שלו נחשבים לפשוטים במיוחד.

79 ₪
JBLתא השרצה JBL BabyHome
תא השרצה מבית JBL  מספק חדר בידוד אידיאלי לדגים בהריון או דגים חלשים. מאפשר זרימה חופשית של מים כדי לשמור על רמות החמצן. 3 פונקציות: תיבת השרצה יחיד, תיבת רבייה כפולה או תיבת הרבייה. מומלץ לשימוש עם אבן אוויר: בעת שימוש באבן אוויר בתוך תיבת ההשרצה תכולת החמצן עולה, דבר אשר מפחית באופן דרמטי את הסיכון של זיהום פטרייתי של שרצים .התקנה פשוטה: חיבור של קופסת ההשרצה עם כוסות היניקה בצד לקיר האקווריום.  גודל: 200  x 98 x 98 מ"מ
69 ₪