מאכיל דגים אוטומטי

 
לדרך האכלת הדגים באקווריום או בבריכת הנוי שלכם, יש השפעה רבה על איכות החיים של הדגים ואף על איכות המים. סוגי דגים שונים דורשים האכלה בדרך מסוימת - החל מגודל כל חתיכה, דרך המהירות בה המזון שוקע במים ועד לסוג האוכל עצמו. בעזרת מאכיל דגים אוטומטי, אותו תוכלו למצוא בבית הובי,עניין זה יהפוך לפשוט וקל. אצלנו תמצאו מאכיל אוטומטי לאקווריום מכל הסוגים, אשר מיועדים להאכלת כל סוגי דגי הנוי.
 
סינון לפי מחיר
סינון לפי סוג המוצר
[5]
מותגים
[2]
[1]
[1]
[1]
Seraמאכיל אוטומטי לאקווריום Sera Automatic Feeder
מאכיל אוטומטי תוצרת Sera גרמניה, מיועד להאכלה של הדגים עד לפרק זמן של חודש, ומאפשר שש האכלות ביום. ניתן לשכן בתוכו 80 גרם של אוכל. פשוט מאד להרכבה ולשימוש, בטוח וקל לתחזוקה. 
295 ₪
JBLמאכיל אוטומטי לאקווריום JBL AutoFood
מאכיל אוטומטי דיגיטלי לאקווריום תוצרת JBL גרמניה, צג דיגיטלי ניתן לחבר אליו קופסת מזון קבועה, אפשרויות שונות לכיוון והאכלה
 
מאכיל אוטומטי לאקווריום: להזנה אוטומטית של דגי האקווריום - עבור כל המזונות עד 3 מ"מ
הגדרות קלות לתפעול: עד 4 הזנות ליום עם כמויות מזון בודדות. מחזיק עד 375 מ"ל
מתג הפעלה / כיבוי לפעולה ידנית, התאמה קלה של זמני הזנה וכמות
חיבור אוויר כדי לשמור על מזון יבש, הרכבה אוניברסלית על ידי כוסות היניקה או מהדק הרכבה (מסתובב 360 מעלות )
תכולת האריזה: מאכיל אוטומטי לאקווריום, תושבות, 3 סוללות AA  
מידות: 95/193/155mm 
 
349 ₪
JEBAOמאכיל אטומטי לבריכת נוי JEBAO
מאכיל אוטומטי מקצועי לבריכת נוי עם תכולת מזון בנפח 8.5 ליטר. המאכיל פועל בעזרת בורג חילזון מסתובב למעבר אוכל רציף. כולל מסך LCD  לבקרה ושליטה, ניתן לתכנות עד 6 האכלות ביום, ועד 9 מנות בכל האכלה. ם אפשרות להאכלה ידנית. מערכת יחודית למניעת לחות ולסתימת המכשיר, מסך LCD קל להפעלה.
1188 ₪
Eheimמאכיל אוטומטי כפול EHEIM TWINfeeder
מאכיל אוטומטי דיגיטלי עם תא האכלה כפול, המיועד לשני סוגי מזון שונים. המאכיל יודע לעבוד עם מזון גרגירים, מקלות, כדורים ופתיתים (פלקס) המאכיל פשוט מאד לשימוש: בלחיצות כפתור, ניתן להגדיר בדיוק את מועדי ההאכלה וכמות המזון הנדרשים עבור הדג. מגיע עם כל הציוד הנדרש, וכן מערכת התרעה המעידה על מצבים בהם הסוללה עומדת להתרוקן. אידיאלי במיוחד להאכלה בצורה קבועה ומסודרת. כולל סוללות. 
460 ₪
Eheimמאכיל אוטומטי EHEIM autofeeder
מאכיל אוטומטי דיגיטלי, אשר פשוט מאד לשימוש: בלחיצות כפתור, ניתן להגדיר בדיוק את מועדי ההאכלה וכמות המזון הנדרשים עבור הדג. מגיע עם כל הציוד הנדרש, וכן מערכת התרעה המעידה על מצבים בהם הסוללה עומדת להתרוקן. מכיל קיבולת של 100 מיליגרם, ואידיאלי במיוחד להאכלה בצורה קבועה ומסודרת.
 
 
360 ₪