סינון לפי מחיר
מותגים
[1]
[4]
[1]
[1]
[18]
כדאי לדעת
אקווריום מים מתוקים - שיעור מספר 3 - בקטריה
האקווריום, ביתם של דגי הנוי, מתפקד כמערכת ביולוגית לכל דבר ועניין - מערכת אשר מבטיחה את קיומם של הדגים, תוך שמירה על איזון עדין ומוקפד בין כמה וכמה גורמים, אשר יחד יוצרים מים איכותיים וראויים לדגי הנוי. אחד הגורמים החשובים במערכת הזו הוא ייצורם הקבוע של חיידקים טובים במים (בקטריות), אשר מסייעים בפירוק הרעלים שמופקים באופן טבעי על ידי שוכני האקווריום.
 

מלח ותוספים

אקווריום מים מלוחים מתבסס כמובן על ריכוז המלח שבמים, לצד כמה וכמה מינרלים נוספים שאשר יוצרים יחד מערכת אקולוגית אשר מדמה את הים הפתוח. כל בעל אקווריום כזה זקוק לאספקת מלח ותוספים אשר יתאימו לאופי האקווריום שלו, לגודלו ולסוג הדגים שנמצאים בו. בבית הובי תמצאו את כל סוגי המלח להם תזדקקו, לצד שלל תוספים - כולם באיכות גבוהה, מטעם היצרנים המובילים בעולם. אם תזדקקו לייעוץ בעניין זה, נעמוד לרשותכם תמיד.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
חצץ אלמוגים Reef Sand
חצץ אלמוגים למים מלוחים 10 ק"ג מורכב מאלמוגים גרוסים ותרכובות מגנזיום מועיל מאוד לפיזור האור באקווריום.בדומה לטבע. 
99 ₪
Brightwell Aquaticsמלח לאקווריום NeoMarine Brightwell Aquatics
נוסחה מדויקת של מלח לאקווריומי מרינה וריף. כל 134 גר' המומסים בתוך 4 ליטר מים מזוקקים יתנו את הערכים הבאים: מליחות – 025.1 ,3.8-pH ,קשיות – 5dKH.7, מגנזיום – 1290ppm ,אשלגן- 399ppm ,קלציום- 413ppm ,סטרונציום 8ppm
395 ₪
Brightwell AquaticsVitaMarin-M Brightwell Aquatics
תוסף מולטי ויטמינים לדגי מרינה ,ריף אלמוגים ובע"ח אחרים החיים בריפים ומרינות. תיסוף ויטמינים הוכח כמשפר גדילת אלמוגים וכן חיזוק המערכת החיסונית של דגים. וכן עוזר לכל בעלי החיים כולל אלמוגים בזמני סטרס.כל הויטמינים המצויים בתכשיר זה נצרכים על בסיס קבוע לאלמוגים. תוסף זה אף נועד להעשרה של המזון.
279 ₪
Brightwell AquaticsElemental Brightwell Aquatics
תוסף הכל באחד בצורה אבקתית מרוכזת ביותר, מכיל את כל המולקולות הנצרכות על בסיס קבוע ע"י האלמוגים לגדילה. מכיל סטרונציום, מגנזיום, אשלגן וקרבונט באותם יחסים הנמצאים בארגונייט.
169 ₪
Brightwell AquaticsMagnesion-p Brightwell Aquatics
אבקת מגנזיום נקייה ומרוכזת ביותר המעלה את רמות המגנזיום בריפים ומרינות. מכיל חומר ברמת ניקיון הגבוה ביותר בלבד. מרוכז יותר מרוב החומרים המקבילים
219 ₪
Brightwell AquaticsStrontion-p Brightwell Aquatics
אבקת סטרונציום נקייה ומרוכזת ביותר המעלה את רמות סטרונציום בריפים ומרינות. חומר ברמת ניקיון הגבוה ביותר בלבד. מרוכז יותר מרוב החומרים המקבילים
199 ₪
Brightwell AquaticsCalcion-p Brightwell Aquatics
אבקת קלציום נקייה ומרוכזת ביותר המעלה את רמות הקלציום בריפים ומרינות. מכיל חומר ברמת ניקיון הגבוה ביותר בלבד. מרוכז יותר מרוב החומרים המקבילים.
169 ₪
Brightwell AquaticsAlkalin8.3-p Brightwell Aquatics
אבקת באפר (אלקליניות) המעלה את רמת ה- KH תוך העלאת ערך ה- pH לרמה אופטימאלית של עד  pH8.3 ושומרת על ערך זה. מרוכז יותר מרוב החומרים המקבילים.
135 ₪
Brightwell AquaticsLiquid Reef Brightwell Aquatics
תוסף נוזלי "הכל באחד" המכיל את כל המולקולות הנצרכות על בסיס קבוע ע"י האלמוגים. מכיל סטרונציום, מגנזיום, אשלגן וקרבונט באותם יחסים הנמצאים בארגונייט. מעודד צמיחת קרולינה.
189 ₪
Brightwell AquaticsKoralColor Brightwell Aquatics
תוסף ייחודי כללי הנועד לחיזוק צבעם של אלמוגים וצדפות, מכיל מגוון אלמנטים הנצרכים ע"י הצדפה לחיזוק צבעה וכן מסייע בהתפתחות הטבעית של הפיגמנטים בחסרי חוליות.
235 ₪
Brightwell AquaticsZooplanktos-L Brightwell Aquatics
מזון נוזלי לאלמוגים קשים בעלי פוליפים גדולים, צדפות, תולעים, ודגים קטנים. מבוסס זו-פלנקטון. גודל חלקיק בגודל 2000-500 מיקרון. עשיר בחומצות אמינו ,חומצות שומן )לרבות אומגה 3 ,)ויטמינים, מינרלים ופיגמנטים צהובים.
169 ₪
Brightwell AquaticsZooplanktos-M Brightwell Aquatics
מזון נוזלי המכיל קופיפודים בלבד , ונועד לאקלום דגים שאוכלים קופיפודים, מזון זה מתאים אף להאכלה של אלמוגים קשים מכל הסוגים. גודל חלקיק בגודל 1000-500 מיקרון. עשיר בחומצות אמינו ,חומצות שומן לרבות אומגה 3 וויטמינים
169 ₪