סינון לפי מחיר
מותגים
[2]
[2]
[2]
[1]
סוג המוצר
[7]
סוג המזון
[1]
כדאי לדעת
תזונת דגי הנוי - שיעור מספר 1 - מבוא
האקווריום ובריכת הנוי הם מערכות מים אשר למעשה מנתקות את דגי הנוי מהסביבה ומהטבע. ככאלו, הן גם מנתקות את מקורות המזון הטבעיים של הדגים, מה שהופך אותנו, המגדלים, לספק העיקרי (ולעיתים היחיד) של המזון שהם אוכלים.

מאכיל אוטומטי לאקווריום

לדרך האכלת הדגים באקווריום או בבריכת הנוי שלכם, יש השפעה רבה על איכות החיים של הדגים ואף על איכות המים. סוגי דגים שונים דורשים האכלה בדרך מסוימת - החל מגודל כל חתיכה, דרך המהירות בה המזון שוקע במים ועד לסוג האוכל עצמו. בעזרת מאכיל אוטומטי לאקווריום , אותו תוכלו למצוא בבית הובי, עניין זה יהפוך לפשוט וקל. אצלנו תמצאו מאכיל אוטומטי לאקווריום מכל הסוגים, אשר מיועדים להאכלת כל סוגי דגי הנוי.
מיין לפי:
הצג אפשרויות סינון
 
-15 %
JBLמאכיל אוטומטי לאקווריום JBL AutoFood
מאכיל אוטומטי לאקווריום תוצרת JBL גרמניה, צג דיגיטלי ניתן לחבר אליו קופסת מזון קבועה, אפשרויות שונות לכיוון והאכלה
 
מאכיל אוטומטי לאקווריום: להזנה אוטומטית של דגי האקווריום - עבור כל המזונות עד 3 מ"מ
הגדרות קלות לתפעול: עד 4 הזנות ליום עם כמויות מזון בודדות. מחזיק עד 375 מ"ל
מתג הפעלה / כיבוי לפעולה ידנית, התאמה קלה של זמני הזנה וכמות
חיבור אוויר כדי לשמור על מזון יבש, הרכבה אוניברסלית על ידי כוסות היניקה או מהדק הרכבה (מסתובב 360 מעלות )
תכולת האריזה: מאכיל אוטומטי לאקווריום, תושבות, 3 סוללות AA  
מידות: 95/193/155mm 
 
349 ₪
296 ₪
Juwelמאכיל אוטומטי לאקווריום  Juwel SmartFeed
המאכיל האוטומטי החדש מבית JUWEL הוא תוספת מושלמת לאקווריום שלך. מכשיר סופר פרימיום מתאים גם לגרגירים וגם לפתיתים (עלים) כל אקווריום JUWEL כבר מצויד עם התקן עבור הרכבה קלה של המאכיל אוטומטי הזה על גבי האקווריום מה שהופך אותו למוכן לשימוש באופן מיידי. קל לשימוש. מערכת חכמה עם שני שלבים שונים לפיזור כל סוגי האוכל, ניתן לתכנן עד 3 האכלות שונות כל יום ועד שמונה רמות של כמות נפרדות בכל פעם, צד דיגיטלי גדול, מיכל אחסנה גדול במיוחד לתכולת האוכל. תוצרת JUWEL גרמניה 3 שנות אחריות
395 ₪
JBLסט להכנת ארטמיה JBL Artemio Set
ערכת הכנת ארטמיה, המשמשת להאכלת דגים ואידיאלית במיוחד עבור דגים צעירים. הערכה מכילה את כל הרכיבים הנדרשים, כולל משאבת אוויר, צינור אוויר ועוד. עקב צורת המשפך, מובטח כי ביצי דגים לא ייתקעו בפינות שאינן נגישות לדגים האוכלים.
346 ₪
Seraמאכיל אוטומטי לאקווריום Sera Precision
מאכיל אוטומטי לאקווריום, המבצע האכלה של הדגים עד לפרק זמן של חודש, ומאפשר שש האכלות ביום. ניתן לשכן בתוכו 80 מיליגרם של אוכל. פשוט מאד להרכבה ולשימוש, בטוח וקל לתחזוקה. 
295 ₪
Eheimמאכיל אוטומטי EHEIM autofeeder
מאכיל אוטומטי דיגיטלי, אשר פשוט מאד לשימוש: בלחיצות כפתור, ניתן להגדיר בדיוק את מועדי ההאכלה וכמות המזון הנדרשים עבור הדג. מגיע עם כל הציוד הנדרש, וכן מערכת התרעה המעידה על מצבים בהם הסוללה עומדת להתרוקן. מכיל קיבולת של 100 מיליגרם, ואידיאלי במיוחד להאכלה בצורה קבועה ומסודרת.
395 ₪
Eheimמאכיל אוטומטי EHEIM TWINfeeder
מאכיל אוטומטי דיגיטלי עם תא האכלה כפול, אשר פשוט מאד לשימוש: בלחיצות כפתור, ניתן להגדיר בדיוק את מועדי ההאכלה וכמות המזון הנדרשים עבור הדג. מגיע עם כל הציוד הנדרש, וכן מערכת התרעה המעידה על מצבים בהם הסוללה עומדת להתרוקן. מכיל קיבולת של 100 מיליגרם, ואידיאלי במיוחד להאכלה בצורה קבועה ומסודרת.
599 ₪
Juwelמאכיל אוטומטי Juwel EasyFeed
המאכיל האוטומטי מבית JUWEL הוא תוספת מושלמת לאקווריום שלך. כל אקווריום JUWEL כבר מצויד עם התקן עבור הרכבה קלה של המאכיל אוטומטי הזה על גבי האקווריום מה שהופך אותו למוכן לשימוש באופן מיידי. קל לשימוש.
199 ₪