בריכות נוי חלוקים

 

מתכננים להקים בריכות נוי ובריכות דגים? אין ספק שקול פכפוך מים מרגיע ומוסיף לאווירה טבעית בגינה. בבית הובי תמצאו פתרון אידיאלי להקמת בריכות נוי לגינה נסתרת בעזרת חלוקים אשר מסתירים את האגנית של בריכת הנוי. לבית הובי אונליין יש את הפתרון המושלם בשבלכם! בריכות נוי חלוקים שניתן לכסות ולהסתיר בחלוקי נחל במגוון דגמים וגדלים.

 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[3]
מותגים
[4]
UBBNIKבריכת חלוקים לגינה
בריכת חלוקים לגינה + מכסה קוטר 90 ס"מ ליצירת מפלים או מזרקות תוצרת הולנד 
1318 ₪
UBBNIKבריכת חלוקים לגינה UBBINK Victoria 112
בריכת חלוקים לגינה + מכסה קוטר 112 ס"מ ליצירת מפלים או מזרקות תוצרת הולנד 
1790 ₪
UBBNIKבריכת חלוקים לגינה UBBINK Victoria 140
בריכת חלוקים לגינה  קוטר 140 ס"מ ליצירת מפלים או מזרקות תוצרת הולנד 
2118 ₪
UBBNIKבריכת חלוקים לגינה

מסגרת דקורטיבית עגולה דמוי נצרים לבריכת נוי חלוקים UBBINK Victoria 90 המאפשרת התקנת בריכת חלקוים עליונה ללא צורך בחפירה בקרקע למראה מרהיב ונקי. המסגרת עשויה מפלסטיק איכותי בתקן העמיד בתנאי חוץ. 

990 ₪
 
 
איך לבנות בריכת חלוקים בגינה בכמה צעדים פשוטים
 

צעד 1 : לקבוע את המיקום


ראשית נקבע את האזור שאנחנו רוצים למקם את בריכת החלוקים, וזה לא דבר של מה בכך, צריך לקחת בחשבון את כיוון ועוצמת הרוח במקום מכיוון שזו תשפיע על המזרקה בבריכת החלוקים, אם אתם לא בטוחים הפעילו את המזרקה על האדמה וראו לאן המים מותזים. כדאי למקם את הבריכה במקום עם שמש עד 6-8 שעות ביום ובמקום בו הרוח לא תתיז לנו את המים מחוץ למיקום הבריכה.
 

צעד 2: לבחור את גודל הבריכה


כאן צריך לקחת בחשבון את המשקל של הבריכה ואת כמות המים שתעבור דרכו, ההמלצה שלנו היא לא פחות מ-50 ליטר עבור המזרקה הקטנה ביותר. ככל שהקיבולת של הבריכה גדולה יותר, כך הסיכוי שייגמרו לנו המים בחודשי הקיץ יהיה קטן יותר, אז ההמלצה לכו על הכי גדול שאפשרי.
 

צעד 3: חפירת הבור


לאחר שהחלטנו על המיקום וסימנו אותו, הגיע שלב החפירה, כדי שהבריכה תעבוד כמו שצריך, יש לוודא שחלקו העליון של המאגר נמצא מתחת לפני הקרקע ושהאזור שמסביב יהיה בעל שיפוע קל כלפיו.  פילוס הבריכה יעשה ע"י פלס בנאים, יש להקפיד לסלק מן הבור כל דבר שיוכל בעתיד לפגוע בבריכה, אבנים, מוטות ברזל, שאריות בניה, שורשים וכו'. לאחר שסילקנו את המטרדים נהדק את האדמה במיוחד בקרקעית על מנת שהבריכה תהיה מפולסת.