קטגוריות משנה
סינון לפי מחיר
מותגים
[21]
[9]
[1]
סוג המוצר
[1]
[29]
סוג הדגים
[10]
[4]
[4]
[5]
[2]
[1]
סוג המזון
[5]
[18]
[5]
כדאי לדעת
תזונת דגי הנוי - שיעור מספר 1 - מבוא
האקווריום ובריכת הנוי הם מערכות מים אשר למעשה מנתקות את דגי הנוי מהסביבה ומהטבע. ככאלו, הן גם מנתקות את מקורות המזון הטבעיים של הדגים, מה שהופך אותנו, המגדלים, לספק העיקרי (ולעיתים היחיד) של המזון שהם אוכלים.

מזון יבש

היתרון הגדול של מזון יבש לדגים הוא במגוון הצורות והסוגים שבהם הוא מסופק לצרכן. ניתן למצוא מנות יבשות אשר מותאמות לזן ספציפי, מזון יבש שוקע או צף וכן מנות אשר מגיעות בצורות שונות - גרגירים, מקלות, טבליות ועוד. בבית הובי מבחר עצום של מזונות יבשים, אותם תוכלו להתאים ספציפית לדגים אותם אתם מגדלים, תוך התייעצות עם אנשי המקצוע של החנות. אנו מציעים את המזון היבש האיכותי בעולם, אשר מכיל גם ויטמינים ומינרלים חיוניים להתפתחות הדג ולבריאותו.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
Seraמיקס רויאל 10 ליטר / 2 קילו Sera Pond Mix Royal
מזון טבעי מבית Sera Pond, המתאים לכל דגי הבריכה. המזון מגיע בצורת מקלות או פתיתים, והוא מכיל בתוכו את כל הרכיבים להם זקוקים הדגים: מינרלים, ויטמינים, חומרים מייצבים ועוד. מזון זה מסייע להתפתחותם התקינה של הדגים ושומר על צבעם.
249 ₪
SeraSera Catfish Tabs XXL
מזון טבליות המיועד לדגי נקאי ודגי קרקעית אחרים. ניתן להדביק את טבלית המזון לזכוכית האקווריום ולהתבונן בזמן שהדגים אוכלים. במזון זה ריכוז גבוהה של אצת ספירולינה (21%) בתוספת חומרים ומינרליים חיוניים רבים התומכים בעיכול, פיתוח צבע ובריאות הדגים. מכיוון שטבלית המזון שומרות על צורתה לאורך זמן הדבר מאפשר לדגים לאכול לאט מבלי לזהם את המים.
89 ₪
Tetraטטרה ביטס 1.25 ליטר / 375 גרם Tetra Bits
מזון דגים טטרה ביטס אשר מיועד לדגי דיסקוס ודגים טרופיים אחרים. מכיל ויטמינים וערכים חשובים להתפתחותו של הדג ולשמירה על צבעו ומשמש גם כמזון דיאטטי.
135 ₪
JBLמזון לדגיגים JBL Novo Baby
מזון מלא לדגיגים המגיע בשלוש קופסאות מזון שונות להאכלת דגיגים בכל שלבי הגדילה מ-0 עד 30 מ"מ
49 ₪
JBLנובו ארטמיה JBL NobilFluid Artemia
מזון ארטמיה נוזלי מלא ומאוזן לדגים. מתאים לכל סוגי הדגים מיום הבקיעה והלאה עם קומפלקס מולטי ויטמין ותוספת ויטמין C בתוספות סרטנים לזירוז הגדילה.
69 ₪
JBLנובו ארטמיה JBL NovoArtemio
מזון סופר פרימיום מבית JBL הכולל ארטמיה בוגרת קפואה מיובשת, במצבן הטבעי, מה שמהווה מקור מצוין של חלבונים. מזון זה עשיר באנרגיה. כולל את כל הרכיבים התזונתיים הנדרשים לדגים, ומסייע להם לשמור על הצבעים הטבעיים שלהם. מגיע בצורת קוביות שניתן להצמיד לזכוכית.
79 ₪
JBLנובו ארטמיה להבקעה JBL Artemio Pur
JBL Artemio Pur - ביצי ארטמיה להבקעה, מיועד לטובת האכלת דגיגים צעירים בעיקר, למען התפתחותם התקינה. הארטמיה, סרטן זעיר, מהווה מקור מזון חי ואיכותי כמעט לכל סוגי הדגים.
95 ₪
JBLנובו ביטס JBL NovoBits
מזון פרימיום של חברת JBL, המזון מכיל רכיבים מן החי ומן הצומח כאחד, לרבות דיונון, דג לבן טחון, סרטנים, תירס, פלפל, גזר ועוד. המזון מכיל את כל הרכיבים להם זקוקים הדגים, ומסייע להם לשמור על הגוונים הטבעיים שלהם. במזון רמות גבוהות של ויטמין C וויטמין E.
135 ₪
JBLנובו בל JBL Novo Bel
 מזון מבית JBL, המיועד לכל סוגי דגי האקווריום באורך שבין 3 ל-20 ס''מ. המזון מכיל חמישים רכיבים טבעיים, המחולקים בין שבעה סוגי פתיתים שונים. במזון ניתן למצוא את כל הרכיבים התזונתיים להם זקוק הדג לצורך גדילתו התקינה ולחיזוק המערכת החיסונית שלו. מזון זה מקיים יחס אופטימלי בין חלבונים לשומנים, והוא עשיר בויטמינים (לרבות ויטמין C וויטמין E ), במינרלים ובנוגדי חמצון. המזון אינו מכיל קמח דגם, ולא מזהם את מי האקווריום.
99 ₪
JBLנובו גרנומיקס JBL GranoMix
מזון הגרגירים הבשרי של JBL, שמיועד לדגים בגודל של עד 15 ס"מ. גם אריזה זו מציעה שחרור מזון מדוד בלחיצה אחת, בכמות שמיועדת לחמישה דגים. מזון זה עשיר בויטמינים וברכיבים תזונתיים חשובים להתפתחותו ולבריאותו של הדג.
69 ₪
JBLנובו דרגון JBL Novo Dragon
מזון צף זה, מבית JBL, מגיע בצורה מוארכת, דמויית תולעים. הוא כולל בתוכו רכיבים חיוניים מן החי ומן הצומח, ובכלל זה שרימפסים. המזון מכיל ויטמינים ומינרלים חשובים עבור הדג, ומהווה מקור של קרוטינואיד, אשר הופך את גווני הדג לעזים יותר. מתאים במיוחד לדגי ארואנה באורך של 15 ס''מ לפחות.
119 ₪
JBLנובו טנגניקה JBL Tanganyika
מזון עלים אשר מיועד לציקלידים טורפים מאגמי אפריקה, טנגניקה ומלאווי. מכילים כמות גדולה של שרימפסים וכמובן ערכים תזונתיים רבים. אינם מתפרקים במים ומסייעים לחיזוק צבעם הטבעי של הדגים.
135 ₪